LAJMI I FUNDIT:
Antonio Conte

Antonio Conte

1302 Artikuj

Antonio Conte po rikthehet dhe atë në Serie A

Antonio Conte po rikthehet dhe atë në Serie A

Serie A
Antonio Conte refuzon Bayern Munichun, dëshiron drejtimin e njërit prej gjigantëve italianë

Antonio Conte refuzon Bayern Munichun, dëshiron drejtimin e njërit prej gjigantëve italianë

Serie A
Bayern Munich ka një objektiv të ri numër një për të zëvendësuar Tuchelin, nuk është më Xabi Alonso

Bayern Munich ka një objektiv të ri numër një për të zëvendësuar Tuchelin, nuk është më Xabi Alonso

Bundesliga
Midis Bayernit, Napolit dhe Milanit – e vërteta pas të ardhmes së Contes

Midis Bayernit, Napolit dhe Milanit – e vërteta pas të ardhmes së Contes

Bundesliga
E vërteta rreth interesimit të Bayern Munich për Antonio Conten

E vërteta rreth interesimit të Bayern Munich për Antonio Conten

Bundesliga
Legjenda e klubit sugjeron drejtuesit e Juventusit për dy alternativa të Allegrit

Legjenda e klubit sugjeron drejtuesit e Juventusit për dy alternativa të Allegrit

Serie A
Te Milani me dy mendje: Drejtuesit e duan Mottan, Ibrahimovic zgjedh Conten

Te Milani me dy mendje: Drejtuesit e duan Mottan, Ibrahimovic zgjedh Conten

Serie A
Conte ëndërron stolin e gjigantit evropian, por Mourinho shihet si favorit

Conte ëndërron stolin e gjigantit evropian, por Mourinho shihet si favorit

Shkumbin Pireva
Conte zbulon se ai u përpoq të nënshkruante Van Dijkun

Conte zbulon se ai u përpoq të nënshkruante Van Dijkun

Ndërkombëtare
Antonio Conte i hapur për të marrë Napolin në verë

Antonio Conte i hapur për të marrë Napolin në verë

Serie A
Conte, Motta dhe De Zerbi janë të lidhur me Barcelonën, por eksperti i transferimeve thotë se katalanasit nuk do të marrin italian

Conte, Motta dhe De Zerbi janë të lidhur me Barcelonën, por eksperti i transferimeve thotë se katalanasit nuk do të marrin italian

La Liga
Bastoni zbulon se donte të largohej nga Interi, por një person e ndaloi

Bastoni zbulon se donte të largohej nga Interi, por një person e ndaloi

Serie A
Raportime befasuese nga Spanja: Conte shihet si zëvendësues i Xavit

Raportime befasuese nga Spanja: Conte shihet si zëvendësues i Xavit

La Liga
Marotta flet për rikthimin e Contes në Serie A dhe nënshkrimin e Bellingham

Marotta flet për rikthimin e Contes në Serie A dhe nënshkrimin e Bellingham

Serie A
Rrëfimi i dështimit më të madh të Realit: Jam më i talentuar se Ronaldo, por jo se Messi, ky është trajneri që kërkonte çdo ditë nga unë diçka

Rrëfimi i dështimit më të madh të Realit: Jam më i talentuar se Ronaldo, por jo se Messi, ky është trajneri që kërkonte çdo ditë nga unë diçka

La Liga
Ibrahimovic acarohet nga lidhjet e Contes me Milanin

Ibrahimovic acarohet nga lidhjet e Contes me Milanin

Serie A
Ibrahimovic po punon për të sjellë Conten te Milani

Ibrahimovic po punon për të sjellë Conten te Milani

Serie A
Conte në krye dhe katër transferime – Milani po bëhet gati për revolucion

Conte në krye dhe katër transferime – Milani po bëhet gati për revolucion

Serie A
“Trajneri i së ardhmes” rivalizon Conten për të marrë drejtimin e Milanit

“Trajneri i së ardhmes” rivalizon Conten për të marrë drejtimin e Milanit

Serie A
Conte pranon të marrë detyrën e trajnerit të Milanit

Conte pranon të marrë detyrën e trajnerit të Milanit

Serie A
Lista prej pesë kandidatëve potencial për të zëvendësuar Xavin tek Barcelona

Lista prej pesë kandidatëve potencial për të zëvendësuar Xavin tek Barcelona

La Liga
Pas shkarkimit të Mourinhos, ky është kandidati kryesor për ta marrë drejtimin e Romës

Pas shkarkimit të Mourinhos, ky është kandidati kryesor për ta marrë drejtimin e Romës

Serie A
Antonio Contes i ofrohet mundësia të rikthehet në Serie A

Antonio Contes i ofrohet mundësia të rikthehet në Serie A

Serie A
Conte është objektivi i vetëm për të pasuar Piolin te Milani

Conte është objektivi i vetëm për të pasuar Piolin te Milani

Serie A