LAJMI I FUNDIT:
Alessandro Florenzi

Alessandro Florenzi

89 Artikuj

Info

Alessandro Florenzi është futbollist italian i lindur më 11 mars 1991.

Milanit i duhen të paktën 100 milionë euro për të vazhduar kontratat e gjashtë lojtarëve

Milanit i duhen të paktën 100 milionë euro për të vazhduar kontratat e gjashtë lojtarëve

Serie A
Florenzi: Sfida ndaj Newcastle gjithçka ose asgjë për Milanin

Florenzi: Sfida ndaj Newcastle gjithçka ose asgjë për Milanin

Serie A
Avokatët e Florenzit: Ka luajtur bixhoz, por asnjëherë në ndeshje futbolli

Avokatët e Florenzit: Ka luajtur bixhoz, por asnjëherë në ndeshje futbolli

Serie A
Vazhdon skandali i basteve në Itali, Florenzi është lojtari i fundit nën hetim për lojëra fati të paligjshme

Vazhdon skandali i basteve në Itali, Florenzi është lojtari i fundit nën hetim për lojëra fati të paligjshme

Serie A
Milani me krizë lëndimesh para ndeshjeve të rëndësishme

Milani me krizë lëndimesh para ndeshjeve të rëndësishme

Ndërkombëtare
Operacioni i Florenzit rezulton i suksesshëm – procedura dhe kohëzgjatja e mungesës

Operacioni i Florenzit rezulton i suksesshëm – procedura dhe kohëzgjatja e mungesës

Serie A
Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Serie A
Milani kthehet te fitorja, triumfon në udhëtim te Empoli

Milani kthehet te fitorja, triumfon në udhëtim te Empoli

Serie A
Florenzi nuk u përmbajt, ai hyri në fushë nga banka rezervë gjatë festimit provokues të Calhanoglut

Florenzi nuk u përmbajt, ai hyri në fushë nga banka rezervë gjatë festimit provokues të Calhanoglut

Serie A
Zyrtare: Milani prezanton Florenzin

Zyrtare: Milani prezanton Florenzin

Serie A
Florenzi përfundon testet mjekësore te Milani, mbetet vetëm zyrtarizimi

Florenzi përfundon testet mjekësore te Milani, mbetet vetëm zyrtarizimi

Serie A
Milani po punon për dy transferime, konfirmimet pritet të vijnë brenda ditësh

Milani po punon për dy transferime, konfirmimet pritet të vijnë brenda ditësh

Serie A
Milani dhe Roma takohen nesër për ta mbyllur marrëveshjen për Florenzin

Milani dhe Roma takohen nesër për ta mbyllur marrëveshjen për Florenzin

Serie A
Roma i ka 23 lojtarë në treg

Roma i ka 23 lojtarë në treg

Serie A
Florenzi ua dedikon trofeun italianëve në mbarë botën

Florenzi ua dedikon trofeun italianëve në mbarë botën

Përfaqësueset
Interi mendon për transferimin e Alessandro Florenzit

Interi mendon për transferimin e Alessandro Florenzit

Serie A
Interi konsideron transferimin e Florenzit dhe Emersonit

Interi konsideron transferimin e Florenzit dhe Emersonit

Serie A
PSG do ta blej përfundimisht Alessandro Florenzin

PSG do ta blej përfundimisht Alessandro Florenzin

Serie A
Festa e PSG-së me Florenzin që thumbon Marseillen dhe Payetin

Festa e PSG-së me Florenzin që thumbon Marseillen dhe Payetin

Ligue 1
Florenzi i bind të gjithë në Francë, PSG përgatitet për blerjen përfundimtare të tij

Florenzi i bind të gjithë në Francë, PSG përgatitet për blerjen përfundimtare të tij

Ligue 1
Florenzi thotë se është i lumtur te PSG, por nuk refuzon rikthimin te Roma

Florenzi thotë se është i lumtur te PSG, por nuk refuzon rikthimin te Roma

Ligue 1
Neymar shkëlqen me dy gola, PSG fiton thellë ndaj Angers

Neymar shkëlqen me dy gola, PSG fiton thellë ndaj Angers

Ligue 1
Zyrtare: PSG prezanton Alessandro Florenzin

Zyrtare: PSG prezanton Alessandro Florenzin

Ligue 1
Florenzi afër transferimit te PSG

Florenzi afër transferimit te PSG

Serie A