LAJMI I FUNDIT:

Blend Baftiu

59 Artikuj

Blend Baftiu zgjidhet “Ylli i Javës” në Albi Mall Superligën e Kosovës

Blend Baftiu zgjidhet “Ylli i Javës” në Albi Mall Superligën e Kosovës

Superliga
Drita nënshtron Gjilanin në derbin e Anamoravës

Drita nënshtron Gjilanin në derbin e Anamoravës

Superliga
Nuhiu dhe Baftiu kërkojnë maksimumin kundër Ballkanit

Nuhiu dhe Baftiu kërkojnë maksimumin kundër Ballkanit

Superliga
Zyrtare: Drita bën goditjen e madhe, Blend Baftiu nënshkruan me gjilanasit

Zyrtare: Drita bën goditjen e madhe, Blend Baftiu nënshkruan me gjilanasit

Superliga
Ballkani konfirmon largimin e Blend Baftiut, pritet zyrtarizimi te Drita

Ballkani konfirmon largimin e Blend Baftiut, pritet zyrtarizimi te Drita

Superliga
Formacioni i javës së 29-të në BKT Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i javës së 29-të në BKT Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Formacioni i javës në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Ballkani fiton me lehtësi ndaj Drenicës dhe blindon pozitën e parë

Ballkani fiton me lehtësi ndaj Drenicës dhe blindon pozitën e parë

Superliga
Blend Baftiu, “Ylli i Javës” në BKT Superligën e Kosovës  

Blend Baftiu, “Ylli i Javës” në BKT Superligën e Kosovës  

Superliga
Ballkani merr tri pikët përballë Ulpianës dhe vazhdon t’i prijë kampionatit

Ballkani merr tri pikët përballë Ulpianës dhe vazhdon t’i prijë kampionatit

Superliga
Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për javën e 31-të

Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për javën e 31-të

Superliga
Ballkani fiton ndaj Llapit dhe qëndron në krye të Superligës

Ballkani fiton ndaj Llapit dhe qëndron në krye të Superligës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 19-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 19-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Telegrafi Sport zgjodhi më të mirët e vitit 2020 në Superligën e Kosovës

Telegrafi Sport zgjodhi më të mirët e vitit 2020 në Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 15-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 15-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Triumfi i radhës për Ballkanin, fiton ndaj Arbërisë dhe rrit diferencën në krye

Triumfi i radhës për Ballkanin, fiton ndaj Arbërisë dhe rrit diferencën në krye

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së katërt  në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni më i mirë i javës së katërt në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Ballkani mposht bindshëm Llapin në ‘Zahir Pajaziti’, vazhdon forma e mirë e Mirlind Dakut

Ballkani mposht bindshëm Llapin në ‘Zahir Pajaziti’, vazhdon forma e mirë e Mirlind Dakut

Superliga
Blend Baftiu drejt transferimit në Turqi, pas Fenerbahces në garë futet edhe një skuadër nga Superliga

Blend Baftiu drejt transferimit në Turqi, pas Fenerbahces në garë futet edhe një skuadër nga Superliga

Ndërkombëtare
CNN turk: Fenerbahce ka transferuar Blend Baftiun e Ballkanit

CNN turk: Fenerbahce ka transferuar Blend Baftiun e Ballkanit

Superliga
Klubi që sapo është inkuadruar në elitën e futbollit turk në bisedime me Blendi Baftiun

Klubi që sapo është inkuadruar në elitën e futbollit turk në bisedime me Blendi Baftiun

Ligat tjera
Munishi: Blend Baftiu ka katër oferta serioze nga klubet austriake dhe turke, oferta ka edhe për Hoxhën dhe Topallin

Munishi: Blend Baftiu ka katër oferta serioze nga klubet austriake dhe turke, oferta ka edhe për Hoxhën dhe Topallin

Super Liga
Formacioni më i mirë në IPKO Superligë për sezonin 2019/2020

Formacioni më i mirë në IPKO Superligë për sezonin 2019/2020

Superliga
Blend Baftiu, njeriu i golave në edicionin 2019/2020

Blend Baftiu, njeriu i golave në edicionin 2019/2020

Superliga