LAJMI I FUNDIT:

Edi Rama

4392 Artikuj

Arrestimi i ish-kryetarit të Bashkisë së Durrësit, reagon Rama

Arrestimi i ish-kryetarit të Bashkisë së Durrësit, reagon Rama

Shqipëri
Kryeministri britanik i vendosur ndaj shqiptarëve, rreth dymijë të kthyer në 6 muaj

Kryeministri britanik i vendosur ndaj shqiptarëve, rreth dymijë të kthyer në 6 muaj

Shqipëri
Emigrantët shqiptarë në Britani, Rama kritikon Sunak: E mjerueshme të shpikësh një dramë për përfitime politike

Emigrantët shqiptarë në Britani, Rama kritikon Sunak: E mjerueshme të shpikësh një dramë për përfitime politike

Shqipëri
Rama përkrah kërkesat e BE-së për depërshkallëzim në veri, Kosovën e quan vëllazërore – Serbinë mike

Rama përkrah kërkesat e BE-së për depërshkallëzim në veri, Kosovën e quan vëllazërore – Serbinë mike

Kosovë
Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo

Kosovë
“Burra”, Edi Rama publikon foton e Ali Ahmetit me babanë e Hashim Thaçit

“Burra”, Edi Rama publikon foton e Ali Ahmetit me babanë e Hashim Thaçit

Kosovë
A i prishi Kurti raportet me ShBA-në dhe a po i ndihmon Rama, Kosovës? Flet ish-ambasadori Çejku

A i prishi Kurti raportet me ShBA-në dhe a po i ndihmon Rama, Kosovës? Flet ish-ambasadori Çejku

Kosovë
Rama bën publik lajmin: Gati plani për prodhimin e supermakinës shqiptare

Rama bën publik lajmin: Gati plani për prodhimin e supermakinës shqiptare

Shqipëri
Lirimi i Tahirit nga burgu, reagon Berisha

Lirimi i Tahirit nga burgu, reagon Berisha

Shqipëri
Berisha për situatën në Kosovë: Një nga nxitësit ka qenë direkt Edi Rama

Berisha për situatën në Kosovë: Një nga nxitësit ka qenë direkt Edi Rama

Kosovë
Berisha tha se shefja e SHISH-it ishte në Beograd, Rama: Hedh një budalla një gur në lumë…

Berisha tha se shefja e SHISH-it ishte në Beograd, Rama: Hedh një budalla një gur në lumë…

Shqipëri
Trazirat në veri, Rama: Kurti e Osmani nuk kërkuan të konsultohen me mua – nuk jam baba i Kosovës

Trazirat në veri, Rama: Kurti e Osmani nuk kërkuan të konsultohen me mua – nuk jam baba i Kosovës

Kosovë
Takim i veçantë Rama-Meloni, puthje dhe përqafime midis dy kryeministrave

Takim i veçantë Rama-Meloni, puthje dhe përqafime midis dy kryeministrave

Shqipëri
Zelensky takon Ramën në Moldavi: Faleminderit për mbështetjen e vazhdueshme

Zelensky takon Ramën në Moldavi: Faleminderit për mbështetjen e vazhdueshme

Shqipëri
Rama takon Vuçiqin: Konflikti në veri të Kosovës duhet të zgjidhet krah për krah me botën demokratike

Rama takon Vuçiqin: Konflikti në veri të Kosovës duhet të zgjidhet krah për krah me botën demokratike

Shqipëri
Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

Shqipëri
Rama flet nga Bratislava: Ushtria serbe në kufij me Kosovën ka zero fuqi

Rama flet nga Bratislava: Ushtria serbe në kufij me Kosovën ka zero fuqi

Shqipëri
Vonesa në shkarkimin e anijeve në Portin e Durrësit, linjat detare i dërgojnë letër Ramës: Na jepni zgjidhje!

Vonesa në shkarkimin e anijeve në Portin e Durrësit, linjat detare i dërgojnë letër Ramës: Na jepni zgjidhje!

Shqipëri
“Perlë mesdhetare”, Rama: Gjigandi mediatik CNN rendit Shqipërinë mes 12 destinacioneve të verës

“Perlë mesdhetare”, Rama: Gjigandi mediatik CNN rendit Shqipërinë mes 12 destinacioneve të verës

Shqipëri
Nis pastrimi dhe dezinfektimi në plazhin e Durrësit, Rama: Presim më shumë turistë se asnjë vit tjetër!

Nis pastrimi dhe dezinfektimi në plazhin e Durrësit, Rama: Presim më shumë turistë se asnjë vit tjetër!

Shqipëri
Rama për zhvillimet në veri: Kosova po lëndohet në sytë e aleatëve, dilet vetëm me dialog

Rama për zhvillimet në veri: Kosova po lëndohet në sytë e aleatëve, dilet vetëm me dialog

Kosovë
Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur

Yjet
Rama: Kjo që po ndodh në Kosovë, nuk e sjell njohjen nga Serbia

Rama: Kjo që po ndodh në Kosovë, nuk e sjell njohjen nga Serbia

Kosovë
Grenell takon Ramën: Duhet bërë më shumë që Hashim Thaçi të lirohet nga Haga

Grenell takon Ramën: Duhet bërë më shumë që Hashim Thaçi të lirohet nga Haga

Shqipëri