LAJMI I FUNDIT:
Alphonso Davies

Alphonso Davies

168 Artikuj

Info

Alphonso Davies është kanadez i lindur më 2 nëntor të vitit 2020

Pas transferimit të Mbappes, Real Madridi synon ta mbyll nënshkrimin e dytë për 40 milionë euro

Pas transferimit të Mbappes, Real Madridi synon ta mbyll nënshkrimin e dytë për 40 milionë euro

La Liga
Eksod te Bayern Munichu këtë verë – largohen shtatë futbollistë, vlera e të cilëve llogaritet 340 milionë euro

Eksod te Bayern Munichu këtë verë – largohen shtatë futbollistë, vlera e të cilëve llogaritet 340 milionë euro

Bundesliga
Alphonso Davies përgatitet të qëndrojë në Bayern Munich, kanadezi i zhgënjyer me Real Madridin

Alphonso Davies përgatitet të qëndrojë në Bayern Munich, kanadezi i zhgënjyer me Real Madridin

Bundesliga
Alphonso Davies “bombardon” portën e Real Madridit

Alphonso Davies “bombardon” portën e Real Madridit

Liga e Kampionëve
Real Madridi ndryshon prioritetet – transferimi i Davies më nuk është opsion, tani ka një emër tjetër

Real Madridi ndryshon prioritetet – transferimi i Davies më nuk është opsion, tani ka një emër tjetër

La Liga
Transferimi i Alphonso Davies do të shkaktojë largimin e top yllit të Real Madridit

Transferimi i Alphonso Davies do të shkaktojë largimin e top yllit të Real Madridit

La Liga
Fabrizio Romano dhuron më të rejat e fundit rreth transferimit të Davies tek Real Madridi

Fabrizio Romano dhuron më të rejat e fundit rreth transferimit të Davies tek Real Madridi

La Liga
Bayern Munich mbeti pa dy lojtarë të rëndësishëm për ndeshjen e kthimin ndaj Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Bayern Munich mbeti pa dy lojtarë të rëndësishëm për ndeshjen e kthimin ndaj Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Lojtari që po e kërkon Real Madridi rebelohet ndaj klubit aktual

Lojtari që po e kërkon Real Madridi rebelohet ndaj klubit aktual

La Liga
Ish-ylli i Bayern Munich po e shtyn Alphonso Davies që t’i bashkohet Real Madridit

Ish-ylli i Bayern Munich po e shtyn Alphonso Davies që t’i bashkohet Real Madridit

La Liga
Reali po punon për tre transferime të mrekullueshme – nëse arrihen do të ketë super formacion

Reali po punon për tre transferime të mrekullueshme – nëse arrihen do të ketë super formacion

La Liga
Agjenti i Alphonso Davies godet Bayernin, shpjegon situatën e kanadezit

Agjenti i Alphonso Davies godet Bayernin, shpjegon situatën e kanadezit

Bundesliga
Alphonso Davies do të injorojë ultimatumin e Bayern Munichut, Real Madridi në horizont

Alphonso Davies do të injorojë ultimatumin e Bayern Munichut, Real Madridi në horizont

Bundesliga
Ylli i Gironës mund të jetë ‘çelësi’ për transferimin e Davies tek Real Madridi

Ylli i Gironës mund të jetë ‘çelësi’ për transferimin e Davies tek Real Madridi

La Liga
Shpjegohet se a do të ndikojë transferimi i Mbappes në marrëveshjen me Davies dhe ardhjen e Endrick

Shpjegohet se a do të ndikojë transferimi i Mbappes në marrëveshjen me Davies dhe ardhjen e Endrick

La Liga
Bayern Munichu me kërkesë të fundit për Alphonso Davies

Bayern Munichu me kërkesë të fundit për Alphonso Davies

Bundesliga
Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

La Liga
Bayern Munich i vendos afat Daviesit për ta sjell në tavolinë ofertën e Real Madridit

Bayern Munich i vendos afat Daviesit për ta sjell në tavolinë ofertën e Real Madridit

Bundesliga
Alphonso Davies e bën të qartë qëndrimin për të ardhmen

Alphonso Davies e bën të qartë qëndrimin për të ardhmen

Ndërkombëtare
Bayern i jep ultimatum Davies, lojtari reagon në favor të Real Madridit

Bayern i jep ultimatum Davies, lojtari reagon në favor të Real Madridit

La Liga
Plani ambicioz i Bayern Munichut – nënshkruhen tre yje, shtatë emra të mëdhenj rrezikojnë largimin

Plani ambicioz i Bayern Munichut – nënshkruhen tre yje, shtatë emra të mëdhenj rrezikojnë largimin

Bundesliga
Carlo Ancelotti ‘detyrohet’ nga Real Madridi ta largojë në verë top lojtarin

Carlo Ancelotti ‘detyrohet’ nga Real Madridi ta largojë në verë top lojtarin

La Liga
Bayern Munich planifikon bisedime të reja me kampin e Davies – Real Madridi po pret në derë

Bayern Munich planifikon bisedime të reja me kampin e Davies – Real Madridi po pret në derë

Bundesliga
U kthye nga dëmtimi, por Davies u largua nga fusha pas 20 minutash pasi humbi dy dhëmbë

U kthye nga dëmtimi, por Davies u largua nga fusha pas 20 minutash pasi humbi dy dhëmbë

Bundesliga