LAJMI I FUNDIT:
Adrien Rabiot

Adrien Rabiot

254 Artikuj

Info

Adrien Rabiot është futbollist francez i lindur më 3 prill të vitit 1995.

Lista me 10 yjet që janë pa kontrata pas 30 qershorit

Lista me 10 yjet që janë pa kontrata pas 30 qershorit

Ndërkombëtare
Sheikh Jassim ka piketuar tashmë 10 objektivat e transferimit të Manchester United

Sheikh Jassim ka piketuar tashmë 10 objektivat e transferimit të Manchester United

Premier League
Manchester United rikthehet për Rabiotin

Manchester United rikthehet për Rabiotin

Serie A
Allegri tregon kushtin që duhet plotësuar për rinovimet e Di Maria dhe Rabiot

Allegri tregon kushtin që duhet plotësuar për rinovimet e Di Maria dhe Rabiot

Ndërkombëtare
Rabiot zbulon emrat e dy idhujve më të mëdhenj

Rabiot zbulon emrat e dy idhujve më të mëdhenj

Serie A
Juve me ngritje të lartë në rrogën e Rabiot, por rinovimi varet nga Liga e Kampionëve

Juve me ngritje të lartë në rrogën e Rabiot, por rinovimi varet nga Liga e Kampionëve

Serie A
Pse nuk u anulua goli i Rabiot në fitoren e Juventusit ndaj Sampdorias

Pse nuk u anulua goli i Rabiot në fitoren e Juventusit ndaj Sampdorias

Serie A
Largohet Rabiot, Juventusi ka pesë emra në listën e ngushtë

Largohet Rabiot, Juventusi ka pesë emra në listën e ngushtë

Serie A
Revolucion te Juventusi: Pesë lojtarët që pritet të largohen në verë

Revolucion te Juventusi: Pesë lojtarët që pritet të largohen në verë

Serie A
Juventusi përballet me 50 milionë euro gjobë, lojtarët mund të dënohen për skandalin e pagave

Juventusi përballet me 50 milionë euro gjobë, lojtarët mund të dënohen për skandalin e pagave

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 3-3 Atalanta, Lookman dhe Di Maria më të mirët

Notat e lojtarëve: Juventus 3-3 Atalanta, Lookman dhe Di Maria më të mirët

Serie A
Nëna e Adrien Rabiot shihet në terrenin stërvitor të Juventusit, fillojnë bisedimet për kontratën e re

Nëna e Adrien Rabiot shihet në terrenin stërvitor të Juventusit, fillojnë bisedimet për kontratën e re

Serie A
Juventusi ka frikë nga ofertat e Arsenalit, Chelseat dhe Liverpoolit për Rabiotin

Juventusi ka frikë nga ofertat e Arsenalit, Chelseat dhe Liverpoolit për Rabiotin

Premier League
Lojtarët që janë futur në vitin 2023 me vlerë të rritur – por jo edhe Messi

Lojtarët që janë futur në vitin 2023 me vlerë të rritur – por jo edhe Messi

Ndërkombëtare
Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Shkumbin Pireva
Rabiot tregon se çfarë i pengon në lidhje me Mbappe: Nuk e di pse e bën atë

Rabiot tregon se çfarë i pengon në lidhje me Mbappe: Nuk e di pse e bën atë

Ndërkombëtare
Tielemans në planet e Juves për ta zëvendësuar Rabiotin

Tielemans në planet e Juves për ta zëvendësuar Rabiotin

Serie A
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Ende nuk e ka vazhduar kontratën me Juventusin, tre top klubet angleze pas Rabiot

Ende nuk e ka vazhduar kontratën me Juventusin, tre top klubet angleze pas Rabiot

Serie A
Juve do t’i dëgjojë ofertat për Rabiot në janar, për të mos e lejuar largimin e tij pa para në verë

Juve do t’i dëgjojë ofertat për Rabiot në janar, për të mos e lejuar largimin e tij pa para në verë

Serie A
Messi vs Mbappe: Cilët bashkëlojtarë të tjerë do të përballen në finalen e Kupës së Botës?

Messi vs Mbappe: Cilët bashkëlojtarë të tjerë do të përballen në finalen e Kupës së Botës?

Përfaqësueset
Rabiot dhe Upamecano, do të jenë gati për finalen e madhe

Rabiot dhe Upamecano, do të jenë gati për finalen e madhe

Përfaqësueset
Alarm te Franca, “gripi i devesë” prek edhe lojtarin e tretë

Alarm te Franca, “gripi i devesë” prek edhe lojtarin e tretë

Përfaqësueset
Upamecano dhe Rabiot janë të ftohur: Te Franca janë të bindur se dyshja luajnë ndaj Marokut

Upamecano dhe Rabiot janë të ftohur: Te Franca janë të bindur se dyshja luajnë ndaj Marokut

Përfaqësueset