LAJMI I FUNDIT:

Andrew Tate

23 Artikuj

Akuzat për trafikim seksual – Andrew Tate dhe vëllai i tij arrestohen në Rumani

Akuzat për trafikim seksual – Andrew Tate dhe vëllai i tij arrestohen në Rumani

Yjet
Andrew Tate lirohet nga arresti shtëpiak, por nuk do të lejohet të largohet nga Rumania mes akuzave për trafikim seksual

Andrew Tate lirohet nga arresti shtëpiak, por nuk do të lejohet të largohet nga Rumania mes akuzave për trafikim seksual

Yjet
Pyetet se përse nuk qëndroi në Rumani, Andrew Tate: Më shumë i frikësohesha disa gangsterëve shqiptarë se sa ligjit

Pyetet se përse nuk qëndroi në Rumani, Andrew Tate: Më shumë i frikësohesha disa gangsterëve shqiptarë se sa ligjit

Yjet
Rëndohen akuzat kundër Andrew Tate, tani i njëjti akuzohet edhe për krijim të bandave kriminale

Rëndohen akuzat kundër Andrew Tate, tani i njëjti akuzohet edhe për krijim të bandave kriminale

Yjet
Andrew Tate akuzohet për trafikim njerëzor dhe përdhunim në Rumani

Andrew Tate akuzohet për trafikim njerëzor dhe përdhunim në Rumani

Yjet
Edhe 30 ditë arrest shtëpiak për Andrew Taten

Edhe 30 ditë arrest shtëpiak për Andrew Taten

Yjet
Andrew Tate: Jam më i pastër se 99.9 për qind e njerëzve që iu kaloni pranë në një qendër tregtare

Andrew Tate: Jam më i pastër se 99.9 për qind e njerëzve që iu kaloni pranë në një qendër tregtare

Yjet
Andrew Tate lajmërohet me një mesazh nga arresti shtëpiak pas lirimit nga burgu në Rumani

Andrew Tate lajmërohet me një mesazh nga arresti shtëpiak pas lirimit nga burgu në Rumani

Yjet
Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga paraburgimi, mbeten në arrest shtëpiak

Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga paraburgimi, mbeten në arrest shtëpiak

Yjet
Andrew Tate dhe vëllait të tij iu vazhdohet paraburgimi edhe për 30 ditë të tjera nën akuza për trafikim të qenieve humane

Andrew Tate dhe vëllait të tij iu vazhdohet paraburgimi edhe për 30 ditë të tjera nën akuza për trafikim të qenieve humane

Yjet
Nga ushtrimet e shumta e deri te leximi i Kur’anit – përditshmëria e influencuesit mizogjen Andrew Tate në burgun rumun

Nga ushtrimet e shumta e deri te leximi i Kur’anit – përditshmëria e influencuesit mizogjen Andrew Tate në burgun rumun

Yjet
Si ka ndikuar fenomeni “Andrew Tate” te nxënësit në Kosovë?

Si ka ndikuar fenomeni “Andrew Tate” te nxënësit në Kosovë?

Sociale
YouTube ende shfaq reklamat e kompanisë së Andrew Tate, pavarësisht akuzave për përdhunim dhe trafikim të qenieve njerëzore

YouTube ende shfaq reklamat e kompanisë së Andrew Tate, pavarësisht akuzave për përdhunim dhe trafikim të qenieve njerëzore

Yjet
Para gjykatës paraqiten mesazhet mizogjene të Andrew Tate që ua dërgonte viktimave në WhatsApp, duke i kërcënuar të mos dilnin nga shtëpia e tij

Para gjykatës paraqiten mesazhet mizogjene të Andrew Tate që ua dërgonte viktimave në WhatsApp, duke i kërcënuar të mos dilnin nga shtëpia e tij

Yjet
Andrew Tate i detyronte viktimat e trafikimat të bënin tatuazh emrin e tij, teksa i quante ato “skllave” gjatë maltretimit

Andrew Tate i detyronte viktimat e trafikimat të bënin tatuazh emrin e tij, teksa i quante ato “skllave” gjatë maltretimit

Yjet
U paraqit me një kopje të Kur’anit në gjykatë, çfarë dihet për fenë e Andrew Tate?

U paraqit me një kopje të Kur’anit në gjykatë, çfarë dihet për fenë e Andrew Tate?

Yjet
Andrew Tate thuhet se është dërguar me urgjencë në spital nga burgu famëkeq në Rumani, ku ndodhet i arrestuar

Andrew Tate thuhet se është dërguar me urgjencë në spital nga burgu famëkeq në Rumani, ku ndodhet i arrestuar

Yjet
Ylli i urryer i rrjeteve sociale Andrew Tate thotë se do të donte të kishte një djalë shqiptar me Dua Lipën – artistja e injoron deklaratën e tij

Ylli i urryer i rrjeteve sociale Andrew Tate thotë se do të donte të kishte një djalë shqiptar me Dua Lipën – artistja e injoron deklaratën e tij

Yjet
Andrew Tate u arrestua pasi iu zbulua vendndodhja përmes picës, reagon Greta Thunberg: Kjo ndodh kur nuk i riciklon kutitë e picave

Andrew Tate u arrestua pasi iu zbulua vendndodhja përmes picës, reagon Greta Thunberg: Kjo ndodh kur nuk i riciklon kutitë e picave

Yjet
Përplasja virtuale me Greta Thunbergun mundësoi që policia të gjente lokacionin e Andrew Tate përmes kutisë së picave

Përplasja virtuale me Greta Thunbergun mundësoi që policia të gjente lokacionin e Andrew Tate përmes kutisë së picave

Yjet
Arrestohet në Rumani nën dyshimin për trafikim të qenieve njerëzore ylli i rrjeteve sociale, Andrew Tate

Arrestohet në Rumani nën dyshimin për trafikim të qenieve njerëzore ylli i rrjeteve sociale, Andrew Tate

Yjet
Greta Thunberg ‘kapet keq’ me blogerin Andrew Tate, ironizon me madhësinë e organit të tij gjenital

Greta Thunberg ‘kapet keq’ me blogerin Andrew Tate, ironizon me madhësinë e organit të tij gjenital

Yjet
Andrew Tate tregon kushtet e tij për të luftuar me Conor McGregor

Andrew Tate tregon kushtet e tij për të luftuar me Conor McGregor

Boks