LAJMI I FUNDIT:

Albion Rrahmani

85 Artikuj

“Dua të shënoj 20 gola këtë sezon dhe të fitoj trofe” – Albion Rrahmani flet pas paraqitjes spektakolare ndaj UTA Arad

“Dua të shënoj 20 gola këtë sezon dhe të fitoj trofe” – Albion Rrahmani flet pas paraqitjes spektakolare ndaj UTA Arad

Ligat tjera
Super Albion Rrahmani – shënoi dy gola dhe shpallet lojtar i ndeshjes

Super Albion Rrahmani – shënoi dy gola dhe shpallet lojtar i ndeshjes

Ligat tjera
Vetëm 52 sekonda nga starti i ndeshjes – Albion Rrahmani shënon për Rapid Bukureshtin

Vetëm 52 sekonda nga starti i ndeshjes – Albion Rrahmani shënon për Rapid Bukureshtin

Ligat tjera
Pesë lojtarët shqiptarë që shkëlqyen në fundjavë në ligat evropiane

Pesë lojtarët shqiptarë që shkëlqyen në fundjavë në ligat evropiane

Ligat tjera
Babai i Albion Rrahmanit shfaq flamurin e Kosovës në Rumani, menjëherë reagojnë personat zyrtarë për t’ia larguar atë

Babai i Albion Rrahmanit shfaq flamurin e Kosovës në Rumani, menjëherë reagojnë personat zyrtarë për t’ia larguar atë

Ndërkombëtare
Dyshja shqiptare Ermal Krasniqi dhe Albion Rrahmani me golat e tyre i dhurojnë fitoren Rapidit

Dyshja shqiptare Ermal Krasniqi dhe Albion Rrahmani me golat e tyre i dhurojnë fitoren Rapidit

Ligat tjera
“The Kosovar Gang”, Rapid Bukureshti i bën jehonë tre yjeve Dardanë

“The Kosovar Gang”, Rapid Bukureshti i bën jehonë tre yjeve Dardanë

Ligat tjera
Rrahmani dhe Krasniqi me paraqitje të mirë në fitoren e Rapid Bukureshtit

Rrahmani dhe Krasniqi me paraqitje të mirë në fitoren e Rapid Bukureshtit

Ligat tjera
Albion Rrahmani shënon ndaj Otelul, trullosi mbrojtjen kundërshtare për të gjetur rrjetën

Albion Rrahmani shënon ndaj Otelul, trullosi mbrojtjen kundërshtare për të gjetur rrjetën

Ligat tjera
Me shitjen e Qëndrim Zybës te Legia, Ballkani brenda një viti nga shitjet ka arkëtuar mbi 1.5 milion euro

Me shitjen e Qëndrim Zybës te Legia, Ballkani brenda një viti nga shitjet ka arkëtuar mbi 1.5 milion euro

Romak Zeqiri
Treshja shqiptare e Rapid Bukuresht me paraqitje të mirë në fitoren me rikthim spektakolar ndaj Craiovas

Treshja shqiptare e Rapid Bukuresht me paraqitje të mirë në fitoren me rikthim spektakolar ndaj Craiovas

Ligat tjera
Shënon edhe Albion Rrahmani, fiton penallti dhe e kthen në gol

Shënon edhe Albion Rrahmani, fiton penallti dhe e kthen në gol

Ligat tjera
Ermal Krasniqi e nis fuqishëm me Rapidin, shënon gol në ndeshjen e parë zyrtare

Ermal Krasniqi e nis fuqishëm me Rapidin, shënon gol në ndeshjen e parë zyrtare

Ligat tjera
Albion Rrahmani lë prapa dëmtimin, kthehet me gol te Rapid Bukuresht

Albion Rrahmani lë prapa dëmtimin, kthehet me gol te Rapid Bukuresht

Ligat tjera
Nofka si ‘Lewa i Malishevës’ e bëri të famshëm, rrëfimi i Albion Rrahmanit: Nga lënia e futbollit te rikthimi në Ligën e Tretë, transferimi në Rumani dhe debutimi me Kosovën

Nofka si ‘Lewa i Malishevës’ e bëri të famshëm, rrëfimi i Albion Rrahmanit: Nga lënia e futbollit te rikthimi në Ligën e Tretë, transferimi në Rumani dhe debutimi me Kosovën

Romak Zeqiri
Ermal Krasniqi bashkohet me Rrahmanin dhe Hasanin, detajet e marrëveshjes mes Cluj dhe Rapid Bukureshtit

Ermal Krasniqi bashkohet me Rrahmanin dhe Hasanin, detajet e marrëveshjes mes Cluj dhe Rapid Bukureshtit

Ligat tjera
Albion Rrahmanin është golashënuesi më i mirë i vitit në Kosovë

Albion Rrahmanin është golashënuesi më i mirë i vitit në Kosovë

Superliga
Albion Rrahmani flet për rikthimin nga lëndimi, thotë se synon ta dërgojë Kosovën në Kampionatin Botërorë

Albion Rrahmani flet për rikthimin nga lëndimi, thotë se synon ta dërgojë Kosovën në Kampionatin Botërorë

Ndërkombëtare
Albion Rrahmani tregon për gjendjen e tij pas përfundimit të operacionit

Albion Rrahmani tregon për gjendjen e tij pas përfundimit të operacionit

Përfaqësuesja e Kosovës
Albion Rrahmani operohet me sukses nga lëndimi i pësuar në ndeshjen me Kosovën

Albion Rrahmani operohet me sukses nga lëndimi i pësuar në ndeshjen me Kosovën

Ligat tjera
Rapid Bukureshti jep detaje për lëndimin dhe operimin e Rrahmanit, tregon sa kohë pritet të mungojë sulmuesi

Rapid Bukureshti jep detaje për lëndimin dhe operimin e Rrahmanit, tregon sa kohë pritet të mungojë sulmuesi

Ndërkombëtare
“Ishte një moment i tmerrshëm, por do të kthehem më i fortë”, Albion Rrahmani reagon për herë të parë pas lëndimit

“Ishte një moment i tmerrshëm, por do të kthehem më i fortë”, Albion Rrahmani reagon për herë të parë pas lëndimit

Ndërkombëtare
Albion Rrahmani detyrohet t’i nënshtrohet operimit pas lëndimit të pësuar ndaj Andorrës

Albion Rrahmani detyrohet t’i nënshtrohet operimit pas lëndimit të pësuar ndaj Andorrës

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Andorrës – Gliha i ‘detyruar’ për ndryshime

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Andorrës – Gliha i ‘detyruar’ për ndryshime

Përfaqësuesja e Kosovës