LAJMI I FUNDIT:

Deputet

24 Artikuj

Deputeti dhe ish-zëvendëskryeministri australian filmohet i shtrirë në rrugë dhe duke sharë në telefon

Deputeti dhe ish-zëvendëskryeministri australian filmohet i shtrirë në rrugë dhe duke sharë në telefon

Australia
Zejdi: Ardhmëria e Maqedonisë po rrezikohet nga disa deputetë nacionalshovinist maqedonas

Zejdi: Ardhmëria e Maqedonisë po rrezikohet nga disa deputetë nacionalshovinist maqedonas

Maqedonia e Veriut
Kidnapimi i tre policëve në veri, deputeti Quni, Kurtit: Pse hyn në beteja me qëllim për t’i humbur?

Kidnapimi i tre policëve në veri, deputeti Quni, Kurtit: Pse hyn në beteja me qëllim për t’i humbur?

Kosovë
Kanoset me sëpatë një deputet i Kuvendit të Kosovës

Kanoset me sëpatë një deputet i Kuvendit të Kosovës

Kronika e Zezë
Deputetët në Maqedoni nga nesër rifillojnë punën, janë caktuar seancat e dy komisioneve parlamentare

Deputetët në Maqedoni nga nesër rifillojnë punën, janë caktuar seancat e dy komisioneve parlamentare

Maqedonia e Veriut
Dënohet me një vit burg ish-kandidati për deputet në Shqipëri

Dënohet me një vit burg ish-kandidati për deputet në Shqipëri

Shqipëri
140 deputetët që do të ulen në ulëset e Parlamentit të ri të Shqipërisë

140 deputetët që do të ulen në ulëset e Parlamentit të ri të Shqipërisë

Shqipëri
Zëvendësohen deputetët e Kuvendit të Kosovës, KQZ publikon emrat

Zëvendësohen deputetët e Kuvendit të Kosovës, KQZ publikon emrat

Kosovë
Pas formimit të Qeverisë Kurti 2, këta janë dhjetë kandidatët e Vetëvendosjes që do të zëvendësojnë ministrat në Kuvend

Pas formimit të Qeverisë Kurti 2, këta janë dhjetë kandidatët e Vetëvendosjes që do të zëvendësojnë ministrat në Kuvend

Kosovë
Kamberi jep detaje për fjalimin në Kuvendin e Serbisë: Deputetët e partisë së Vuçiqit tentuan të më pengonin

Kamberi jep detaje për fjalimin në Kuvendin e Serbisë: Deputetët e partisë së Vuçiqit tentuan të më pengonin

Kosovë
Këshilli Gjyqësor verifikon 1.081 kandidatët për deputetë, listën e dorëzon në KQZ

Këshilli Gjyqësor verifikon 1.081 kandidatët për deputetë, listën e dorëzon në KQZ

Kosovë
Tërmet i fuqishëm në Islandë, deputeti detyrohet ta lë fjalimin në gjysmë – largohet me shpejtësi nga foltorja

Tërmet i fuqishëm në Islandë, deputeti detyrohet ta lë fjalimin në gjysmë – largohet me shpejtësi nga foltorja

Evropa
Skandaloze, deputeti harron kamerën e ndezur – kapet në momente intime me partneren para seancës virtuale në Argjentinë

Skandaloze, deputeti harron kamerën e ndezur – kapet në momente intime me partneren para seancës virtuale në Argjentinë

Nga Bota
Deputeti nigerian humb vetëdijen gjatë seancës parlamentare që transmetohej drejtpërdrejtë

Deputeti nigerian humb vetëdijen gjatë seancës parlamentare që transmetohej drejtpërdrejtë

Nga Bota
Panik në parlamentin britanik, deputeti djersitet gjatë fjalimit dhe dërgohet për testim të COVID-19 – tërë salla dezinfektohet

Panik në parlamentin britanik, deputeti djersitet gjatë fjalimit dhe dërgohet për testim të COVID-19 – tërë salla dezinfektohet

Nga Bota
Flet Sami Musa, shqiptari që u zgjodh deputet në parlamentin e Hamburgut, falënderon në shqip votuesit

Flet Sami Musa, shqiptari që u zgjodh deputet në parlamentin e Hamburgut, falënderon në shqip votuesit

Kosovë
Përmbledhje: Publikimi rezultateve përfundimtare, akuzat e Nismës ndaj KQZ-së, deputetët që s’u rizgjedhen, mbledhja LVV-LDK…

Përmbledhje: Publikimi rezultateve përfundimtare, akuzat e Nismës ndaj KQZ-së, deputetët që s’u rizgjedhen, mbledhja LVV-LDK…

Kosovë
Gazetari qëllohet me armë në fytyrë nga deputeti haitian

Gazetari qëllohet me armë në fytyrë nga deputeti haitian

Nga Bota
Deputeti indian i shpëton më të keqes për një “fije floku”, helikopteri në të cilin ishte bënte lëvizje të pakontrolluara (Video)

Deputeti indian i shpëton më të keqes për një “fije floku”, helikopteri në të cilin ishte bënte lëvizje të pakontrolluara (Video)

Nga Bota
Deputetët e parlamentit të Ganës, nuk ndalonin së qeshuri me emrat e tri fshatrave (Video)

Deputetët e parlamentit të Ganës, nuk ndalonin së qeshuri me emrat e tri fshatrave (Video)

Fun Lajme
Deputeti japonez kërkon falje që ndërpreu fjalimin e të sëmurit me kancer (Foto)

Deputeti japonez kërkon falje që ndërpreu fjalimin e të sëmurit me kancer (Foto)

Nga Bota
Deputeti që anuloi udhëtimin në Gjermani për shkak të demarkacionit

Deputeti që anuloi udhëtimin në Gjermani për shkak të demarkacionit

Kosovë
Deputetja gjermane: Policia i dorëzohet bandave myslimane

Deputetja gjermane: Policia i dorëzohet bandave myslimane

Nga Bota
Frashër Krasniqi sot regjistrohet si deputet

Frashër Krasniqi sot regjistrohet si deputet

Kosovë