LAJMI I FUNDIT:

Avokati

13 Artikuj

Një avokat amerikan pranon përdorimin e inteligjencës artificiale për hulumtimin e një rasti

Një avokat amerikan pranon përdorimin e inteligjencës artificiale për hulumtimin e një rasti

Lajme Teknologji
Për herë të parë në histori, roboti me inteligjencë artificiale do të mbrojë të akuzuarin në gjykatë

Për herë të parë në histori, roboti me inteligjencë artificiale do të mbrojë të akuzuarin në gjykatë

Lajme Teknologji
Saime Domazeti dyshohet se u vra nga familjarët që me vite u kujdesen për të

Saime Domazeti dyshohet se u vra nga familjarët që me vite u kujdesen për të

Drejtësi
Morën ryshfet, nën akuzë gjyqtarja dhe avokati i Elbasanit

Morën ryshfet, nën akuzë gjyqtarja dhe avokati i Elbasanit

Shqipëri
Një avokat ka zbuluar një mashtrim të thjeshtë që do t’ju ndihmojë të identifikoni një gënjeshtar

Një avokat ka zbuluar një mashtrim të thjeshtë që do t’ju ndihmojë të identifikoni një gënjeshtar

Fun Lajme
Arrest shtëpiak ndaj avokatit për keqpërdorim të detyrës

Arrest shtëpiak ndaj avokatit për keqpërdorim të detyrës

Kronika e Zezë
Arrestohet avokati, dyshohet se i mori një femre 10 mijë euro për ta mbrojtur nga veprat penale

Arrestohet avokati, dyshohet se i mori një femre 10 mijë euro për ta mbrojtur nga veprat penale

Kronika e Zezë
Avokati kanos personelin e sigurimit në Prokurorinë Themelore në Gjakovë

Avokati kanos personelin e sigurimit në Prokurorinë Themelore në Gjakovë

Kronika e Zezë
Avokati i merr klientit 20 mijë euro për gjyqtarët dhe prokurorët dhe arratiset

Avokati i merr klientit 20 mijë euro për gjyqtarët dhe prokurorët dhe arratiset

Shqipëri
Avokati do të kërkojë lirimin e ‘Burdushit’ nga paraburgimi

Avokati do të kërkojë lirimin e ‘Burdushit’ nga paraburgimi

Kosovë
Brazil, avokati qëllohet me 5 plumba teksa mbante vajzën 18 muajshe në krah (Video +18)

Brazil, avokati qëllohet me 5 plumba teksa mbante vajzën 18 muajshe në krah (Video +18)

Nga Bota
Ky është shqiptari që qëlloi për vdekje avokatin e njohur grek (Foto)

Ky është shqiptari që qëlloi për vdekje avokatin e njohur grek (Foto)

Kronika e Zezë
Avokati “mashtrues”, që nuk i kthen lekët klientit

Avokati “mashtrues”, që nuk i kthen lekët klientit

Shqipëri