LAJMI I FUNDIT:

Besnik Krasniqi - futbollist

13 Artikuj

Formacioni i vitit 2023 në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i vitit 2023 në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Shkumbin Pireva
Prishtina shijon më në fund fitoren e parë në pranverë, mposht Feronikelin

Prishtina shijon më në fund fitoren e parë në pranverë, mposht Feronikelin

Superliga
Formacioni i javës së 16-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 16-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Flet Besnik Krasniqi – ai që ia di rëndësinë Prishtinës dhe po e mban në hap për titull me të tjerët

Flet Besnik Krasniqi – ai që ia di rëndësinë Prishtinës dhe po e mban në hap për titull me të tjerët

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 10-të në BKT Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 10-të në BKT Superligë

Superliga
Top-shënuesit në BKT Superligën e Kosovës: Progni merr primatin, Uka pas tij

Top-shënuesit në BKT Superligën e Kosovës: Progni merr primatin, Uka pas tij

Superliga
Flet Besnik Krasniqi para ndeshjes, Prishtina – Inter: Nëse dalim në lojën tonë, nuk mund të na ndalin

Flet Besnik Krasniqi para ndeshjes, Prishtina – Inter: Nëse dalim në lojën tonë, nuk mund të na ndalin

Liga e Kampionëve
Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për edicionin 2020/21

Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për edicionin 2020/21

Superliga
Zyrtare: Prishtina transferon Besnik Krasniqin

Zyrtare: Prishtina transferon Besnik Krasniqin

Superliga
Formacioni më i mirë i javës IV-të në IPKO Superligë, dominojnë lojtarët e Llapit

Formacioni më i mirë i javës IV-të në IPKO Superligë, dominojnë lojtarët e Llapit

Lavdim Pireva
Zyrtare: Besnik Krasniqi kalon te Ballkani

Zyrtare: Besnik Krasniqi kalon te Ballkani

Superliga
Besnik Krasniqi dhe Arben Beqiri prezantohen tek Llapi

Besnik Krasniqi dhe Arben Beqiri prezantohen tek Llapi

Superliga