LAJMI I FUNDIT:

Alen Halilovic

25 Artikuj

Dikur quhej “Messi i Kroacisë”, sot ai luan vetëm para 12 mijë tifozëve

Dikur quhej “Messi i Kroacisë”, sot ai luan vetëm para 12 mijë tifozëve

La Liga
Alen Halilovic do të nënshkruajë për klubin e 12 në karrierë – i vetmi i huaj në skuadër

Alen Halilovic do të nënshkruajë për klubin e 12 në karrierë – i vetmi i huaj në skuadër

Ligat tjera
“Messi Kosovar”, “Messi Zviceran” – çfarë ka ndodhur me lojtarët që u cilësuan si “Messi i ardhshëm”

“Messi Kosovar”, “Messi Zviceran” – çfarë ka ndodhur me lojtarët që u cilësuan si “Messi i ardhshëm”

Ndërkombëtare
Nga një lojtar që e kishte futbollin ‘në duart’ e tij, në një lojtar që ndërroi 10 klube brenda gjashtë vitesh: Halilovic rikthehet aty ku e filloi

Nga një lojtar që e kishte futbollin ‘në duart’ e tij, në një lojtar që ndërroi 10 klube brenda gjashtë vitesh: Halilovic rikthehet aty ku e filloi

Ligat tjera
U parashikuan si pasardhës të Lionel Messi: 17 lojtarët që u menduan të jenë ‘Messi i ri’, njëri nga ta shqiptar – ku janë sot ata?

U parashikuan si pasardhës të Lionel Messi: 17 lojtarët që u menduan të jenë ‘Messi i ri’, njëri nga ta shqiptar – ku janë sot ata?

Ndërkombëtare
U përshkrua si ‘Messi i ri’ – Alen Halilovic po e prek fundit me kalimin e tij te skuadra angleze

U përshkrua si ‘Messi i ri’ – Alen Halilovic po e prek fundit me kalimin e tij te skuadra angleze

Ndërkombëtare
Klubet ende kanë mundësi që të marrin lojtarë – një listë më super yje që ende nuk kanë skuadër

Klubet ende kanë mundësi që të marrin lojtarë – një listë më super yje që ende nuk kanë skuadër

Ndërkombëtare
Çfarë ndodhi me 23 lojtarët që u krahasuan me Messin, në listë edhe dy shqiptarë – ‘Messi zviceran’ dhe ‘Messi kosovar’

Çfarë ndodhi me 23 lojtarët që u krahasuan me Messin, në listë edhe dy shqiptarë – ‘Messi zviceran’ dhe ‘Messi kosovar’

Imran Amiti
Ansu Fati dhe 10 debutuesit më të rinj në histori të Ligës së Kampionëve

Ansu Fati dhe 10 debutuesit më të rinj në histori të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Gattuso publikon listën për ndeshjen ndaj Napolit, të ftuar edhe transferimet e verës

Gattuso publikon listën për ndeshjen ndaj Napolit, të ftuar edhe transferimet e verës

Serie A
Milani zyrtarizon mesfushorin Alen Halilovic

Milani zyrtarizon mesfushorin Alen Halilovic

Serie A
Alen Halilovic arrin në Milano

Alen Halilovic arrin në Milano

Serie A
Dhjetë futbollistët që i “fali” Barcelona

Dhjetë futbollistët që i “fali” Barcelona

La Liga
Las Palmas 1-4 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

Las Palmas 1-4 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga
Futbollisti i Barcelonës kapet me gjësende të Real Madridit (Video)

Futbollisti i Barcelonës kapet me gjësende të Real Madridit (Video)

La Liga
Top 10 transferimet më të mira në La Liga gjatë janarit, lëvizje të zgjuara nga Sevilla

Top 10 transferimet më të mira në La Liga gjatë janarit, lëvizje të zgjuara nga Sevilla

La Liga
Zyrtare: Halilovic kthehet në La Liga, por jo te Barcelona (Foto)

Zyrtare: Halilovic kthehet në La Liga, por jo te Barcelona (Foto)

La Liga
Halilovic mund t’i bashkohet gjigantit italian

Halilovic mund t’i bashkohet gjigantit italian

Serie A
Halilovic kthehet në La Liga

Halilovic kthehet në La Liga

La Liga
Halilovic kthehet në La Liga

Halilovic kthehet në La Liga

La Liga
Futbollistët më të rinj që kanë luajtur në Ligën e Kampionëve (Foto)

Futbollistët më të rinj që kanë luajtur në Ligën e Kampionëve (Foto)

Ndërkombëtare
Dhjetë super yje që i ka prodhuar Dinamo Zagreb (Foto)

Dhjetë super yje që i ka prodhuar Dinamo Zagreb (Foto)

Liga e Kampionëve
Halilovic afër Hamburgut?

Halilovic afër Hamburgut?

Bundesliga
Barcelona huazon Halilovicin tek skuadra e madhe

Barcelona huazon Halilovicin tek skuadra e madhe

La Liga