LAJMI I FUNDIT:

Armë zjarri

111 Artikuj

Një person në Pogradec vetëvritet me armë në banesën e tij

Një person në Pogradec vetëvritet me armë në banesën e tij

Shqipëri
Qëlloi me armë zjarri nga kati i pestë i banesë, arrestohet agresori në Shkodër

Qëlloi me armë zjarri nga kati i pestë i banesë, arrestohet agresori në Shkodër

Shqipëri
Arrestohet një person në Pejë, kishte shtënë me armë zjarri

Arrestohet një person në Pejë, kishte shtënë me armë zjarri

Kronika e Zezë
Shkëmbim zjarri mes Policisë dhe disa personave në Zubin Potok, arrestohet një serb

Shkëmbim zjarri mes Policisë dhe disa personave në Zubin Potok, arrestohet një serb

Kosovë
Kanoset me armë një grua në Obiliq, arrestohet një person

Kanoset me armë një grua në Obiliq, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Policia në Mitrovicë realizon një bastisje, konfiskohet  një armë

Policia në Mitrovicë realizon një bastisje, konfiskohet një armë

Kronika e Zezë
Sulmoi fizikisht një person, policia ia konfiskon armën të dyshuarit në Skenderaj

Sulmoi fizikisht një person, policia ia konfiskon armën të dyshuarit në Skenderaj

Kronika e Zezë
Arrestohet i dyshuari për dhunë në familje në Prishtinë, i sekuestrohen dy armë zjarri

Arrestohet i dyshuari për dhunë në familje në Prishtinë, i sekuestrohen dy armë zjarri

Kronika e Zezë
Sulmohen me armë zjarri dy persona në Prishtinë – policia në kërkim të të dyshuarve

Sulmohen me armë zjarri dy persona në Prishtinë – policia në kërkim të të dyshuarve

Kronika e Zezë
Bastisje në tri lokacione në Obiliq, sekuestrohen armë zjarri

Bastisje në tri lokacione në Obiliq, sekuestrohen armë zjarri

Kronika e Zezë
​Konfiskohet një armë në një aheng familjar në Skenderaj

​Konfiskohet një armë në një aheng familjar në Skenderaj

Kronika e Zezë
Gjykata në Gjakovë dënon me dy vjet burgim personin që kishte gjuajtur me armë zjarri

Gjykata në Gjakovë dënon me dy vjet burgim personin që kishte gjuajtur me armë zjarri

Drejtësi
Janë arrestuar tre persona në Veles, armët e gjetura janë sekuestruar

Janë arrestuar tre persona në Veles, armët e gjetura janë sekuestruar

Kronikë e Zezë
Zbulohet depoja me tritol, granata e armë zjarri në Shkodër, arrestohet 68-vjeçari

Zbulohet depoja me tritol, granata e armë zjarri në Shkodër, arrestohet 68-vjeçari

Shqipëri
Të shtëna me armë zjarri në ahengje familjare, dy të arrestuar gjatë së premtes

Të shtëna me armë zjarri në ahengje familjare, dy të arrestuar gjatë së premtes

Kronika e Zezë
Gjuajtën me armë zjarri në një dasmë në Gjilan, arrestohen dy të dyshuarit

Gjuajtën me armë zjarri në një dasmë në Gjilan, arrestohen dy të dyshuarit

Kronika e Zezë
Qëlloi me armë zjarri në ajër në Sarandë, arrestohet 23-vjeçari

Qëlloi me armë zjarri në ajër në Sarandë, arrestohet 23-vjeçari

Shqipëri
Dy të arrestuar pёr tё shtёna me armё nё njё aheng në Istog

Dy të arrestuar pёr tё shtёna me armё nё njё aheng në Istog

Kronika e Zezë
Kontrabanda në veri, policia publikon fotografitë – Pesë të arrestuar, një në arrati

Kontrabanda në veri, policia publikon fotografitë – Pesë të arrestuar, një në arrati

Kosovë
Të shtëna me armë zjarri në një aheng familjar në Ferizaj

Të shtëna me armë zjarri në një aheng familjar në Ferizaj

Kronika e Zezë
Policia konfiskon tri armë zjarri në Ferizaj

Policia konfiskon tri armë zjarri në Ferizaj

Kronika e Zezë
Policia konfiskon pesë armë zjarri në Prishtinë

Policia konfiskon pesë armë zjarri në Prishtinë

Kronika e Zezë
Arrestohet 21-vjeçari në Skenderaj, gjuajti me armë në një aheng familjar

Arrestohet 21-vjeçari në Skenderaj, gjuajti me armë në një aheng familjar

Kronika e Zezë
Mosmarrëveshje familjare, të shtëna me armë zjarri në Fushë Kosovë

Mosmarrëveshje familjare, të shtëna me armë zjarri në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë