LAJMI I FUNDIT:

Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë
(Foto: CBS)

Angus T. Jones, i cili njihet më së shumti për rolin e djaloshit Jake nga seriali “Two and a Half Men”, sot bën një mënyrë jetese ndryshe larg syrit të publikut.

Reklama

Gjegjësisht, aktori së fundmi është parë në një lagje në Los Angeles, ku duket i panjohur dhe mediat shkruajnë se kjo është paraqitja e tij e parë në dy vitet e fundit.

29-vjeçari është shfaqur me veshje të rëndomtë, bluzë të lirshme, pantallona të shkurtra dhe me kapelë në kokë. Përveç kësaj, ai ka pasur mjekër gjatë viteve të fundit, gjë që e bën më të vështirë njohjen e tij dhe ka shtuar shumë peshë që nga paraqitja e tij e fundit në serialin e njohur.

(Foto: Coleman-Rayner)

Aktori njoftoi për largimin nga seriali në vitin 2014 dhe më pas iu përkushtua Krishterimit. Në një rast, ai iu lut njerëzve që të mos e shihnin këtë serial, sepse mendonte se ishte i papërshtatshëm.

Njëzet aktorët fëmijë që tashmë janë rritur dhe transformimi i tyre
Lexo po ashtu Njëzet aktorët fëmijë që tashmë janë rritur dhe transformimi i tyre
(Foto: Twitter)

Pas kësaj, Angus u tërhoq nga jeta publike, pasi nuk donte më të ishte në qendër të vëmendjes. Më pas përmes mediave ai u ka kërkuar falje kolegëve të setit për deklaratat e tij, por ka pohuar se nuk është penduar për atë që ka thënë. /Telegrafi/

(Foto: Shutterstock/Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori