LAJMI I FUNDIT:

Anita e ashpër me Linda Halimin: E ke bërë temë një nënë si Teuta Krasniqin aty, pa të pasur faj gruaja e huaj

Anita e ashpër me Linda Halimin: E ke bërë temë një nënë si Teuta Krasniqin aty, pa të pasur faj gruaja e huaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është komentuar shumë për deklaratat e saj në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Fillimisht ajo ka akuzuar kolegun e saj, Blero, se vite më parë ka tentuar t’i futet në dhomën e hotelit dhe se e ka prekur në moral.


E në spektaklin e së premtes, Linda është qortuar nga opinionistja e programit, spikerja Anita Muçaj Haradinaj, e cila e ka quajtur intrigante lojën e Lindës.

“E ke sjell emrin e një nëne, e një gruaje po ashtu është fytyrë publike, e ke sjell aty dhe e ke bërë temë pa e pasur nevojë gruaja e huaj që të bëhet temë aty dhe ta mbajë lojën”, i tha Haradinaj.

Me këtë ajo iu referua ish-gruas së këngëtarit Blero, aktores Teuta Krasniqin, të cilën Linda e ka përmendur brenda shtëpisë, kur ka folur për akuzat ndaj Bleros.

Halimi u shpreh se nuk e ka pasur kurrë për qëllim që ta përfshijë Teutën në debatin e saj, por që e ka rikthyer këtë histori të para 12 viteve me Bleron pasi në një moment ai e ka quajtur atë “të pamoralshme”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
“Hape gojën se ia qëlloj” Buci provon t'ia fusë rrushin në gojë Santianës

“Hape gojën se ia qëlloj” Buci provon t'ia fusë rrushin në gojë Santianës

Magazina
Shqipja e ashpër në debat me Albën: Të gjithë këtu brenda të kanë pasuar si top

Shqipja e ashpër në debat me Albën: Të gjithë këtu brenda të kanë pasuar si top

Magazina
“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Gani Gërmia i bën presion Shqipes dhe ajo i kërkon të largohet

“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Gani Gërmia i bën presion Shqipes dhe ajo i kërkon të largohet

Magazina
Kalo në kategori