LAJMI I FUNDIT:

Aksident

2476 Artikuj

Aksident i rëndë në Prishtinë – një i vdekur

Aksident i rëndë në Prishtinë – një i vdekur

Kronika e Zezë
Vetaksident i rëndë në Grabanicë të Klinës, një fëmijë i lënduar dërgohet në QKUK

Vetaksident i rëndë në Grabanicë të Klinës, një fëmijë i lënduar dërgohet në QKUK

Kronika e Zezë
Bashkëshorti i Shkurte Fejzës pas aksidentit po trajtohet në Spitalin e Prizrenit, gjendja e tij është stabile

Bashkëshorti i Shkurte Fejzës pas aksidentit po trajtohet në Spitalin e Prizrenit, gjendja e tij është stabile

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë në Burrel, makina përplas katër këmbësorë

Aksident i rëndë në Burrel, makina përplas katër këmbësorë

Shqipëri
Aksidentohet këmbësori nga një veturë në Prishtinë, merr lëndime të rënda trupore

Aksidentohet këmbësori nga një veturë në Prishtinë, merr lëndime të rënda trupore

Kronika e Zezë
Vet-aksident në Strellc të Deçanit, lëndohen dy persona

Vet-aksident në Strellc të Deçanit, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Një i vdekur dhe të paktën pesë të lënduar – pamje dhe detaje të tjera rreth aksidentit kur një automjet u përplas në një dhomë të urgjencës në Teksas

Një i vdekur dhe të paktën pesë të lënduar – pamje dhe detaje të tjera rreth aksidentit kur një automjet u përplas në një dhomë të urgjencës në Teksas

Amerika
Aksident në Prishtinë mes dy veturave, lëndohen katër persona – dy prej tyre zyrtarë policorë

Aksident në Prishtinë mes dy veturave, lëndohen katër persona – dy prej tyre zyrtarë policorë

Kronika e Zezë
Vetura godet një këmbësore në Prishtinë

Vetura godet një këmbësore në Prishtinë

Kronika e Zezë
Aksident zinxhiror në një autostradë të Italisë, raportohet për dy të vdekur dhe disa të lënduar

Aksident zinxhiror në një autostradë të Italisë, raportohet për dy të vdekur dhe disa të lënduar

Evropa
Një kamion godet për vdekje një grua në Fushë Kosovë

Një kamion godet për vdekje një grua në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Vdes një person në një aksident trafiku në Bresje të Fushë Kosovës

Vdes një person në një aksident trafiku në Bresje të Fushë Kosovës

Kronika e Zezë
Aksident në Elbasan, përplasen dy makina, shpërthen në flakë njëra prej tyre

Aksident në Elbasan, përplasen dy makina, shpërthen në flakë njëra prej tyre

Shqipëri
Aksident i rëndë në Lezhë, kamioni zë poshtë makinën – zjarrfikësit presin mjetin për të nxjerrë shoferin

Aksident i rëndë në Lezhë, kamioni zë poshtë makinën – zjarrfikësit presin mjetin për të nxjerrë shoferin

Shqipëri
Aksident i rëndë në rrugën Shkodër-Velipojë, humb jetën 4-vjeçari

Aksident i rëndë në rrugën Shkodër-Velipojë, humb jetën 4-vjeçari

Shqipëri
“Mund të ishte një tragjedi e vërtetë”: Shtatë persona përfundojnë në spital, momenti kur një makinë përplaset në një kafene në Torino të Italisë

“Mund të ishte një tragjedi e vërtetë”: Shtatë persona përfundojnë në spital, momenti kur një makinë përplaset në një kafene në Torino të Italisë

Evropa
Skela ra nga kati i nëntë, kush janë të arrestuarit për lëndimin e kalimtarëve në Tiranë

Skela ra nga kati i nëntë, kush janë të arrestuarit për lëndimin e kalimtarëve në Tiranë

Shqipëri
Kaos në aeroportin e Sydney, punonjësi i sigurimit përplaset me veturë në aeroplan – anulohen shumë fluturime

Kaos në aeroportin e Sydney, punonjësi i sigurimit përplaset me veturë në aeroplan – anulohen shumë fluturime

Australia
Rrëzimi i skelës në pallatin në Tiranë, shoqërohen inxhinieri dhe dy punëtorë

Rrëzimi i skelës në pallatin në Tiranë, shoqërohen inxhinieri dhe dy punëtorë

Shqipëri
Bie skela e pallatit te ish-parku i autobuzëve në Tiranë, zë poshtë babë e bijë

Bie skela e pallatit te ish-parku i autobuzëve në Tiranë, zë poshtë babë e bijë

Shqipëri
Shkëmbi bie mbi shtëpinë në Përmet, mbetet i bllokuar 25-vjeçari

Shkëmbi bie mbi shtëpinë në Përmet, mbetet i bllokuar 25-vjeçari

Shqipëri
Aksident në rrugën Lezhë-Milot, makina përplas motoçikletën, dy të plagosur

Aksident në rrugën Lezhë-Milot, makina përplas motoçikletën, dy të plagosur

Shqipëri
Autobusi përfundoi në oborrin e autosallonit “Xeni”, flet pronari: 200 mijë euro dëme – do të kërkojmë kompensim

Autobusi përfundoi në oborrin e autosallonit “Xeni”, flet pronari: 200 mijë euro dëme – do të kërkojmë kompensim

Kosovë
Aksidentohet rëndë një autobus në magjistralen Gjakovë-Prizren, lëndohen tre persona

Aksidentohet rëndë një autobus në magjistralen Gjakovë-Prizren, lëndohen tre persona

Kronika e Zezë