LAJMI I FUNDIT:

Atletet

37 Artikuj

Si t’i kombinojmë atletet me fustanin tonë të preferuar?

Si t’i kombinojmë atletet me fustanin tonë të preferuar?

Keshilla Modë
“Air Biden”: Atletet ‘për stabilitet maksimal’ të Joe Biden bëhen lajm – nxisin reagime në mediat sociale

“Air Biden”: Atletet ‘për stabilitet maksimal’ të Joe Biden bëhen lajm – nxisin reagime në mediat sociale

Interesante
Ajo ka filmuar atletet dhe ka çmendur internetin – britanikja ka një pyetje “çfarë ngjyre kanë ato”

Ajo ka filmuar atletet dhe ka çmendur internetin – britanikja ka një pyetje “çfarë ngjyre kanë ato”

Fun Lajme
Të gjithë kanë drejtuar shikimin në këmbët e pushtuesit më të madh të zemrave të grave!

Të gjithë kanë drejtuar shikimin në këmbët e pushtuesit më të madh të zemrave të grave!

Trend
Këtë lëng e mban në shtëpi çdo femër, i heq për mrekulli njollat nga atletet

Këtë lëng e mban në shtëpi çdo femër, i heq për mrekulli njollat nga atletet

Bëje vet
Atletet e rralla Apple janë vënë në shitje për 50,000 dollarë

Atletet e rralla Apple janë vënë në shitje për 50,000 dollarë

Interesante
Fundi + atletet: 14 propozime të shkëlqyeshme se si ta bëni këtë kombinim

Fundi + atletet: 14 propozime të shkëlqyeshme se si ta bëni këtë kombinim

Keshilla Modë
Këto tri modele atletesh do të sundojnë skenën e modës gjatë pranverës

Këto tri modele atletesh do të sundojnë skenën e modës gjatë pranverës

Keshilla Modë
Nëse i lani atletet në rrobalarëse, kjo është mënyra më e mirë!

Nëse i lani atletet në rrobalarëse, kjo është mënyra më e mirë!

Bëje vet
Lehtë dhe efektive: Truqet si të eliminoni aromën e keqe nga këpucët dhe atletet

Lehtë dhe efektive: Truqet si të eliminoni aromën e keqe nga këpucët dhe atletet

Këshilla dhe ide
Zgjidhim dilemën: Nëse atletet janë prej këtij materiali, nuk duhet t’i lani asnjëherë në rrobalarëse

Zgjidhim dilemën: Nëse atletet janë prej këtij materiali, nuk duhet t’i lani asnjëherë në rrobalarëse

Bëje vet
Vodhi katër palë atlete, dënohet me 6 muaj burg dhe 200 euro gjobë

Vodhi katër palë atlete, dënohet me 6 muaj burg dhe 200 euro gjobë

Drejtësi
A dini si t’i lani atletet? Kur lejohen në rrobalarëse dhe kur jo

A dini si t’i lani atletet? Kur lejohen në rrobalarëse dhe kur jo

Bëje vet
Si t’i zëvendësosh takat me atlete

Si t’i zëvendësosh takat me atlete

Moda
Këpucët ndikojnë në dukjen e vitheve

Këpucët ndikojnë në dukjen e vitheve

Keshilla Modë
Nëse do ta dinit se për çfarë shërbejnë vrimat e fundit në atletet tuaja, do t’i përdornit gjatë gjithë kohës

Nëse do ta dinit se për çfarë shërbejnë vrimat e fundit në atletet tuaja, do t’i përdornit gjatë gjithë kohës

Trend
Fustan dhe atlete: Kur stili dhe komoditeti bëhen një, çfarë mund të kërkosh më shumë?

Fustan dhe atlete: Kur stili dhe komoditeti bëhen një, çfarë mund të kërkosh më shumë?

Moda
Fustani + atletet: pesë mënyra si t’i kombinoni

Fustani + atletet: pesë mënyra si t’i kombinoni

Modë
Çfarë duhet të bëni që këpucët të mos krikëllojnë: Zgjidhni problemin me një veprim!

Çfarë duhet të bëni që këpucët të mos krikëllojnë: Zgjidhni problemin me një veprim!

Modë
Nëse i lani atletet në rrobalarëse, shtoni këtë përbërës: Ky truk zgjidh problemin e pakëndshëm me këpucët!

Nëse i lani atletet në rrobalarëse, shtoni këtë përbërës: Ky truk zgjidh problemin e pakëndshëm me këpucët!

Bëje vet
Tetë aksesorët që më në fund nuk janë më në modë

Tetë aksesorët që më në fund nuk janë më në modë

Keshilla Modë
Ia kishin vjedhur atletet, nxënësit befasojnë mësuesin – ai shpërthen në lot

Ia kishin vjedhur atletet, nxënësit befasojnë mësuesin – ai shpërthen në lot

Fun Lajme
Si t’i kombinojmë atletet me veshje festive

Si t’i kombinojmë atletet me veshje festive

Modë
Atlete “futuristike”: Ato do të ndryshojnë ngjyrën, kur ekspozohen ndaj diellit

Atlete “futuristike”: Ato do të ndryshojnë ngjyrën, kur ekspozohen ndaj diellit

Interesante