LAJMI I FUNDIT:

Anita Haradinaj

32 Artikuj

Anita Haradinaj tregon se si duket para dhe pas makijazhit

Anita Haradinaj tregon se si duket para dhe pas makijazhit

Yjet
Deklaron mbi 58 mijë euro ‘cash’, zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Deklaron mbi 58 mijë euro ‘cash’, zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Tri shtëpi në Kosovë, një në Shqipëri dhe një vilë –  kjo është pasuria e Ramush Haradinajt

Tri shtëpi në Kosovë, një në Shqipëri dhe një vilë – kjo është pasuria e Ramush Haradinajt

Kosovë
Anita kritikon Edonën për gjuhën fyese, ajo i kthehet ashpër: Oj çikë mbaje për veti

Anita kritikon Edonën për gjuhën fyese, ajo i kthehet ashpër: Oj çikë mbaje për veti

Yjet
Anita për situatën e Bucit dhe santianës: Nuk shihet në kamera që Buci të ka ofenduar

Anita për situatën e Bucit dhe santianës: Nuk shihet në kamera që Buci të ka ofenduar

Yjet
Anita kritikon banorët: Sa shumë folët e nuk thatë asgjë

Anita kritikon banorët: Sa shumë folët e nuk thatë asgjë

Yjet
Gani Gërmia thotë se është në lidhje dashurie me Brikendën? I bën ‘diss’ Anita Haradinajt

Gani Gërmia thotë se është në lidhje dashurie me Brikendën? I bën ‘diss’ Anita Haradinajt

Yjet
Anita Haradinaj: Ganiu nuk e respekton as vetën e vet, prandaj nuk është këtu me ne

Anita Haradinaj: Ganiu nuk e respekton as vetën e vet, prandaj nuk është këtu me ne

Yjet
Në vend të Anita Haradinajt, sonte në Prime si opinioniste Arta Selimi

Në vend të Anita Haradinajt, sonte në Prime si opinioniste Arta Selimi

Yjet
Anita e ashpër me Linda Halimin: E ke bërë temë një nënë si Teuta Krasniqin aty, pa të pasur faj gruaja e huaj

Anita e ashpër me Linda Halimin: E ke bërë temë një nënë si Teuta Krasniqin aty, pa të pasur faj gruaja e huaj

Yjet
Komenti i Anitës pas hyrjes së Domenikut: Ky Big Brother është me shumë ngjyra

Komenti i Anitës pas hyrjes së Domenikut: Ky Big Brother është me shumë ngjyra

Yjet
Anita Haradinaj reagon pas situatës me Ganiun: Janë duke më ofenduar pafund në komente, them çfarë të ma dojë qejfi

Anita Haradinaj reagon pas situatës me Ganiun: Janë duke më ofenduar pafund në komente, them çfarë të ma dojë qejfi

Yjet
Vjen një reagim nga profili zyrtar i Gani Gërmisë pas ofendimit të Anita Haradinajt në spektakël

Vjen një reagim nga profili zyrtar i Gani Gërmisë pas ofendimit të Anita Haradinajt në spektakël

TV / Film
“A e ke parë veten në pasqyrë” – Anita Haradinaj e ofendon Gani Gërminë gjatë spektaklit

“A e ke parë veten në pasqyrë” – Anita Haradinaj e ofendon Gani Gërminë gjatë spektaklit

TV / Film
“Çka ke kundër katunarëve” – Anita Haradinaj i reagon Yllit pas përplasjes së tij me Edona James

“Çka ke kundër katunarëve” – Anita Haradinaj i reagon Yllit pas përplasjes së tij me Edona James

Yjet
Bledi Mane reagon para nisjes së Big Brother VIP Kosova 2

Bledi Mane reagon para nisjes së Big Brother VIP Kosova 2

Yjet
Ramush Haradinaj uron Anitën për ditëlindje me një foto romantike

Ramush Haradinaj uron Anitën për ditëlindje me një foto romantike

Yjet