LAJMI I FUNDIT:

Amnisti

22 Artikuj

Kuvendi i Shqipërisë miraton amnisti me votat e socialistëve dhe opozitarëve

Kuvendi i Shqipërisë miraton amnisti me votat e socialistëve dhe opozitarëve

Shqipëri
Opozita jep mbështetjen për amnistinë penale në Shqipëri, propozon disa ndryshime

Opozita jep mbështetjen për amnistinë penale në Shqipëri, propozon disa ndryshime

Shqipëri
Nuk ka mbështetje nga opozita, PS tërhiqet nga Amnistia Penale, e heq nga agjenda në Kuvend

Nuk ka mbështetje nga opozita, PS tërhiqet nga Amnistia Penale, e heq nga agjenda në Kuvend

Shqipëri
Marrëveshja me Italinë për emigrantët dhe Amnistia Penale pritet të votohen të enjten në Kuvendin e Shqipërisë

Marrëveshja me Italinë për emigrantët dhe Amnistia Penale pritet të votohen të enjten në Kuvendin e Shqipërisë

Shqipëri
Prezantohet projektligji për amnistinë e të burgosurve në Shqipëri, do përfitojnë 570 të dënuar

Prezantohet projektligji për amnistinë e të burgosurve në Shqipëri, do përfitojnë 570 të dënuar

Shqipëri
Kalajxhiev: Kriza në burgun e Idrizovës mund të shmanget vetëm me amnisti të reja!

Kalajxhiev: Kriza në burgun e Idrizovës mund të shmanget vetëm me amnisti të reja!

Maqedonia e Veriut
Shoqatat e biznesit në Shqipëri dalin pro amnistisë fiskale, me kusht të luftohet informaliteti

Shoqatat e biznesit në Shqipëri dalin pro amnistisë fiskale, me kusht të luftohet informaliteti

Shqipëri
FMN kundër amnistisë fiskale në Shqipëri, por qeveria e vendosur të miratojë projektligjin

FMN kundër amnistisë fiskale në Shqipëri, por qeveria e vendosur të miratojë projektligjin

Shqipëri
Meta i bën thirrje qeverisë të tërhiqet menjëherë nga ligji për amnistinë fiskale: Projektuar dhe urdhëruar nga bota e krimit

Meta i bën thirrje qeverisë të tërhiqet menjëherë nga ligji për amnistinë fiskale: Projektuar dhe urdhëruar nga bota e krimit

Shqipëri
Deputetja e opozitës Tabaku flet për amnistinë fiskale: I hap rrugë kapitalit kriminal dhe korruptiv

Deputetja e opozitës Tabaku flet për amnistinë fiskale: I hap rrugë kapitalit kriminal dhe korruptiv

Shqipëri
Amnistia fiskale në Shqipëri, BE e shqetësuar për draftin aktual

Amnistia fiskale në Shqipëri, BE e shqetësuar për draftin aktual

Shqipëri
Nis sot konsultimi publik për amnistinë fiskale në Shqipëri

Nis sot konsultimi publik për amnistinë fiskale në Shqipëri

Shqipëri
Amnistia fiskale, qeveria shqiptare thërret bizneset për konsultim

Amnistia fiskale, qeveria shqiptare thërret bizneset për konsultim

Shqipëri
Kurti kujton masakrën e Mejës: Nuk ka amnisti për krimet e kryera nga serbët në Kosovë

Kurti kujton masakrën e Mejës: Nuk ka amnisti për krimet e kryera nga serbët në Kosovë

Kosovë
Amnisti ndaj emigrantëve, mund të përfitojnë edhe mijëra shqiptarë pa dokumente në Britani

Amnisti ndaj emigrantëve, mund të përfitojnë edhe mijëra shqiptarë pa dokumente në Britani

Kosovë
Presidenti i ri meksikan propozon amnisti masive, në përpjekje që të mësohet për varret e të vrarëve dhe të rrëmbyerit nga kartelat kriminale (Foto)

Presidenti i ri meksikan propozon amnisti masive, në përpjekje që të mësohet për varret e të vrarëve dhe të rrëmbyerit nga kartelat kriminale (Foto)

Nga Bota
Kërkesa e OBRM-PDUKM-së për amnisti, e papranueshme (Video)

Kërkesa e OBRM-PDUKM-së për amnisti, e papranueshme (Video)

Maqedonia e Veriut
Ivanovi do të fal 58 persona me rastin e festës së “Ilindenit”

Ivanovi do të fal 58 persona me rastin e festës së “Ilindenit”

Bashkim Iljazi
KMDLNj sugjeron që të miratohet Ligji për Amnisti

KMDLNj sugjeron që të miratohet Ligji për Amnisti

Kosovë
Qeveria: Amnisti për qytetarët që dorëzojnë armët vullnetarisht

Qeveria: Amnisti për qytetarët që dorëzojnë armët vullnetarisht

Kosovë
Jashari: Ligji për amnisti është i mirë dhe shpresoj se nuk do pranohet iniciativa për ndryshim (Video)

Jashari: Ligji për amnisti është i mirë dhe shpresoj se nuk do pranohet iniciativa për ndryshim (Video)

Politikë
Zaev: Ndryshimet e ligjit për amnisti, garancë për mashtruesit zgjedhor

Zaev: Ndryshimet e ligjit për amnisti, garancë për mashtruesit zgjedhor

Politikë