LAJMI I FUNDIT:

Armaldo Kllogjeri

15 Artikuj

Pas daljes nga BBVA, Olta Gixhari dhe Armaldo Kllogjeri shihen në shoqëri të njëri-tjetrit

Pas daljes nga BBVA, Olta Gixhari dhe Armaldo Kllogjeri shihen në shoqëri të njëri-tjetrit

Yjet
Armaldo Kllogjeri lë shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Armaldo Kllogjeri lë shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Yjet
Armaldo Kllogjeri: Dal nga shtëpia nëse largohet Luizi dhe Olta

Armaldo Kllogjeri: Dal nga shtëpia nëse largohet Luizi dhe Olta

Yjet
Armaldo-Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

Armaldo-Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

Yjet
Luizi fut në grackë Kristin dhe Armaldon pasi i detyroi të thyenin rregullat, vëllai i madh i çon të tre në televotim

Luizi fut në grackë Kristin dhe Armaldon pasi i detyroi të thyenin rregullat, vëllai i madh i çon të tre në televotim

Yjet
“Ma hodhe në plehra të gjithë investimin” – ‘Kriset’ miqësia mes Oltës dhe Armaldos në BBVA

“Ma hodhe në plehra të gjithë investimin” – ‘Kriset’ miqësia mes Oltës dhe Armaldos në BBVA

Yjet
Pas Luizit edhe Maestro realizon këngë brenda Big Brother VIP Albania

Pas Luizit edhe Maestro realizon këngë brenda Big Brother VIP Albania

Muzikë
Banorja e re Jori Delli vë në siklet Kiarën: Do bëjnë një këngë Armaldo dhe Luizi, nuk ka më Butrint

Banorja e re Jori Delli vë në siklet Kiarën: Do bëjnë një këngë Armaldo dhe Luizi, nuk ka më Butrint

Yjet
Tensione të reja mes Kiarës dhe Luizit, përlotet moderatorja

Tensione të reja mes Kiarës dhe Luizit, përlotet moderatorja

Po Flitet
Strategjia e Maestros për ta sulmuar Luizin

Strategjia e Maestros për ta sulmuar Luizin

Yjet
“Atij i jep energji Golden Eagle”, bëhet virale videoja kur Kristi dhe Armaldo flisnin për energjinë e madhe që ka Luizi në BBVA

“Atij i jep energji Golden Eagle”, bëhet virale videoja kur Kristi dhe Armaldo flisnin për energjinë e madhe që ka Luizi në BBVA

Yjet
Prishja e raporteve të Oltës me Armaldon dhe ironizimi i Luizit

Prishja e raporteve të Oltës me Armaldon dhe ironizimi i Luizit

TV / Film
Luizi dhe Maestro duan të puthen në BBVA, Kiara i ndalë

Luizi dhe Maestro duan të puthen në BBVA, Kiara i ndalë

Yjet
Thyen rregullat e BBVA: Vëllai i madh fut në “burg” Oltën, Luizin, Maestron dhe Kristin

Thyen rregullat e BBVA: Vëllai i madh fut në “burg” Oltën, Luizin, Maestron dhe Kristin

TV / Film
Maestro nuk ka njohuri që Jugosllavia është shpërbërë, thotë se Kosova kufizohet me të

Maestro nuk ka njohuri që Jugosllavia është shpërbërë, thotë se Kosova kufizohet me të

Yjet