LAJMI I FUNDIT:

Banesa

89 Artikuj

Irina Shayk jep me qira banesën e saj në Nju-Jork për një shumë marramendëse: Luks dhe bukuri nga të gjitha anët

Irina Shayk jep me qira banesën e saj në Nju-Jork për një shumë marramendëse: Luks dhe bukuri nga të gjitha anët

Trend
Pse është e vështirë të bëhesh me shtëpi ose apartament në Gjermani?

Pse është e vështirë të bëhesh me shtëpi ose apartament në Gjermani?

Botë
Çifti në Gjermani vendosi të blejë apartament në një projekt ndërtimi, por kompania falimentoi – ja çfarë ndodhi më pas

Çifti në Gjermani vendosi të blejë apartament në një projekt ndërtimi, por kompania falimentoi – ja çfarë ndodhi më pas

Nga Bota
Shikoni si duket një apartament luksoz prej vetëm 10 metrash katrorë

Shikoni si duket një apartament luksoz prej vetëm 10 metrash katrorë

Shtëpi dhe dekor
Banesë moderne me mobilie nga paleta druri: Hidhjani një sy dekorit të mrekullueshëm për dy veta

Banesë moderne me mobilie nga paleta druri: Hidhjani një sy dekorit të mrekullueshëm për dy veta

Shtëpi të bukura
Familja Ramadani nxirret me polici nga banesa e tyre në Beograd

Familja Ramadani nxirret me polici nga banesa e tyre në Beograd

Serbia
Transformimi i një banese të vogël: 46m² për pushime familjare

Transformimi i një banese të vogël: 46m² për pushime familjare

Këshilla dhe ide
Me sipërfaqe 180m2 kjo banesë ka hapësirën e duhur për një familje, prej 4 deri 6 antarëshe ID-92

Me sipërfaqe 180m2 kjo banesë ka hapësirën e duhur për një familje, prej 4 deri 6 antarëshe ID-92

Prishtinë
Ministri Peci: Instituti Bujqësor për më shumë se një dekadë ka tjetërsuar toka, prona e banesa

Ministri Peci: Instituti Bujqësor për më shumë se një dekadë ka tjetërsuar toka, prona e banesa

Bujqësi
Si të bëni një shtëpi të përsosur dhe komode në 42 metra katrorë?

Si të bëni një shtëpi të përsosur dhe komode në 42 metra katrorë?

Shtëpi të bukura
Dhoma e gjumit më e bukur në botë – sipas zgjedhjes së “Vogue”

Dhoma e gjumit më e bukur në botë – sipas zgjedhjes së “Vogue”

Rregullimi i shtëpisë
Kush do ta besonte se Julia Fox jeton në një banesë kaq të thjeshtë në New York!

Kush do ta besonte se Julia Fox jeton në një banesë kaq të thjeshtë në New York!

Trend
Shitet banesa në qendër të Prishtinës tek vatra e Muhaxherëve, e dedikuar për katër anëtarë ID-110

Shitet banesa në qendër të Prishtinës tek vatra e Muhaxherëve, e dedikuar për katër anëtarë ID-110

Pozhegu Brothers
Shitet banesa në qendër të Prishtinës, tek vatra e Muhaxherëve, e dedikuar për 6 anëtarë ID-104

Shitet banesa në qendër të Prishtinës, tek vatra e Muhaxherëve, e dedikuar për 6 anëtarë ID-104

Pozhegu Brothers
Banesa me zemër të gjelbër: Një ndërtesë me fasadë të gjelbër 2.300 metra katrorë

Banesa me zemër të gjelbër: Një ndërtesë me fasadë të gjelbër 2.300 metra katrorë

Dizajn dhe Arkitekturë
Banesa afër Ambasadës Amerikane lëshohet me qira ID-100

Banesa afër Ambasadës Amerikane lëshohet me qira ID-100

Telegrafi Real Estate
Me sipërfaqe tejet të madhe kjo banesë tek Prishtina e re është në shitje ID-99

Me sipërfaqe tejet të madhe kjo banesë tek Prishtina e re është në shitje ID-99

Telegrafi Real Estate
Moderne dhe me hapësirë të mjaftueshme, kjo banesë është në shitje dhe e gatshme për t’u vendosur ID-98

Moderne dhe me hapësirë të mjaftueshme, kjo banesë është në shitje dhe e gatshme për t’u vendosur ID-98

As Bytyqi
E përshtatshme për zyre dhe banim, kjo banesë lëshohet me qira ID-94

E përshtatshme për zyre dhe banim, kjo banesë lëshohet me qira ID-94

Prishtinë
Planifikoni të shitni banesën apo shtëpinë? Nuanca jo e duhur mund të ulë çmimin e pasurisë suaj të paluajtshme!

Planifikoni të shitni banesën apo shtëpinë? Nuanca jo e duhur mund të ulë çmimin e pasurisë suaj të paluajtshme!

Këshilla dhe ide
Katër dhoma në 23 metra katrorë: Ky apartament është i mahnitshëm!

Katër dhoma në 23 metra katrorë: Ky apartament është i mahnitshëm!

Shtëpi dhe dekor
Në qendër të Prishtinës me 85.60m² sipërfaqe kjo banesë lëshohet me qira për zyre ID-63

Në qendër të Prishtinës me 85.60m² sipërfaqe kjo banesë lëshohet me qira për zyre ID-63

Pozhegu Brothers
Në një banesë prej 24 metrash katrorë ka vendosur katër dhoma: Zgjidhja e këtij njeriu do t’ju ngazëllejë

Në një banesë prej 24 metrash katrorë ka vendosur katër dhoma: Zgjidhja e këtij njeriu do t’ju ngazëllejë

Rregullimi i shtëpisë
Momenti kur zjarrfikësit shpëtojnë fëmijën nga zjarri që përfshiu pallatin në Tiranë

Momenti kur zjarrfikësit shpëtojnë fëmijën nga zjarri që përfshiu pallatin në Tiranë

Shqipëri