LAJMI I FUNDIT:

Davy Klaassen

16 Artikuj

Detajet e kontratës së Davy Klaassen me Interin

Detajet e kontratës së Davy Klaassen me Interin

Serie A
Zyrtare: Davy Klaassen, lojtar i Interit

Zyrtare: Davy Klaassen, lojtar i Interit

Serie A
Pesë transferime në Serie A që pritet të konfirmohen në ditën e fundit të afatit kalimtar

Pesë transferime në Serie A që pritet të konfirmohen në ditën e fundit të afatit kalimtar

Serie A
Momenti më komik i mbrëmjes, Klassen gudulisi Van Dijkun në tentim për ta shpërqendruar

Momenti më komik i mbrëmjes, Klassen gudulisi Van Dijkun në tentim për ta shpërqendruar

Liga e Kampionëve
Napoli nënshtron Ajaxin dhe kualifikohet në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Napoli nënshtron Ajaxin dhe kualifikohet në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Depay e Klaassen ‘telepati’ mes veti – dy golat e parë të Holandës ishin shkollë më vete

Depay e Klaassen ‘telepati’ mes veti – dy golat e parë të Holandës ishin shkollë më vete

Përfaqësueset
Roma fiton me rikthim në udhëtim ndaj Ajaxit

Roma fiton me rikthim në udhëtim ndaj Ajaxit

Liga e Evropës
Shkëlqeu me dy gola, Broja mes yjeve në formacionin e javës në Holandë

Shkëlqeu me dy gola, Broja mes yjeve në formacionin e javës në Holandë

Ndërkombëtare
Paderborn 1-5 Werder Bremen, nota e Rashicës dhe të tjerëve  

Paderborn 1-5 Werder Bremen, nota e Rashicës dhe të tjerëve  

Bundesliga
Listohen transferimet e dështuar nga secili klub i Ligës Premier

Listohen transferimet e dështuar nga secili klub i Ligës Premier

Premier League
Rashica e ka mësuar të flas shqip Klassenin, holandezi e uron në gjuhen shqipe për golin e shënuar

Rashica e ka mësuar të flas shqip Klassenin, holandezi e uron në gjuhen shqipe për golin e shënuar

Bundesliga
Interi planifikon transferimin e Klaassenit

Interi planifikon transferimin e Klaassenit

Serie A
Zyrtare: Everton transferon Klaassenin (Foto)

Zyrtare: Everton transferon Klaassenin (Foto)

Premier League
Finalja e EL: Ajax 0-2 Man Utd, notat e lojtarëve (Foto)

Finalja e EL: Ajax 0-2 Man Utd, notat e lojtarëve (Foto)

Liga e Evropës
Napoli rikthen interesimin për yllin e Ajaxit

Napoli rikthen interesimin për yllin e Ajaxit

Serie A
“Milik u josh nga parat e Napolit, unë jo”

“Milik u josh nga parat e Napolit, unë jo”

Serie A