LAJMI I FUNDIT:

David Moyes

49 Artikuj

David Moyes thotë se mesfusha e West Hamit mund të jetë më e mirë pa Declan Rice

David Moyes thotë se mesfusha e West Hamit mund të jetë më e mirë pa Declan Rice

Premier League
Klubi i vetëm në Ligën Premier që nuk ka bërë asnjë transferim deri më tani

Klubi i vetëm në Ligën Premier që nuk ka bërë asnjë transferim deri më tani

Premier League
City kërkon të rimarrë kreun përballë West Hamit – formacionet zyrtare

City kërkon të rimarrë kreun përballë West Hamit – formacionet zyrtare

Premier League
Formacionet startuese: Unitedi përballë West Hamit në FA Cup

Formacionet startuese: Unitedi përballë West Hamit në FA Cup

Ndërkombëtare
Formacionet startuese: Liverpooli shpreson të vazhdojë me fitore ndaj West Hamit

Formacionet startuese: Liverpooli shpreson të vazhdojë me fitore ndaj West Hamit

Premier League
David Moyes pati një reagim të çmuar kur u pyet për debutimin e Erling Haaland në Ligën Premier

David Moyes pati një reagim të çmuar kur u pyet për debutimin e Erling Haaland në Ligën Premier

Premier League
Moyes dëshiron ribashkimin me Adnan Januzajn

Moyes dëshiron ribashkimin me Adnan Januzajn

Premier League
Trajneri i West Hamit, David Moyes e gjuajti fuqishëm me top një djalosh para se të përjashtohej – ai u tall pas ndeshjes duke thënë se topi i erdhi mirë për goditje

Trajneri i West Hamit, David Moyes e gjuajti fuqishëm me top një djalosh para se të përjashtohej – ai u tall pas ndeshjes duke thënë se topi i erdhi mirë për goditje

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare: Arsenali vazhdon garën për top-katërshe ndaj West Hamit

Formacionet zyrtare: Arsenali vazhdon garën për top-katërshe ndaj West Hamit

Premier League
Formacionet zyrtare: West Hami dhe Frankfurti kërkojnë një vend në finale

Formacionet zyrtare: West Hami dhe Frankfurti kërkojnë një vend në finale

Liga e Evropës
Momenti i çmendur kur tifozi i West Hamit ndal kundërsulmin e skuadrës së tij, reagimi i David Moyes thotë gjithçka

Momenti i çmendur kur tifozi i West Hamit ndal kundërsulmin e skuadrës së tij, reagimi i David Moyes thotë gjithçka

Liga e Evropës
Moyes i zhgënjyer me gjestin e Zoumas ndaj maces, por mbron vendimin për ta zgjedhur atë si titullar në ndeshjen e West Hamit

Moyes i zhgënjyer me gjestin e Zoumas ndaj maces, por mbron vendimin për ta zgjedhur atë si titullar në ndeshjen e West Hamit

Premier League
Formacionet zyrtare: Arsenali në përballjen ndaj West Hamit për pozitat e para

Formacionet zyrtare: Arsenali në përballjen ndaj West Hamit për pozitat e para

Premier League
Formacionet startuese: City përballet me West Hamin në EFL Cup

Formacionet startuese: City përballet me West Hamin në EFL Cup

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Unitedi dhe West Hami ndeshen në një garë tjetër

Formacionet zyrtare: Unitedi dhe West Hami ndeshen në një garë tjetër

Ndërkombëtare
Formacionet startuese: Unitedi për pikë të plota ndaj West Hamit

Formacionet startuese: Unitedi për pikë të plota ndaj West Hamit

Premier League
Rrëfimi i gjatë i Januzajt për largimin nga Manchesteri – Trajnerët që i besuan dhe ata që e dëshpëruan, momentet më të mira dhe tani kërkon ta mposhtë skuadrën që e do

Rrëfimi i gjatë i Januzajt për largimin nga Manchesteri – Trajnerët që i besuan dhe ata që e dëshpëruan, momentet më të mira dhe tani kërkon ta mposhtë skuadrën që e do

Premier League
Turpërohet Tottenhami i Mourinhos: Shënuan tre gola për 16 minuta – pranuan tre sosh në mënyrë skandaloze ndaj West Hamit

Turpërohet Tottenhami i Mourinhos: Shënuan tre gola për 16 minuta – pranuan tre sosh në mënyrë skandaloze ndaj West Hamit

Premier League
Kështu mund të dukej formacioni i Manchester United nëse David Moyse do t’i realizonte të gjithë shënjestrat e tij

Kështu mund të dukej formacioni i Manchester United nëse David Moyse do t’i realizonte të gjithë shënjestrat e tij

Premier League
“Nëse Chelsea e do Ricen, unë e dua Gilmourin” – David Moyes ua vështirëson punët Bluve

“Nëse Chelsea e do Ricen, unë e dua Gilmourin” – David Moyes ua vështirëson punët Bluve

Premier League
Mourinho dhe Moyes dalin vullnetarë për kultivimin dhe shpërndarjen e pemëve dhe perimeve gjatë pandemisë

Mourinho dhe Moyes dalin vullnetarë për kultivimin dhe shpërndarjen e pemëve dhe perimeve gjatë pandemisë

Ndërkombëtare
Tifozët votojnë për shkarkimet më të padrejta në histori të futbollit, trajnerë që kishin fituar trofe – por ishin shkarkuar pas atij sezoni

Tifozët votojnë për shkarkimet më të padrejta në histori të futbollit, trajnerë që kishin fituar trofe – por ishin shkarkuar pas atij sezoni

Ndërkombëtare
Moyes: Mos transferimi i Kroosit te Unitedi është pengu më i madh i imi

Moyes: Mos transferimi i Kroosit te Unitedi është pengu më i madh i imi

Premier League
Shkarkimi i Solskjaer do t’i kushtonte 5.8 milionë euro, Unitedi ka humbur dhjetëra miliona nga shkarkimi i trajnerëve

Shkarkimi i Solskjaer do t’i kushtonte 5.8 milionë euro, Unitedi ka humbur dhjetëra miliona nga shkarkimi i trajnerëve

Premier League