LAJMI I FUNDIT:

Carlo Ancelotti

979 Artikuj

Dy lojtarë të Real Madridit që Ancelotti i parashikoi se do të kalonin Bellinghamin me gola – si ia kanë dalë deri tani

Dy lojtarë të Real Madridit që Ancelotti i parashikoi se do të kalonin Bellinghamin me gola – si ia kanë dalë deri tani

La Liga
Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Liga e Kampionëve
I pakënaqur nga ‘injorimi’ që po i bën Ancelotti, Newcastle i ofron një rrugëdalje yllit të Real Madridit

I pakënaqur nga ‘injorimi’ që po i bën Ancelotti, Newcastle i ofron një rrugëdalje yllit të Real Madridit

Premier League
Arda Guler ka pësuar një transformim të frikshëm trupor pas këshillave të Ancelottit

Arda Guler ka pësuar një transformim të frikshëm trupor pas këshillave të Ancelottit

La Liga
U largua nga ndeshja me Bilbaon i lënduar, Ancelotti tregon për gjendjen e Valverdes

U largua nga ndeshja me Bilbaon i lënduar, Ancelotti tregon për gjendjen e Valverdes

La Liga
“Ai e ka mësuar qartë se duhet ta mbajë gojën mbyllur”, Ancelotti flet për ankesat e Bellinghamit

“Ai e ka mësuar qartë se duhet ta mbajë gojën mbyllur”, Ancelotti flet për ankesat e Bellinghamit

La Liga
Real Madridi tashmë e ka të qartë se kush do ta zëvendësojë Ancelottin pas largimit

Real Madridi tashmë e ka të qartë se kush do ta zëvendësojë Ancelottin pas largimit

La Liga
Ancelotti adreson thashethemet për largimin e mundshëm të Viniciusit nga Real Madridi

Ancelotti adreson thashethemet për largimin e mundshëm të Viniciusit nga Real Madridi

La Liga
Zbulohet vendimi përfundimtar i Real Madridit për zëvendësuesin e Ancelottit

Zbulohet vendimi përfundimtar i Real Madridit për zëvendësuesin e Ancelottit

La Liga
Ancelotti vazhdon të pyetet se a do të largohet Modric nga Real Madridi

Ancelotti vazhdon të pyetet se a do të largohet Modric nga Real Madridi

La Liga
Reali po punon për tre transferime të mrekullueshme – nëse arrihen do të ketë super formacion

Reali po punon për tre transferime të mrekullueshme – nëse arrihen do të ketë super formacion

La Liga
“Trajneri i rekordeve”, Ancelotti ka arritur një sukses të ri nën drejtimin e Real Madridit

“Trajneri i rekordeve”, Ancelotti ka arritur një sukses të ri nën drejtimin e Real Madridit

La Liga
Ancelotti ka vetëm një lojtar të paprekshëm në ekip – nuk është Vinicius as Bellingham

Ancelotti ka vetëm një lojtar të paprekshëm në ekip – nuk është Vinicius as Bellingham

La Liga
Ancelotti paralajmëron Viniciusin pas polemikave: Tifozët e Osasunës ishin korrekt

Ancelotti paralajmëron Viniciusin pas polemikave: Tifozët e Osasunës ishin korrekt

La Liga
“Ai na jep shumë mundësi” – Ancelotti tregon sulmuesin e Real Madridit i cili mund të luajë kudo

“Ai na jep shumë mundësi” – Ancelotti tregon sulmuesin e Real Madridit i cili mund të luajë kudo

La Liga
Eksperti i leximit të buzëve zbulon fjalët që Ancelotti ia tha Viniciusit pasi e largoi nga loja

Eksperti i leximit të buzëve zbulon fjalët që Ancelotti ia tha Viniciusit pasi e largoi nga loja

La Liga
Zbulohet plani i Real Madridit për Courtois dhe Militao përpara rikthimit të shumëpritur

Zbulohet plani i Real Madridit për Courtois dhe Militao përpara rikthimit të shumëpritur

La Liga
“Man City mund të jetë më i miri në Evropë për momentin, por do të shohim kur të vijnë ndeshjet” – Ancelotti komenton shortin e Ligës së Kampionëve

“Man City mund të jetë më i miri në Evropë për momentin, por do të shohim kur të vijnë ndeshjet” – Ancelotti komenton shortin e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Iniesta zbulon se çfarë e bënë Ancelottin një trajner të jashtëzakonshëm

Iniesta zbulon se çfarë e bënë Ancelottin një trajner të jashtëzakonshëm

Ndërkombëtare
Carlo Ancelotti tregon dallimin kryesor mes La Ligas dhe Ligës Premier

Carlo Ancelotti tregon dallimin kryesor mes La Ligas dhe Ligës Premier

Ndërkombëtare
Vinicius tregon sekretin që e ka bërë atë një ‘makth’ për kundërshtarët në fushë, për këtë merita ka Ancelotti

Vinicius tregon sekretin që e ka bërë atë një ‘makth’ për kundërshtarët në fushë, për këtë merita ka Ancelotti

La Liga
Shënoi golin e parë në fanellën e Real Madridit: Ancelotti komenton atë që pa te Arda Guler

Shënoi golin e parë në fanellën e Real Madridit: Ancelotti komenton atë që pa te Arda Guler

La Liga
“Të gjithë duhet të ndryshojnë qëndrimin e tyre”, Ancelotti flet për situatën e Vinicius Jr

“Të gjithë duhet të ndryshojnë qëndrimin e tyre”, Ancelotti flet për situatën e Vinicius Jr

La Liga
Carlo Ancelotti konfirmon datën në të cilën Militao do të bëjë rikthimin e tij në fushë

Carlo Ancelotti konfirmon datën në të cilën Militao do të bëjë rikthimin e tij në fushë

La Liga