LAJMI I FUNDIT:

CS:GO

1245 Artikuj

Bad News Eagles janë ftuar në turneun CCT Online Finals 2023

Bad News Eagles janë ftuar në turneun CCT Online Finals 2023

eSports
TSM kompleton skuadrën e CS:GO

TSM kompleton skuadrën e CS:GO

eSports
Bad News Eagles do të përballen me ekipin MASONIC në turneun Thunderpick World Championship

Bad News Eagles do të përballen me ekipin MASONIC në turneun Thunderpick World Championship

eSports
Ndeshjet e raundit të parë në turneun e CS:GO – IEM Cologne Play-In

Ndeshjet e raundit të parë në turneun e CS:GO – IEM Cologne Play-In

eSports
Ekipi i CS:GO Sangal kanë nënshkruar me lojtarin suedez LNZ

Ekipi i CS:GO Sangal kanë nënshkruar me lojtarin suedez LNZ

eSports
Bad News Eagles ftohen në Play-Off të turneut Pinnacle Cup V

Bad News Eagles ftohen në Play-Off të turneut Pinnacle Cup V

eSports
Pinnacle Cup njofton turneun e radhës në CS:GO

Pinnacle Cup njofton turneun e radhës në CS:GO

eSports
Përditësohet ranglista botërore në CS:GO – Na’Vi rikthehet furishëm

Përditësohet ranglista botërore në CS:GO – Na’Vi rikthehet furishëm

eSports
Së shpejti fillon turneu i CS:GO – IEM Cologne Play-In

Së shpejti fillon turneu i CS:GO – IEM Cologne Play-In

eSports
Lojtarët me statistikat më të mira në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

Lojtarët me statistikat më të mira në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

eSports
Të gjitha skuadrat e kualifikuara në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Final

Të gjitha skuadrat e kualifikuara në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Final

eSports
Ndeshjet e radhës në turneun e CS:GO në Kopenhagë

Ndeshjet e radhës në turneun e CS:GO në Kopenhagë

eSports
BIG sigurojnë fitoren e parë në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

BIG sigurojnë fitoren e parë në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

eSports
BLAST Premier Fall Groups: Heroic fitojnë ndeshjen ndaj Na’Vi dhe kalojnë në finale të grupit B

BLAST Premier Fall Groups: Heroic fitojnë ndeshjen ndaj Na’Vi dhe kalojnë në finale të grupit B

eSports
Përfundon rrugëtimi i ekipit Bad News Eagles në turneun kualifikues për ESL Pro League

Përfundon rrugëtimi i ekipit Bad News Eagles në turneun kualifikues për ESL Pro League

eSports
Vitality dhe NIP sigurojnë fitoret e radhës në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

Vitality dhe NIP sigurojnë fitoret e radhës në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

eSports
NEO kthehet në FaZe si trajner për turneun e CS:GO – IEM Cologne

NEO kthehet në FaZe si trajner për turneun e CS:GO – IEM Cologne

eSports
Liquid me pamje të re mposhtin G2 në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

Liquid me pamje të re mposhtin G2 në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

eSports
Bad News Eagles do të përballen me ekipin ORKS në turneun kualifikues për ESL Pro League

Bad News Eagles do të përballen me ekipin ORKS në turneun kualifikues për ESL Pro League

eSports
Ndeshjet e radhës në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

Ndeshjet e radhës në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

eSports
Ekipi FaZe mposht OG në ndeshjen e parë të turneut të CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

Ekipi FaZe mposht OG në ndeshjen e parë të turneut të CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

eSports
RobbaN nuk do të jetë më në rolin e trajnerit në CS:GO

RobbaN nuk do të jetë më në rolin e trajnerit në CS:GO

eSports
Na’Vi mposht Astralis në ndeshjen e parë me formacionin e ri të CS:GO

Na’Vi mposht Astralis në ndeshjen e parë me formacionin e ri të CS:GO

eSports
Heroic shënojnë fitoren e parë në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

Heroic shënojnë fitoren e parë në turneun e CS:GO – BLAST Premier Fall Groups

eSports


mob5