LAJMI I FUNDIT:

Kur do ta shihni se për çfarë shërben vrima shtesë në atlete, do ta përdorni vazhdimisht

Kur do ta shihni se për çfarë shërben vrima shtesë në atlete, do ta përdorni vazhdimisht

Shikoni se si ky djalosh lidh lidhëset dhe do ta keni të qartë përse shërben vrima shtesë në atlete.

Asgjë e vështirë dhe kërkuese, megjithatë interesante.

Rrjetet sociale na kanë sjellë shumë këshilla dhe truqe interesante që ia vlen të provohen.

Djaloshi të cilin e shihni në këtë video përdor atë vrimë për të lidhur lidhësen në mënyrë specifike, për të qëndruar thembra fuqishëm në atlete.


Kjo mënyrë lidhjeje është paraparë për vrapim dhe do të vëreni që atë vrimë shtesë e kanë vetëm atletet për vrapim.

Sigurisht që vendosja e lidhëseve mund të bëhet në mënyrë atraktive dhe kështu edhe të hijeshohen më shumë atletet, transmeton Telegrafi.

Në trend Stil

Më shumë
Doktori i astrofizikës vdiq për 7 minuta, më pas zbuloi se çfarë pa

Doktori i astrofizikës vdiq për 7 minuta, më pas zbuloi se çfarë pa "në anën tjetër"

A e dini se...
Shteti më i lirë për të jetuar: Një biletë për transportin publik kushton 3 centë, dreka 22 centë, ndërsa qiraja mujore 60 euro

Shteti më i lirë për të jetuar: Një biletë për transportin publik kushton 3 centë, dreka 22 centë, ndërsa qiraja mujore 60 euro

Çfarë të vizitosh
Qyteti më i afërt me qiellin quhet

Qyteti më i afërt me qiellin quhet "ferri në Tokë": Jetëgjatësia është 35 vjet dhe askush nuk dëshiron të shpërngulet

Udhëpërshkrime
Pse duhet ta vendosni gjithmonë një monedhë në derën e dhomës tuaj të hotelit? Videoja ka grumbulluar miliona klikime

Pse duhet ta vendosni gjithmonë një monedhë në derën e dhomës tuaj të hotelit? Videoja ka grumbulluar miliona klikime

A e dini se...
Bashkësia faktike (bashkësia jashtëmartesore): Çfarë të drejta kanë partnerët?

Bashkësia faktike (bashkësia jashtëmartesore): Çfarë të drejta kanë partnerët?

Njeriu më i zgjuar në botë: Kështu jeton Christopher Langan i cili është personi më inteligjent në planet

Njeriu më i zgjuar në botë: Kështu jeton Christopher Langan i cili është personi më inteligjent në planet

Lifestyle
Kalo në kategori