LAJMI I FUNDIT:
Benjamin Mendy

Benjamin Mendy

89 Artikuj

Benjamin Mendy nis padinë ndaj ish-klubit të tij Man Cityt

Benjamin Mendy nis padinë ndaj ish-klubit të tij Man Cityt

Ndërkombëtare
Ish-lojtari i Cityt i shpëtoi akuzave për përdhunim dhe tani po shet shtëpinë e tij për të shmangur falimentimin

Ish-lojtari i Cityt i shpëtoi akuzave për përdhunim dhe tani po shet shtëpinë e tij për të shmangur falimentimin

Premier League
Konfirmohet rikthimi i Benjamin Mendy, ai do të jetë në fushë pas dy vitesh

Konfirmohet rikthimi i Benjamin Mendy, ai do të jetë në fushë pas dy vitesh

Ligue 1
Zyrtare: Benjamin Mendy i rikthehet futbollit, nënshkruan me klubin nga Ligue 1

Zyrtare: Benjamin Mendy i rikthehet futbollit, nënshkruan me klubin nga Ligue 1

Ligue 1
Vinicius: Më vjen keq, Mendy – jeta juaj nuk do të jetë kurrë e njëjtë

Vinicius: Më vjen keq, Mendy – jeta juaj nuk do të jetë kurrë e njëjtë

Premier League
Postimi i Memphis Depayt për lirimin e Benjamin Mendyt bëhet viral në rrjetet sociale

Postimi i Memphis Depayt për lirimin e Benjamin Mendyt bëhet viral në rrjetet sociale

Premier League
U lirua nga të gjitha akuzat: Benjamin Mendyt i shpëtojnë lotët para trupit gjykues

U lirua nga të gjitha akuzat: Benjamin Mendyt i shpëtojnë lotët para trupit gjykues

Premier League
Benjamin Mendy deklaroi para gjykatës se ka fjetur me 10,000 gra

Benjamin Mendy deklaroi para gjykatës se ka fjetur me 10,000 gra

Premier League
Benjamin Mendy ka një vajzë jashtëmartesore – spanjollja tregon historinë teksa zbulon se francezi ia jep vetëm 400 euro në muaj

Benjamin Mendy ka një vajzë jashtëmartesore – spanjollja tregon historinë teksa zbulon se francezi ia jep vetëm 400 euro në muaj

Yjet
Benjamin Mendy shpallet i pafajshëm për gjashtë akuza për përdhunim dhe një për sulm seksual

Benjamin Mendy shpallet i pafajshëm për gjashtë akuza për përdhunim dhe një për sulm seksual

Premier League
Prokurori e akuzon Benjamin Mendyn si “përdhunues serik” dhe e krahason atë me Jimmy Savile

Prokurori e akuzon Benjamin Mendyn si “përdhunues serik” dhe e krahason atë me Jimmy Savile

Ndërkombëtare
Derisa Mendy po qëndron në burg, Guardiola lëshoi deklarata interesante për francezin që akuzohet për përdhunime

Derisa Mendy po qëndron në burg, Guardiola lëshoi deklarata interesante për francezin që akuzohet për përdhunime

Premier League
Mendy zbulon gjënë e tmerrshme që ia ka bërë Manchester City, posa përfundoi në burg

Mendy zbulon gjënë e tmerrshme që ia ka bërë Manchester City, posa përfundoi në burg

Premier League
“Nuk jam Brad Pitt, gratë vini tek unë për shkak të famës në futboll” – Mendy rrëfeu para gjykatës se si ra në kontakt me viktimat e dyshuara

“Nuk jam Brad Pitt, gratë vini tek unë për shkak të famës në futboll” – Mendy rrëfeu para gjykatës se si ra në kontakt me viktimat e dyshuara

Premier League
Nga kontrata 30 milionëshe, tek paga pesë euro në ditë – Mendy rrëfen tmerrin që po e përjeton në burg

Nga kontrata 30 milionëshe, tek paga pesë euro në ditë – Mendy rrëfen tmerrin që po e përjeton në burg

Premier League
Benjamin Mendy dyshohet se kërcënoi se do të rrëmbente një grua dhe i tregoi organin gjenital përpara se të tentonte përdhunimin

Benjamin Mendy dyshohet se kërcënoi se do të rrëmbente një grua dhe i tregoi organin gjenital përpara se të tentonte përdhunimin

Premier League
“Grabitqari” seksual i Manchester Cityt: Benjamin Mendy përdori “dhomat të sigurta” për të përdhunuar femrat, pretendon prokuroria

“Grabitqari” seksual i Manchester Cityt: Benjamin Mendy përdori “dhomat të sigurta” për të përdhunuar femrat, pretendon prokuroria

Premier League
Pesë lojtarë të Man Cityt mund të parandalojnë dënimin e Benjamin Mendyt me burgim të përjetshëm

Pesë lojtarë të Man Cityt mund të parandalojnë dënimin e Benjamin Mendyt me burgim të përjetshëm

Premier League
Benjamin Mendy del sërish para gjykate – çfarë është duke ndodhur me anëtarin e Man Cityt

Benjamin Mendy del sërish para gjykate – çfarë është duke ndodhur me anëtarin e Man Cityt

Premier League
Benjamin Mendy deklarohet i pafajshëm ndaj nëntë akuzave për përdhunim

Benjamin Mendy deklarohet i pafajshëm ndaj nëntë akuzave për përdhunim

Premier League
Mendy fotografohet duke vrapuar me pajisjen lokalizuese, derisa pret gjyqin mbi shtatë akuzat për përdhunim

Mendy fotografohet duke vrapuar me pajisjen lokalizuese, derisa pret gjyqin mbi shtatë akuzat për përdhunim

Premier League
Mendy tani akuzohet për tentativë përdhunimi kundër ‘viktimës’ së re, si dhe shtatë përdhunime dhe një sulm seksual

Mendy tani akuzohet për tentativë përdhunimi kundër ‘viktimës’ së re, si dhe shtatë përdhunime dhe një sulm seksual

Premier League
Benjamin Mendy lirohet me kusht nga burgu

Benjamin Mendy lirohet me kusht nga burgu

Premier League
Benjamin Mendy dërgohet në burgun e sigurisë së lartë

Benjamin Mendy dërgohet në burgun e sigurisë së lartë

Premier League