LAJMI I FUNDIT:

Christian Pulisic

209 Artikuj

Nga Chelsea tek Milani – katër lojtarët që bënë këtë lëvizje për të ‘shpëtuar’ karrierën e tyre

Nga Chelsea tek Milani – katër lojtarët që bënë këtë lëvizje për të ‘shpëtuar’ karrierën e tyre

Serie A
Pulisic i lumtur te Milani, thotë se ende nuk janë dorëzuar për titullin

Pulisic i lumtur te Milani, thotë se ende nuk janë dorëzuar për titullin

Serie A
Milan mposht minimalisht Sassuolon dhe mbyll vitin 2023 me fitore

Milan mposht minimalisht Sassuolon dhe mbyll vitin 2023 me fitore

Serie A
U asistua nga Maignan tek goli që shënoi: Pulisic thotë se gjithçka ishte e planifikuar

U asistua nga Maignan tek goli që shënoi: Pulisic thotë se gjithçka ishte e planifikuar

Serie A
Përzgjedhësi i SHBA-së, Gregg Berhalter parashikon derbin Milan – Juventus, këmbëngul se lojtarët amerikanë janë të lumtur

Përzgjedhësi i SHBA-së, Gregg Berhalter parashikon derbin Milan – Juventus, këmbëngul se lojtarët amerikanë janë të lumtur

Serie A
Nga Pulisic te Weah: Si amerikanët mund ta vendosin ndeshjen Milan – Juventus

Nga Pulisic te Weah: Si amerikanët mund ta vendosin ndeshjen Milan – Juventus

Serie A
Pulisic shënoi një gol mahnitës kundër Gjermanisë

Pulisic shënoi një gol mahnitës kundër Gjermanisë

Ndërkombëtare
Milani fiton në frymën e fundit, vendos goli i Christian Pulisic

Milani fiton në frymën e fundit, vendos goli i Christian Pulisic

Serie A
“Eliminojeni plotësisht”, Christian Pulisic për VAR-in

“Eliminojeni plotësisht”, Christian Pulisic për VAR-in

Serie A
Një tjetër lojtar amerikan pritet ti bashkohet Milanit

Një tjetër lojtar amerikan pritet ti bashkohet Milanit

Serie A
Top 10 blerjet më të shtrenjta në Serie A – dominojnë ardhjet e Milanit, por i pari është mbrojtësi i Interit

Top 10 blerjet më të shtrenjta në Serie A – dominojnë ardhjet e Milanit, por i pari është mbrojtësi i Interit

Serie A
Milani fiton thellë ndaj Torinos

Milani fiton thellë ndaj Torinos

Serie A
Debutoi me gol në Serie A, Pulisic: Me Milanin dua të fitoj gjithçka

Debutoi me gol në Serie A, Pulisic: Me Milanin dua të fitoj gjithçka

Serie A
Pulisic debuton me një super gol për Milanin në Serie A

Pulisic debuton me një super gol për Milanin në Serie A

Serie A
Si arriti Milani që nga shitja e Tonalit të financonte një revolucion në skuadër – pas largimit të italianit u afruan gjashtë lojtarë

Si arriti Milani që nga shitja e Tonalit të financonte një revolucion në skuadër – pas largimit të italianit u afruan gjashtë lojtarë

Serie A
Pulisic thotë se u transferua te Milani shkaku i trajnerit Pioli

Pulisic thotë se u transferua te Milani shkaku i trajnerit Pioli

Serie A
Christian Pulisic u demonstron cilësitë e tij tifozëve të Milanit

Christian Pulisic u demonstron cilësitë e tij tifozëve të Milanit

Serie A
Zyrtare: Christian Pulisic i bashkohet Milanin

Zyrtare: Christian Pulisic i bashkohet Milanin

Serie A
Pulisic arrin në Itali, dërgon mesazhin e parë si lojtar i Milanit

Pulisic arrin në Itali, dërgon mesazhin e parë si lojtar i Milanit

Serie A
Di Canio: Pulisic mund të “shpërthejë” te Milani

Di Canio: Pulisic mund të “shpërthejë” te Milani

Serie A
Arrihet marrëveshja mes Milanit dhe Chelseat për Pulisicin

Arrihet marrëveshja mes Milanit dhe Chelseat për Pulisicin

Serie A
Milani bën ofertën e përmirësuar për Christian Pulisic

Milani bën ofertën e përmirësuar për Christian Pulisic

Serie A
Milani pritet të dërgojë ofertë të re për Pulisic

Milani pritet të dërgojë ofertë të re për Pulisic

Serie A
Lyoni bën ofertë shumë më të madhe se Milani për Christian Pulisic

Lyoni bën ofertë shumë më të madhe se Milani për Christian Pulisic

Premier League