LAJMI I FUNDIT:

Armend Rexhepagiqi

20 Artikuj

Nën tingujt e legjendarit të muzikës – Armend Rexhepagiqi, Festivali i Gastronomisë bën hapjen madhështore të edicionit të tretë në Prishtinë

Nën tingujt e legjendarit të muzikës – Armend Rexhepagiqi, Festivali i Gastronomisë bën hapjen madhështore të edicionit të tretë në Prishtinë

Butrint Avdyli
Festivali i Gastronomisë hapet me koncertin madhështor nga i madhi Armend Rexhepagiqi

Festivali i Gastronomisë hapet me koncertin madhështor nga i madhi Armend Rexhepagiqi

Muzikë
Fatlume Popovci lanson klipin e këngës “S’ke dasht”

Fatlume Popovci lanson klipin e këngës “S’ke dasht”

Muzikë
Vesa Smolica pjesë e festivalit “Kënga Magjike 2022″

Vesa Smolica pjesë e festivalit “Kënga Magjike 2022″

Muzikë
Dua Lipa këndon këngët e Armend Rexhepagiqit dhe Nexhmije Pagarushës gjatë pushimeve

Dua Lipa këndon këngët e Armend Rexhepagiqit dhe Nexhmije Pagarushës gjatë pushimeve

Yjet
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1920, 1930, 1940… 2020!?

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1920, 1930, 1940… 2020!?

Agron Shala
Viti 1990: Rrahmoni, “shqiptarët e ndershëm”, helmimet, vrasjet, demonstratat, Republika, Kushtetuta, pajtimi… rezistenca!

Viti 1990: Rrahmoni, “shqiptarët e ndershëm”, helmimet, vrasjet, demonstratat, Republika, Kushtetuta, pajtimi… rezistenca!

Agron Shala
Vlora Dumoshi pas pritjes në takim të Armend Rexhepagiqit: Lum ne që të kemi

Vlora Dumoshi pas pritjes në takim të Armend Rexhepagiqit: Lum ne që të kemi

Yjet
Yll Limani lanson klipin e këngës “Nuk po kalojka”

Yll Limani lanson klipin e këngës “Nuk po kalojka”

Muzikë
Armend Rexhepagiqi i rikthehet publikut, performon ‘live’ në klub nate

Armend Rexhepagiqi i rikthehet publikut, performon ‘live’ në klub nate

Yjet
Armend Rexhepagiqi së shpejti në duet me Mentor Hazirin

Armend Rexhepagiqi së shpejti në duet me Mentor Hazirin

Muzikë
Pyetet pse nuk ka rrjete sociale, Armend Regjepagiqi: Kam vlerësuar privatësinë, dhe këtë nuk ta japin Instagrami e as Facebooku

Pyetet pse nuk ka rrjete sociale, Armend Regjepagiqi: Kam vlerësuar privatësinë, dhe këtë nuk ta japin Instagrami e as Facebooku

Yjet
Tuna publikon edhe tri videokëngët e fundit të albumit Fortuna – “Harrova”, “Dreqi e marrtë” dhe “Nëse vdes e re”

Tuna publikon edhe tri videokëngët e fundit të albumit Fortuna – “Harrova”, “Dreqi e marrtë” dhe “Nëse vdes e re”

Muzikë
Rikthehet pas shumë kohësh në ekran, Armend Rexhepagiqi

Rikthehet pas shumë kohësh në ekran, Armend Rexhepagiqi

Yjet
Lori publikon këngën e re

Lori publikon këngën e re

Muzikë
Shfaqet pas shumë kohe Armend Regjepagiqi, këngëtarja Mimoza Mustafa publikon fotografi me të

Shfaqet pas shumë kohe Armend Regjepagiqi, këngëtarja Mimoza Mustafa publikon fotografi me të

Yjet
Puthja e parë publike e Armend Regjepagiqit dhe Aida Barakut (Foto)

Puthja e parë publike e Armend Regjepagiqit dhe Aida Barakut (Foto)

Yjet
Kur Armend Rexhepagiqi provonte fatin për Jugosllavinë në Eurovizion (Video)

Kur Armend Rexhepagiqi provonte fatin për Jugosllavinë në Eurovizion (Video)

Muzikë
Edhe pas kaq vitesh e njëjta dashuri! Aida dhe Armendi dorë për dore rrugëve të kryeqytetit (Foto)

Edhe pas kaq vitesh e njëjta dashuri! Aida dhe Armendi dorë për dore rrugëve të kryeqytetit (Foto)

Butrint Avdyli
Armend Rexhepagiqi i rikthehet muzikës! (Video)

Armend Rexhepagiqi i rikthehet muzikës! (Video)

Muzikë