LAJMI I FUNDIT:

Dy kërkesat që iu plotësuan Kim Cattrallit që të rikthehej në rolin e Samantha Jones

Dy kërkesat që iu plotësuan Kim Cattrallit që të rikthehej në rolin e Samantha Jones
(Foto: Getty Images)

Fansat e “Sex and the City” dhe “And Just Like That” janë të kënaqur të shohin rikthimin e Samantha Jones, të luajtur nga Kim Cattrall, edhe pse ajo do të shfaqet vetëm në një episod.

Reklama

Megjithatë, Page Six mëson se nuk ishte aspak e lehtë të bindej aktorja për t’u shfaqur në ‘spin-off’ të HBO Max, duke pasur parasysh se prej vitesh ajo nuk ka marrëdhënie të mira me Sarah Jessica Parker, Kristin Davis dhe Cynthia Nixon.

Përkatësisht, Kim kishte dy kërkesa. Ajo e ka bërë të qartë se nuk dëshironte të takohej me asnjërën nga ish-koleget gjatë xhirimeve.

Kim Cattrall do ta përsëritë rolin e Samantha Jones në “And Just Like That”
Lexo po ashtu Kim Cattrall do ta përsëritë rolin e Samantha Jones në “And Just Like That”

Po ashtu, Cattrall ka këmbëngulur të mos e takonte producentin këmbënguli gjithashtu se ajo nuk po e sheh Michael Patrick King, i cili është në marrëdhënie të mira me Parker.

Kujtojmë, mosmarrëveshjet mes kolegëve u shfaqën kur Kim tha se ndjente se ajo dhe aktoret e tjera nuk paguheshin sa duhet, përveç Sarah, e cila kishte një pagë shumë më të lartë se të gjitha aktoret tjera kryesore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Gruaja e Thierry Henry, Andrea Rajacic shkëlqeu në një paraqitje të rrallë publike

Gruaja e Thierry Henry, Andrea Rajacic shkëlqeu në një paraqitje të rrallë publike

Magazina
Paris Hilton tallet për ecjen në pasarelë gjatë shfaqjes për 'Mugler', krahasohet me atë të një pule

Paris Hilton tallet për ecjen në pasarelë gjatë shfaqjes për 'Mugler', krahasohet me atë të një pule

Magazina
Kalo në kategori