LAJMI I FUNDIT:
Bastian Schweinsteiger

Bastian Schweinsteiger

95 Artikuj

Info

Bastian Schweinsteiger është lojtar gjerman i lindur më 1 gusht të vitit 1984.

“Mourinho më përjashtoi nga ekipi i parë dhe më dërgoi të stërvitsha te fëmijët pa më folur apo paralajmëruar” – rrëfimi shokues i gjermanit

“Mourinho më përjashtoi nga ekipi i parë dhe më dërgoi të stërvitsha te fëmijët pa më folur apo paralajmëruar” – rrëfimi shokues i gjermanit

Premier League
Rooney me fjalë të mëdha për Mainoo, e krahason atë me ish-legjendën e futbollit

Rooney me fjalë të mëdha për Mainoo, e krahason atë me ish-legjendën e futbollit

Premier League