LAJMI I FUNDIT:

Arrestime

857 Artikuj

Arrestohet një person në Prishtinë, kërkohej me 14 urdhëresa të gjykatës

Arrestohet një person në Prishtinë, kërkohej me 14 urdhëresa të gjykatës

Kronika e Zezë
Të dyshuarit u paraqitën në stacionin policor në Prizren pasi therën me thikë dy të tjerë

Të dyshuarit u paraqitën në stacionin policor në Prizren pasi therën me thikë dy të tjerë

Kronika e Zezë
Operacioni policor “Momenti”, arrestohet një 35-vjeçar në Shqipëri

Operacioni policor “Momenti”, arrestohet një 35-vjeçar në Shqipëri

Shqipëri
Sulmoi nxënësin në oborr të shkollës dhe prindin e tij, arrestohet një grua në Fushë Kosovë

Sulmoi nxënësin në oborr të shkollës dhe prindin e tij, arrestohet një grua në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Arrestohet me urdhër të SPAK kreu i Dhomës së Avokatisë Korçë, Arben Lena

Arrestohet me urdhër të SPAK kreu i Dhomës së Avokatisë Korçë, Arben Lena

Shqipëri
​Vodhën veturë, televizor, kompjuter e dru, arrestohen katër të dyshuar në Pejë

​Vodhën veturë, televizor, kompjuter e dru, arrestohen katër të dyshuar në Pejë

Kosovë
I ofroi ryshfet 50 euro një zyrtari policor për të kaluar kufirin në Han të Elezit, arrestohet një person

I ofroi ryshfet 50 euro një zyrtari policor për të kaluar kufirin në Han të Elezit, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Arrestohet personi i cili tentoi të kryejë vetëvrasje mbi digën e liqenit të Livoçit, Policia: Njihet si recidivist i dhunës në familje

Arrestohet personi i cili tentoi të kryejë vetëvrasje mbi digën e liqenit të Livoçit, Policia: Njihet si recidivist i dhunës në familje

Kronika e Zezë
Do të kryenin atentate me eksploziv me telekomandë, arrestohet 20-vjeçari në Tiranë

Do të kryenin atentate me eksploziv me telekomandë, arrestohet 20-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Çfarë dihet për rastin e faturave fiktive në ATK?

Çfarë dihet për rastin e faturave fiktive në ATK?

Financa
Arrestimi i 12 zyrtarëve të ATK-së dhe i një pronari të biznesit e mashtrimi me fatura fiktive në vlerë prej 18 milionë euro – gjithçka nga aksioni i Policisë dhe Prokurorisë

Arrestimi i 12 zyrtarëve të ATK-së dhe i një pronari të biznesit e mashtrimi me fatura fiktive në vlerë prej 18 milionë euro – gjithçka nga aksioni i Policisë dhe Prokurorisë

Kosovë
Mashtruan me fatura fiktive në vlerë prej 18 milionë euro, arrestohen 12 zyrtarë të ATK-së dhe një pronar biznesi

Mashtruan me fatura fiktive në vlerë prej 18 milionë euro, arrestohen 12 zyrtarë të ATK-së dhe një pronar biznesi

Drejtësi
Kanosi dhe sulmoi policët në Vushtrri, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Kanosi dhe sulmoi policët në Vushtrri, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Kronika e Zezë
Arrestohet një shtetas gjerman, shtiu me armë në një aheng familjar në Podujevë

Arrestohet një shtetas gjerman, shtiu me armë në një aheng familjar në Podujevë

Kronika e Zezë
Pengohen disa policë në kryerjen e detyrës zyrtare në Kllokot, arrestohen tre persona

Pengohen disa policë në kryerjen e detyrës zyrtare në Kllokot, arrestohen tre persona

Kronika e Zezë
Policia turke arreston 33 persona nën dyshimin se kanë spiunuar për inteligjencën izraelite Mossad

Policia turke arreston 33 persona nën dyshimin se kanë spiunuar për inteligjencën izraelite Mossad

Turqia
Arrestohet një person me shtetësi turke në aeroportin e Prishtinës

Arrestohet një person me shtetësi turke në aeroportin e Prishtinës

Kronika e Zezë
E rrahën e më pas ia grabitën telefonin një personi në Prishtinë, arrestohen dy të dyshuar

E rrahën e më pas ia grabitën telefonin një personi në Prishtinë, arrestohen dy të dyshuar

Kronika e Zezë
Si në filma të Hollywood-it, policët në Peru të veshur me rroba të Babadimrit arrijnë të arrestojnë dilerët e drogës

Si në filma të Hollywood-it, policët në Peru të veshur me rroba të Babadimrit arrijnë të arrestojnë dilerët e drogës

Amerika Latine
I siguroi dokumente false dhe dëshironte ta shfrytëzonte për prostitucion një vajzë, arrestohet i dyshuari në Tiranë

I siguroi dokumente false dhe dëshironte ta shfrytëzonte për prostitucion një vajzë, arrestohet i dyshuari në Tiranë

Shqipëri
​Po i merrte 42-vjeçarit 5 mijë dollarë duke e kërcënuar, arrestohet i riu në Durrës

​Po i merrte 42-vjeçarit 5 mijë dollarë duke e kërcënuar, arrestohet i riu në Durrës

Shqipëri
Vrasja e Arben Lleshit, shoqërohet drejtori i burgut të Peqinit dhe 13 të tjerë

Vrasja e Arben Lleshit, shoqërohet drejtori i burgut të Peqinit dhe 13 të tjerë

Shqipëri
Shisnin kokainë dhe kanabis, katër të arrestuar në Tiranë

Shisnin kokainë dhe kanabis, katër të arrestuar në Tiranë

Shqipëri
Vdes një person në spital pak ditë pasi u sulmua fizikisht në Shtërpcë, arrestohet i dyshuari

Vdes një person në spital pak ditë pasi u sulmua fizikisht në Shtërpcë, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë