LAJMI I FUNDIT:

Atdhe Nuhiu

80 Artikuj

Atdhe Nuhiu ka vazhduar kontratën me Altachin, pas pensionimit do të jetë trajner i këtij klubi

Atdhe Nuhiu ka vazhduar kontratën me Altachin, pas pensionimit do të jetë trajner i këtij klubi

Ligat tjera
Nga Beka te Sahiti e Muslija – paraqitja e legjionarëve në fundjavë në arenën evropiane

Nga Beka te Sahiti e Muslija – paraqitja e legjionarëve në fundjavë në arenën evropiane

Ndërkombëtare
Nga Rrahmani te Muriqi e Avdijaj – paraqitja e legjionarëve në fundjavë në arenën evropiane

Nga Rrahmani te Muriqi e Avdijaj – paraqitja e legjionarëve në fundjavë në arenën evropiane

Ndërkombëtare
Nga Muslija te Rrahmani e Beka – paraqitja e legjionarëve në fundjavë në arenën evropiane

Nga Muslija te Rrahmani e Beka – paraqitja e legjionarëve në fundjavë në arenën evropiane

Ndërkombëtare
Atdhe Nuhiu, heroi i Altachit në ndeshjen e zjarrtë me Austria Viennan

Atdhe Nuhiu, heroi i Altachit në ndeshjen e zjarrtë me Austria Viennan

Ligat tjera
Falë dy golave të Donis Avdijajt, Hartberg mposht Altachin e Atdhe Nuhiut, që po ashtu shënoi

Falë dy golave të Donis Avdijajt, Hartberg mposht Altachin e Atdhe Nuhiut, që po ashtu shënoi

Ligat tjera
Top golashënuesit deri më tani te Kosova – fillon me Vedat Muriqin, përfundon me Besar Halimin

Top golashënuesit deri më tani te Kosova – fillon me Vedat Muriqin, përfundon me Besar Halimin

Përfaqësuesja e Kosovës
Nuhiu nënshkruan për klubin austriak, Altach

Nuhiu nënshkruan për klubin austriak, Altach

Ligat tjera
Challandes flet për pensionimin e Nuhiut dhe Rashkajt: Meritojnë përshëndetje me stadiumin e mbushur me tifozë, kanë dhënë shumë për Kosovën

Challandes flet për pensionimin e Nuhiut dhe Rashkajt: Meritojnë përshëndetje me stadiumin e mbushur me tifozë, kanë dhënë shumë për Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës
Zyrtare: Atdhe Nuhiu përshëndetet me Përfaqësuesen e Kosovës

Zyrtare: Atdhe Nuhiu përshëndetet me Përfaqësuesen e Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosovë – Suedi, prapaskenat e ndeshjes: Nervozizmi i Kolollit me bashkëlojtarin, dy futbollistë të Kosovës nuk e pritën fundin dhe u larguan si dhe dueli interesant mes më të gjatit dhe më të shkurtit

Kosovë – Suedi, prapaskenat e ndeshjes: Nervozizmi i Kolollit me bashkëlojtarin, dy futbollistë të Kosovës nuk e pritën fundin dhe u larguan si dhe dueli interesant mes më të gjatit dhe më të shkurtit

Përfaqësuesja e Kosovës
Nga Muriqi te Ajeti, Berisha, Topalli, Kumbulla e Kastrati, transferimet e bujshme të futbollistëve shqiptarë në vitin 2020

Nga Muriqi te Ajeti, Berisha, Topalli, Kumbulla e Kastrati, transferimet e bujshme të futbollistëve shqiptarë në vitin 2020

Ndërkombëtare
Shkup, Prishtinë e Athinë, këta ishin ‘luftëtarët’ e Kosovës që luajtën tri ndeshje brenda gjashtë ditëve

Shkup, Prishtinë e Athinë, këta ishin ‘luftëtarët’ e Kosovës që luajtën tri ndeshje brenda gjashtë ditëve

Përfaqësuesja e Kosovës
Challandes i detyruar të bëjë ndryshime shkaku i shumë mungesave: Formacioni i mundshëm i Kosovës përballë Greqisë

Challandes i detyruar të bëjë ndryshime shkaku i shumë mungesave: Formacioni i mundshëm i Kosovës përballë Greqisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Atdhe Nuhiu: Para katër vitesh nuk do ta kisha parashikuar këtë ndeshje, për lojtarët e Kosovës ndeshja e jetës

Atdhe Nuhiu: Para katër vitesh nuk do ta kisha parashikuar këtë ndeshje, për lojtarët e Kosovës ndeshja e jetës

Përfaqësuesja e Kosovës
Nuhiu: E dimë rëndësinë e ndeshjes ndaj Maqedonisë së Veriut dhe do ta japim maksimumin për të fituar

Nuhiu: E dimë rëndësinë e ndeshjes ndaj Maqedonisë së Veriut dhe do ta japim maksimumin për të fituar

Përfaqësuesja e Kosovës
Lista me 30 lojtarët shqiptarë që ndryshuan skuadër në këtë afat kalimtar

Lista me 30 lojtarët shqiptarë që ndryshuan skuadër në këtë afat kalimtar

Ndërkombëtare
Nuhiu shënon golin e parë me APOEL-in në Ligën e Evropës

Nuhiu shënon golin e parë me APOEL-in në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Ditë zyrtarizimesh dhe prezantimesh për futbollistët shqiptarë, sot shtatë të tillë kompletuan transferimet tek skuadrat e reja

Ditë zyrtarizimesh dhe prezantimesh për futbollistët shqiptarë, sot shtatë të tillë kompletuan transferimet tek skuadrat e reja

Romak Zeqiri
Zyrtare: Atdhe Nuhiu kalon te APOEL Nicosia

Zyrtare: Atdhe Nuhiu kalon te APOEL Nicosia

Ligat tjera
Atdhe Nuhiu mund të mbetet te Sheffield Wednesday

Atdhe Nuhiu mund të mbetet te Sheffield Wednesday

Ligat tjera
Dyshja e Kosovës, Muriqi e Nuhiu bëjnë apel për mbrojtje nga coronavirusi, mesazh edhe për mjekët dhe policët

Dyshja e Kosovës, Muriqi e Nuhiu bëjnë apel për mbrojtje nga coronavirusi, mesazh edhe për mjekët dhe policët

Përfaqësuesja e Kosovës
Atdhe Nuhiu shënon gol të bukur në minutat shtesë ndaj Leeds United

Atdhe Nuhiu shënon gol të bukur në minutat shtesë ndaj Leeds United

Ligat tjera
Atdhe Nuhiu mund të largohet nga Sheffield Wednesday

Atdhe Nuhiu mund të largohet nga Sheffield Wednesday

Ligat tjera