LAJMI I FUNDIT:

Alicia Keys

44 Artikuj

“Imagjinoni që dikush të përqafon gruan tuaj kështu”, Usher kritikohet për afrimitetin me Alicia Keys në Super Bowl

“Imagjinoni që dikush të përqafon gruan tuaj kështu”, Usher kritikohet për afrimitetin me Alicia Keys në Super Bowl

Yjet
Performancës fantastike të Usher në Super Bowl, iu bashkohet dhe Alicia Keys

Performancës fantastike të Usher në Super Bowl, iu bashkohet dhe Alicia Keys

Yjet
Lufta Izrael-Hamas: Alicia Keys sqaron postimin me paraglajding mes akuzave për mbështetje të palestinezëve

Lufta Izrael-Hamas: Alicia Keys sqaron postimin me paraglajding mes akuzave për mbështetje të palestinezëve

Yjet
Ka shtatë vjet që nuk përdor grim, këngëtarja e njohur tregon pse mori këtë vendim dhe çfarë u rekomandon vajzave të reja

Ka shtatë vjet që nuk përdor grim, këngëtarja e njohur tregon pse mori këtë vendim dhe çfarë u rekomandon vajzave të reja

Psikoprofil
Alicia Keys flet për vendimin për të hequr dorë nga makijazhi: Ishte një moment rebelimi

Alicia Keys flet për vendimin për të hequr dorë nga makijazhi: Ishte një moment rebelimi

Yjet
Alicia Keys pranon se ajo dhe Jay-Z hezitojnë të bashkëpunojnë sërish pas suksesit të madh të hitit “Empire State of Mind”

Alicia Keys pranon se ajo dhe Jay-Z hezitojnë të bashkëpunojnë sërish pas suksesit të madh të hitit “Empire State of Mind”

Yjet
Alicia Keys dhe Justin Bieber do të performojnë në funeralin e reperit Takeoff

Alicia Keys dhe Justin Bieber do të performojnë në funeralin e reperit Takeoff

Muzikë
Zbulohen emrat e yjeve që do të performojnë në koncertin “Platinum Jubilee” të Mbretëreshës Elizabeth II

Zbulohen emrat e yjeve që do të performojnë në koncertin “Platinum Jubilee” të Mbretëreshës Elizabeth II

Yjet
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Met Gala 2022

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Met Gala 2022

Modë
Shtëpia e Alicia Keys – një kryevepër arkitekturore mbi oqean

Shtëpia e Alicia Keys – një kryevepër arkitekturore mbi oqean

Shtëpi të bukura
Deri në 2200 euro për ta takuar Dua Lipën dhe bërë fotografi me të në prapaskenë – çfarë çmimesh kanë të famshmit e tjerë?

Deri në 2200 euro për ta takuar Dua Lipën dhe bërë fotografi me të në prapaskenë – çfarë çmimesh kanë të famshmit e tjerë?

Yjet
Alicia Keys mban koncert të veçantë në New York, merr në skenë djalin e saj gjashtëvjeçar

Alicia Keys mban koncert të veçantë në New York, merr në skenë djalin e saj gjashtëvjeçar

Yjet
Alicia Keys publikon këngën “Best of Me” dedikuar bashkëshortit të saj Swizz Beatz

Alicia Keys publikon këngën “Best of Me” dedikuar bashkëshortit të saj Swizz Beatz

Yjet
Chaning Tatum bën zyrtare lidhjen me Zoe Kravitz duke postuar foton e parë së bashku në Instagram

Chaning Tatum bën zyrtare lidhjen me Zoe Kravitz duke postuar foton e parë së bashku në Instagram

Yjet
Alicia Keys me dedikim për bashkëshortin në përvjetorin e 11-të të martesës së tyre

Alicia Keys me dedikim për bashkëshortin në përvjetorin e 11-të të martesës së tyre

Yjet
Billboard Music Awards 2021: Grimi dhe modelimet më të mira të flokëve

Billboard Music Awards 2021: Grimi dhe modelimet më të mira të flokëve

Grim
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards 2021”

Modë
MTV EMA 2020: Veshjet më të bukura në tapetin e kuq

MTV EMA 2020: Veshjet më të bukura në tapetin e kuq

Modë
Alicia Keys i bashkohet trendit për prerjen e ballukeve

Alicia Keys i bashkohet trendit për prerjen e ballukeve

Flokë dhe stil
Dukjet më të mira në Billboard Music Awards 2020

Dukjet më të mira në Billboard Music Awards 2020

Modë
“Dashuria ime, ëndrra ime e bërë realitet”, Alicia Keys me dedikim për bashkëshortin Swizz Beatz në përvjetorin e dhjetë të martesës

“Dashuria ime, ëndrra ime e bërë realitet”, Alicia Keys me dedikim për bashkëshortin Swizz Beatz në përvjetorin e dhjetë të martesës

Yjet
Njëzetetetë të famshmit të cilët nuk kanë frikë të tregojnë jetën e tyre të përditshme në rrjetet sociale

Njëzetetetë të famshmit të cilët nuk kanë frikë të tregojnë jetën e tyre të përditshme në rrjetet sociale

Yjet
Nga Leonardo DiCaprio e deri te George Clooney: 12 të famshmit zemërgjerë që nuk u ndikuan nga paraja dhe fama

Nga Leonardo DiCaprio e deri te George Clooney: 12 të famshmit zemërgjerë që nuk u ndikuan nga paraja dhe fama

Yjet
Në kujtim të legjendës, në fund të këtij muaji mbahet koncert kushtuar Prince

Në kujtim të legjendës, në fund të këtij muaji mbahet koncert kushtuar Prince

Muzikë