LAJMI I FUNDIT:

Charlie Sheen

22 Artikuj

Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

TV / Film
Charlie Sheen rikthehet me rol të rëndësishëm pas shumë vitesh

Charlie Sheen rikthehet me rol të rëndësishëm pas shumë vitesh

TV / Film
Lista e gjatë e yjeve që vuajnë nga sëmundjet kronike

Lista e gjatë e yjeve që vuajnë nga sëmundjet kronike

Yjet
Nëntëmbëdhjetë artistët që kanë ndryshuar emrat e tyre për famë

Nëntëmbëdhjetë artistët që kanë ndryshuar emrat e tyre për famë

Yjet
Tridhjetë të famshmit që kanë qenë nxënës të së njëjtës shkollë

Tridhjetë të famshmit që kanë qenë nxënës të së njëjtës shkollë

Yjet
“Friends”: 25 yjet e mëdha hollivudiane që kanë qenë mysafirë në serialin e popullarizuar

“Friends”: 25 yjet e mëdha hollivudiane që kanë qenë mysafirë në serialin e popullarizuar

Imran Amiti
Njerëzit e famshëm që pranuan publikisht se vuajnë nga HIV/AIDS: Nga Freddie Mercury tek Charlie Sheen

Njerëzit e famshëm që pranuan publikisht se vuajnë nga HIV/AIDS: Nga Freddie Mercury tek Charlie Sheen

Yjet
Denise Richards e ka ftuar ish-burrin Charlie Sheen në martesën e saj

Denise Richards e ka ftuar ish-burrin Charlie Sheen në martesën e saj

Po Flitet
Personazhet e famshëm që kanë pasur varësi nga seksi

Personazhet e famshëm që kanë pasur varësi nga seksi

Yjet
Shkaku i krizës financiare, Charlie Sheen nuk po mund t’iu sigurojë ushqim katër fëmijëve

Shkaku i krizës financiare, Charlie Sheen nuk po mund t’iu sigurojë ushqim katër fëmijëve

Yjet
Të famshmit që janë të infektuar me HIV

Të famshmit që janë të infektuar me HIV

Yjet
Ish- e dashura e ka paditur Charlie Sheen se e ka infektuar me HIV

Ish- e dashura e ka paditur Charlie Sheen se e ka infektuar me HIV

Yjet
Dukja e yjeve në shkollë të mesme, krahasimi me dukjen e tanishme (Foto)

Dukja e yjeve në shkollë të mesme, krahasimi me dukjen e tanishme (Foto)

Yjet
​Charlie Sheen zbulon fshehtësinë që do të tronditë Hollywoodin

​Charlie Sheen zbulon fshehtësinë që do të tronditë Hollywoodin

Po Flitet
Shokon aktori Charlie Sheen i diagnostikuar me AIDS, tregon të vërtetën e fshehtë të Hollywoodit (Video)

Shokon aktori Charlie Sheen i diagnostikuar me AIDS, tregon të vërtetën e fshehtë të Hollywoodit (Video)

Yjet
Charlie Sheen pendohet për fyerjen e rëndë ndaj Rihannas

Charlie Sheen pendohet për fyerjen e rëndë ndaj Rihannas

Yjet
Ndodh mrekullia? Charlie Sheen thotë se nuk ka më HIV!? (Foto/Video)

Ndodh mrekullia? Charlie Sheen thotë se nuk ka më HIV!? (Foto/Video)

Po Flitet
Detajet bizare nga shkurorëzimet e të famshmëve (Foto)

Detajet bizare nga shkurorëzimet e të famshmëve (Foto)

Po Flitet
Emrat e vërtetë të yjeve dhe arsyet pse i ndërruan

Emrat e vërtetë të yjeve dhe arsyet pse i ndërruan

Imran Amiti
Si do të duken të famshmit kur të plaken (Foto)

Si do të duken të famshmit kur të plaken (Foto)

Imran Amiti
Shokon Charlie Sheen, ofron 20 mijë dollarë për vrasjen e të fejuarës

Shokon Charlie Sheen, ofron 20 mijë dollarë për vrasjen e të fejuarës

Yjet
Charlie Sheen e pranon: Jam i infektuar me HIV/AIDS (Video)

Charlie Sheen e pranon: Jam i infektuar me HIV/AIDS (Video)

Yjet