LAJMI I FUNDIT:

Cynthia Nixon

17 Artikuj

Megjithatë, Mr. Big do të jetë pjesë e sezonit të ri të “Sex and the City”

Megjithatë, Mr. Big do të jetë pjesë e sezonit të ri të “Sex and the City”

TV / Film
Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Yjet
Pos Samanthas, edhe Mr. Big nuk është pjesë e episodeve të reja të “Sex and the City”

Pos Samanthas, edhe Mr. Big nuk është pjesë e episodeve të reja të “Sex and the City”

TV / Film
Shtatë prindërit e famshëm që ndjehen krenarë që kanë fëmijë transgjinorë

Shtatë prindërit e famshëm që ndjehen krenarë që kanë fëmijë transgjinorë

Yjet
Ka ndërruar jetë aktorja e “Sex And The City”, Lynn Cohen

Ka ndërruar jetë aktorja e “Sex And The City”, Lynn Cohen

Yjet
Trembëdhjetë aktoret e njohura që luajtën role të vështira gjatë kohës sa ishin shtatzëna

Trembëdhjetë aktoret e njohura që luajtën role të vështira gjatë kohës sa ishin shtatzëna

TV / Film
Dymbëdhjetë aktoret flokë-kuqe që publiku i admiron

Dymbëdhjetë aktoret flokë-kuqe që publiku i admiron

Yjet
Pesëmbëdhjetë aktore që sakrifikuan bukurinë e tyre për role filmi

Pesëmbëdhjetë aktore që sakrifikuan bukurinë e tyre për role filmi

Yjet
Të famshmit që njerëzit nuk e besojnë se janë në të njëjtën moshë me njëri-tjetrin

Të famshmit që njerëzit nuk e besojnë se janë në të njëjtën moshë me njëri-tjetrin

Yjet
Cynthia Nixon dështon në garën për t’u bërë kandidate e demokratëve për guvernatore të New Yorkut

Cynthia Nixon dështon në garën për t’u bërë kandidate e demokratëve për guvernatore të New Yorkut

Yjet
Pesëmbëdhjetë aktoret që sakrifikuan bukurinë e tyre për rolet e filmave (Foto)

Pesëmbëdhjetë aktoret që sakrifikuan bukurinë e tyre për rolet e filmave (Foto)

Yjet
Nuk ka vazhdim të “Sex and the City”

Nuk ka vazhdim të “Sex and the City”

TV / Film
Fytyrat e yjeve në kopertina dhe realitet – ndryshimet që vetëm fotografët i vërejnë (Foto)

Fytyrat e yjeve në kopertina dhe realitet – ndryshimet që vetëm fotografët i vërejnë (Foto)

Yjet
Aktoret që kanë luajtur Zonjat e Para, tregojnë çfarë kanë mësuar prej tyre

Aktoret që kanë luajtur Zonjat e Para, tregojnë çfarë kanë mësuar prej tyre

TV / Film
Protestë kundër Donald Trumpit: Morrën pjesë edhe De Niro, Baldwin, Cher (Video)

Protestë kundër Donald Trumpit: Morrën pjesë edhe De Niro, Baldwin, Cher (Video)

Yjet
Vjen vazhdimi i tretë i “Sex and the City” (Video)

Vjen vazhdimi i tretë i “Sex and the City” (Video)

TV / Film
Tetë gjërat që nuk i keni ditur për hit-serialin “Sex and the City” (Foto)

Tetë gjërat që nuk i keni ditur për hit-serialin “Sex and the City” (Foto)

TV / Film