LAJMI I FUNDIT:

David Schwimmer

24 Artikuj

Yjet e “Friends” thyen heshtjen për vdekjen e Matthew Perryt, bëjnë një nderim emocional

Yjet e “Friends” thyen heshtjen për vdekjen e Matthew Perryt, bëjnë një nderim emocional

Yjet
Courteney Cox: Ishte e emocionuese, por nuk do të ketë një bashkim tjetër të “Friends”

Courteney Cox: Ishte e emocionuese, por nuk do të ketë një bashkim tjetër të “Friends”

TV / Film
David Schwimmer mohon thashethemet për një lidhje me Jennifer Aniston

David Schwimmer mohon thashethemet për një lidhje me Jennifer Aniston

Po Flitet
Aktorët e “Friends” pozojnë në koleksionin e parë zyrtar

Aktorët e “Friends” pozojnë në koleksionin e parë zyrtar

Modë
David Schwimmer publikon një imazh duke u përqafuar me Jennifer Aniston, ndërsa thuhej se kishte një tërheqje në mes tyre

David Schwimmer publikon një imazh duke u përqafuar me Jennifer Aniston, ndërsa thuhej se kishte një tërheqje në mes tyre

Yjet
Veshjet më të mira në “Friends” nga Rachel, Monica, Phoebe dhe të tjerët

Veshjet më të mira në “Friends” nga Rachel, Monica, Phoebe dhe të tjerët

Modë
Cindy Crawford zgjedh pantallonat prej lëkure të Ross në shfaqjen e modës së ribashkimit të “Friends”

Cindy Crawford zgjedh pantallonat prej lëkure të Ross në shfaqjen e modës së ribashkimit të “Friends”

Modë
Tashmë ka ndodhur ribashkimi i plotë i “Friends”

Tashmë ka ndodhur ribashkimi i plotë i “Friends”

TV / Film
Matthew Perry publikoi fotografi nga seti i xhirimeve të “Friends” dhe më pas e fshiu

Matthew Perry publikoi fotografi nga seti i xhirimeve të “Friends” dhe më pas e fshiu

TV / Film
“Sot është dita” – Yjet ndërkombëtare bëjnë thirrje që të votohet në zgjedhjet e SHBA-së

“Sot është dita” – Yjet ndërkombëtare bëjnë thirrje që të votohet në zgjedhjet e SHBA-së

Yjet
Ka një koleksion të bluzave të ‘Friends’ në H&M

Ka një koleksion të bluzave të ‘Friends’ në H&M

Modë
Bashkimi i “Friends” shtyhet për vitin 2021, xhirimet u anuluan për shkak të coronavirusit

Bashkimi i “Friends” shtyhet për vitin 2021, xhirimet u anuluan për shkak të coronavirusit

TV / Film
Shtyhen edhe xhirimet e “Friends” për shkak të coronavirusit

Shtyhen edhe xhirimet e “Friends” për shkak të coronavirusit

TV / Film
Pas episodit special të “Friends”, producentët planifikojnë sezon të ri në vlerë prej 1.2 miliard eurosh

Pas episodit special të “Friends”, producentët planifikojnë sezon të ri në vlerë prej 1.2 miliard eurosh

TV / Film
Tashmë është zyrtare, po ndodh ribashkimi i aktorëve të “Friends”

Tashmë është zyrtare, po ndodh ribashkimi i aktorëve të “Friends”

TV / Film
Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

TV / Film
Fansat vërejnë diçka të pazakontë në fotografinë e Aniston që theu rekorde

Fansat vërejnë diçka të pazakontë në fotografinë e Aniston që theu rekorde

Po Flitet
Matt LeBlanc shuan shpresat për një rikthim të “Friends”

Matt LeBlanc shuan shpresat për një rikthim të “Friends”

TV / Film
Gjashtëmbëdhjetë karaktere të animuar nga filmat që janë bazuar në aktorë të Hollywoodit (Foto)

Gjashtëmbëdhjetë karaktere të animuar nga filmat që janë bazuar në aktorë të Hollywoodit (Foto)

TV / Film
Sipas sondazhit, Courteney Cox është aktorja më e dobët e serialit “Friends”

Sipas sondazhit, Courteney Cox është aktorja më e dobët e serialit “Friends”

TV / Film
Edhe pse paralajmërimi për rikthimin e “Friends” duket shumë real, nuk po ndodh xhirimi i vërtetë i filmit (Video)

Edhe pse paralajmërimi për rikthimin e “Friends” duket shumë real, nuk po ndodh xhirimi i vërtetë i filmit (Video)

TV / Film
Pesëmbëdhjetë rastet kur fansat u përpoqën të vizatojnë yjet e tyre të preferuar, por diçka shkoi tmerrësisht keq (Foto)

Pesëmbëdhjetë rastet kur fansat u përpoqën të vizatojnë yjet e tyre të preferuar, por diçka shkoi tmerrësisht keq (Foto)

Yjet
Aktorët vazhdojnë të paguhen edhe 12 vjet pas përfundimit të “Friends”!

Aktorët vazhdojnë të paguhen edhe 12 vjet pas përfundimit të “Friends”!

Po Flitet
Jennifer Aniston: 18 imazhet e aktores që duhet t’i shihni, nga koha kur ishte në moshë të re (Foto)

Jennifer Aniston: 18 imazhet e aktores që duhet t’i shihni, nga koha kur ishte në moshë të re (Foto)

Yjet