LAJMI I FUNDIT:

Albert Dabiqaj

31 Artikuj

Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Shkumbin Pireva
Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Superliga
Albert Dabiqaj më i miri i xhiros së 15-të në Albi Mall Superligë

Albert Dabiqaj më i miri i xhiros së 15-të në Albi Mall Superligë

Superliga
Flet Dabiqaj, heroi i Gjilani në përballje me Liepajan

Flet Dabiqaj, heroi i Gjilani në përballje me Liepajan

Ligat tjera
Gjilani merr fitore ndaj Liepajas, vendos goli i Dabiqajt

Gjilani merr fitore ndaj Liepajas, vendos goli i Dabiqajt

Ligat tjera
Gjilani kërkon fitore ndaj Liepajas, flasin Ramadani dhe Dabiqaj

Gjilani kërkon fitore ndaj Liepajas, flasin Ramadani dhe Dabiqaj

Ligat tjera
Formacioni më i mirë i edicionit 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i edicionit 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Superliga
Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Superliga
Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i javës së 15-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 15-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i javës së 14-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 14-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Dabiqaj: Detajet vendosin gjithçka në derbi, do të japim gjithçka nga vetja që Skifterat të jenë të lumtur

Dabiqaj: Detajet vendosin gjithçka në derbi, do të japim gjithçka nga vetja që Skifterat të jenë të lumtur

Superliga
Formacioni më i mirë i xhiros së katërt në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i xhiros së katërt në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Gjilani me komunikatë zyrtare njofton për nisjen e fazës përgatitore, largimet, transferimet dhe ndryshimet në kryesi

Gjilani me komunikatë zyrtare njofton për nisjen e fazës përgatitore, largimet, transferimet dhe ndryshimet në kryesi

Superliga
Zyrtare: Albert Dabiqaj i bashkohet Gjilanit

Zyrtare: Albert Dabiqaj i bashkohet Gjilanit

Superliga
Fitore e rëndësishme e Feronikelit ndaj Trepçës ’89 në luftën për mbijetesë

Fitore e rëndësishme e Feronikelit ndaj Trepçës ’89 në luftën për mbijetesë

Superliga
Fitore e thellë e Feronikelit në sfidën ndaj Llapit

Fitore e thellë e Feronikelit në sfidën ndaj Llapit

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 25-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 25-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 13-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 13-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Feronikeli vuan, por fiton përballë Arbërisë

Feronikeli vuan, por fiton përballë Arbërisë

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së parë në Superligë, futbollistë nga katër skuadrat fituese

Formacioni më i mirë i javës së parë në Superligë, futbollistë nga katër skuadrat fituese

Superliga
Derbi në “Fadil Vokrri” i takon Prishtinës – bardhekaltrit fitojnë bindshëm ndaj Feronikelit

Derbi në “Fadil Vokrri” i takon Prishtinës – bardhekaltrit fitojnë bindshëm ndaj Feronikelit

Superliga