LAJMI I FUNDIT:

Bayer Leverkusen

567 Artikuj

Formacionet zyrtare, Roma – Bayer Leverkusen

Formacionet zyrtare, Roma – Bayer Leverkusen

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve gjysmëfinale në Ligën e Evropës – Roma dhe Juve presin Leverkusenin dhe Sevillan

Dita e ndeshjeve gjysmëfinale në Ligën e Evropës – Roma dhe Juve presin Leverkusenin dhe Sevillan

Liga e Evropës
Real Madrid interesohet për Moussa Diabyn, por problem mbetet çmimi i tij

Real Madrid interesohet për Moussa Diabyn, por problem mbetet çmimi i tij

La Liga
Xabi Alonso thyen heshtjen pas interesimit të Real Madridit dhe Tottenhamit

Xabi Alonso thyen heshtjen pas interesimit të Real Madridit dhe Tottenhamit

Ndërkombëtare
Xabi Alonso është zgjedhja numër një për t’u bërë trajneri i ardhshëm i Tottenhamit

Xabi Alonso është zgjedhja numër një për t’u bërë trajneri i ardhshëm i Tottenhamit

Premier League
Italia bindshëm në vendin e parë, nga tre gara evropiane dërgojnë pesë skuadra gjysmëfinaliste

Italia bindshëm në vendin e parë, nga tre gara evropiane dërgojnë pesë skuadra gjysmëfinaliste

Ndërkombëtare
Jose Mourinho parashikoi të ardhmen e Xabi Alonsos – portugezi nuk dështon gati kurrë

Jose Mourinho parashikoi të ardhmen e Xabi Alonsos – portugezi nuk dështon gati kurrë

Ndërkombëtare
Juventus, Sevilla, Roma dhe Bayern Leverkusen në luftë për trofeun – çiftet dhe orari në ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Evropës

Juventus, Sevilla, Roma dhe Bayern Leverkusen në luftë për trofeun – çiftet dhe orari në ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve kthyese në çerekfinalet e Ligës së Evropës – Juventusi kërkon konfirmimin, Man Utd dhe Roma rikthimin

Dita e ndeshjeve kthyese në çerekfinalet e Ligës së Evropës – Juventusi kërkon konfirmimin, Man Utd dhe Roma rikthimin

Liga e Evropës
Sot zhvillohen çerekfinalet e para në Ligën e Evropës dhe Ligën e Konferencës

Sot zhvillohen çerekfinalet e para në Ligën e Evropës dhe Ligën e Konferencës

Liga e Evropës
Pesë ekipe futbolli në mbarë botën që janë “të mallkuara”

Pesë ekipe futbolli në mbarë botën që janë “të mallkuara”

Ndërkombëtare
Liverpooli rivalizon Barcelonën për Florian Wirtz

Liverpooli rivalizon Barcelonën për Florian Wirtz

Premier League
Barcelona fillon kontaktet për transferimin e talentit Florian Wirtz

Barcelona fillon kontaktet për transferimin e talentit Florian Wirtz

La Liga
Notat e lojtarëve: Leverkusen 2-1 Bayern, vlerësohet Palacios

Notat e lojtarëve: Leverkusen 2-1 Bayern, vlerësohet Palacios

Bundesliga
Leverkuseni mposht Bayernin me rikthim

Leverkuseni mposht Bayernin me rikthim

Bundesliga
Formacionet zyrtare: Leverkuseni dhe Bayerni në sfidën e Bundesligas

Formacionet zyrtare: Leverkuseni dhe Bayerni në sfidën e Bundesligas

Bundesliga
Nga 24 deri në 3 për qind: Kush është favorit për të fituar Ligën e Evropës

Nga 24 deri në 3 për qind: Kush është favorit për të fituar Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Mësohen përballjet e mundshme në gjysmëfinale të Ligës së Evropës – Juve e Man Utd mund të përballen mes vete

Mësohen përballjet e mundshme në gjysmëfinale të Ligës së Evropës – Juve e Man Utd mund të përballen mes vete

Liga Unike
Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Evropës, përballje të zjarrta për gjigantët evropianë

Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Evropës, përballje të zjarrta për gjigantët evropianë

Liga e Evropës
Mourinho thumbon rivalët ne Ligën e Evropës, por tallet edhe me Lazion që u eliminua nga Liga e Konferencës

Mourinho thumbon rivalët ne Ligën e Evropës, por tallet edhe me Lazion që u eliminua nga Liga e Konferencës

Serie A
Ten Hag dëshiron me çdo kusht transferimin e Jeremie Frimpong

Ten Hag dëshiron me çdo kusht transferimin e Jeremie Frimpong

Premier League
Hidhet shorti në Ligën e Evropës, mësohen çiftet e fazës së 1/8

Hidhet shorti në Ligën e Evropës, mësohen çiftet e fazës së 1/8

Liga e Evropës
Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare: Leverkusen – Dortmund

Formacionet zyrtare: Leverkusen – Dortmund

Bundesliga