LAJMI I FUNDIT:
Arda Guler

Arda Guler

162 Artikuj

Çmimi i Yamal, Guler dhe Calafiori rritet pas Euro 2024: Ja sa kushtojnë tani lojtarët më të shtrenjtë në botë

Çmimi i Yamal, Guler dhe Calafiori rritet pas Euro 2024: Ja sa kushtojnë tani lojtarët më të shtrenjtë në botë

Përfaqësueset
Kush është vajza misterioze që pozoi pranë Arda Guler? Imazhi u bë menjëherë viral

Kush është vajza misterioze që pozoi pranë Arda Guler? Imazhi u bë menjëherë viral

Po Flitet
UEFA zgjedh golin më të mirë të Kampionatit Evropian – Shaqiri gjendet lart në listë

UEFA zgjedh golin më të mirë të Kampionatit Evropian – Shaqiri gjendet lart në listë

Përfaqësueset
Formacioni me 11 lojtarët që befasuan me paraqitjet e tyre në Euro 2024

Formacioni me 11 lojtarët që befasuan me paraqitjet e tyre në Euro 2024

Përfaqësueset
Real Madridi konfirmon numrat e fanellave për sezonin e ri, zbulohet numri i Mbappes

Real Madridi konfirmon numrat e fanellave për sezonin e ri, zbulohet numri i Mbappes

La Liga
Milani e do Arda Gulerin në ‘stilin Brahim Diaz’, zbulohet qëndrimi i Real Madridit

Milani e do Arda Gulerin në ‘stilin Brahim Diaz’, zbulohet qëndrimi i Real Madridit

Serie A
Arda Guler arrin rekordin e çmendur të Euro 2024 të mbajtur nga Rooney dhe Ronaldo

Arda Guler arrin rekordin e çmendur të Euro 2024 të mbajtur nga Rooney dhe Ronaldo

Përfaqësueset
Arda Guler kryeson para Ronaldos, Bellingham dhe Mbappe sa i përket ndjekësve të ri në Instagram në Euro 2024

Arda Guler kryeson para Ronaldos, Bellingham dhe Mbappe sa i përket ndjekësve të ri në Instagram në Euro 2024

Përfaqësueset
Liverpool rikthehet për sulmuesin e Real Madridit që shënoi gol të mrekullueshëm në Euro 2024

Liverpool rikthehet për sulmuesin e Real Madridit që shënoi gol të mrekullueshëm në Euro 2024

Premier League
Videoja e reagimit të Montellas ndaj Gulerit shkaktoi skandal dhe kërcënime, Federata Turke duhej të reagonte

Videoja e reagimit të Montellas ndaj Gulerit shkaktoi skandal dhe kërcënime, Federata Turke duhej të reagonte

Përfaqësueset
Arda Guler në dyshim te Turqia përpara ndeshjes kundër Portugalisë

Arda Guler në dyshim te Turqia përpara ndeshjes kundër Portugalisë

Përfaqësueset
Themeluesi i “Djaloshi i Artë” zbulon se Jude Bellingham i tha atij se Real Madrid ka një lojtar që mund të jetë më i mirë se ai

Themeluesi i “Djaloshi i Artë” zbulon se Jude Bellingham i tha atij se Real Madrid ka një lojtar që mund të jetë më i mirë se ai

La Liga
Nga Bajrami dhe Yamal te Guler dhe Ronaldo – të gjitha rekordet e thyera në Euro 2024  

Nga Bajrami dhe Yamal te Guler dhe Ronaldo – të gjitha rekordet e thyera në Euro 2024  

Shkumbin Pireva
Erdogan telefonon Arda Gulerin dhe futbollistët tjerë turq duke i përgëzuar dhe duke iu dhënë një porosi

Erdogan telefonon Arda Gulerin dhe futbollistët tjerë turq duke i përgëzuar dhe duke iu dhënë një porosi

Serie A
Cristiano Ronaldo thyen një rekord shumë të pabesueshëm, por humbet një tjetër pa e goditur topin në Euro 2024

Cristiano Ronaldo thyen një rekord shumë të pabesueshëm, por humbet një tjetër pa e goditur topin në Euro 2024

Përfaqësueset
Arda Guler realizon golin më të bukur deri më tani në Euro 2024

Arda Guler realizon golin më të bukur deri më tani në Euro 2024

Përfaqësueset
Adoleshentët e talentuar që pritet të “pushtojnë” Euro 2024 me paraqitjet e tyre

Adoleshentët e talentuar që pritet të “pushtojnë” Euro 2024 me paraqitjet e tyre

Përfaqësueset
Emërohen dhe renditen top 10 talentët më të vlefshëm në Euro 2024

Emërohen dhe renditen top 10 talentët më të vlefshëm në Euro 2024

Përfaqësueset
Arda Guler zbulon pse e refuzoi Barcelonën për të nënshkruar me Real Madridin

Arda Guler zbulon pse e refuzoi Barcelonën për të nënshkruar me Real Madridin

La Liga
Tre top yjet që Mourinho i do te Fenerbahce

Tre top yjet që Mourinho i do te Fenerbahce

Ligat tjera
Arda Guler dhe Salih Ozcan shpresojnë të krijojnë histori për Turqinë në Ligën e Kampionëve

Arda Guler dhe Salih Ozcan shpresojnë të krijojnë histori për Turqinë në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

Ndërkombëtare
Dy ofertat që Arda Guler i ka refuzuar tashmë

Dy ofertat që Arda Guler i ka refuzuar tashmë

La Liga
Ardhja e Mbappe dhe Endrick do t’ia ulë ndjeshëm minutat, dy klube spanjolle i afrohen Arda Gulerit

Ardhja e Mbappe dhe Endrick do t’ia ulë ndjeshëm minutat, dy klube spanjolle i afrohen Arda Gulerit

La Liga


mob5