LAJMI I FUNDIT:

Aberdeen

22 Artikuj

Ish-trajneri i disa ekipeve angleze po rikthehet përsëri në stol në moshën 75-vjeçare

Ish-trajneri i disa ekipeve angleze po rikthehet përsëri në stol në moshën 75-vjeçare

Ndërkombëtare
Genc Nuza bëhet viral në rrjetet sociale, ndërpreu dy herë ndeshjen mes HJK Helsinki dhe Aberdeen

Genc Nuza bëhet viral në rrjetet sociale, ndërpreu dy herë ndeshjen mes HJK Helsinki dhe Aberdeen

Shkumbin Pireva
Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Ndërkombëtare
Zyrtare: Ylber Ramadani transferohet te Lecce

Zyrtare: Ylber Ramadani transferohet te Lecce

Serie A
Ylber Ramadani drejt Serie A, së shpejti mund të mbyll transferimin te Lecce

Ylber Ramadani drejt Serie A, së shpejti mund të mbyll transferimin te Lecce

Serie A
Dukur luante te Man City dhe konsiderohej talent i madh – sot ai rregullon projektorët në stadium, nga ku ka postuar edhe video nga lartësia

Dukur luante te Man City dhe konsiderohej talent i madh – sot ai rregullon projektorët në stadium, nga ku ka postuar edhe video nga lartësia

Premier League
Shkëlqimi me fanellën e Aberdeen, Ylber Ramadani në listën e dy gjigantëve skocez Celtic dhe Rangers

Shkëlqimi me fanellën e Aberdeen, Ylber Ramadani në listën e dy gjigantëve skocez Celtic dhe Rangers

Ndërkombëtare
Ylber Ramadani shënon gol spektakolar në Skoci, Aberdeeni merr fitore të thellë

Ylber Ramadani shënon gol spektakolar në Skoci, Aberdeeni merr fitore të thellë

Ndërkombëtare
Ylber Ramadani prezantohet nga skuadra skoceze Aberdeen

Ylber Ramadani prezantohet nga skuadra skoceze Aberdeen

Ndërkombëtare
Zyrtare: Calvin Ramsay, lojtar i ri i Liverpoolit

Zyrtare: Calvin Ramsay, lojtar i ri i Liverpoolit

Premier League
Liverpooli solli përforcimin e tretë këtë verë plotësisht në “heshtje” dhe askush nuk e priste, ai do të jetë zëvendësues i Alexander-Arnold

Liverpooli solli përforcimin e tretë këtë verë plotësisht në “heshtje” dhe askush nuk e priste, ai do të jetë zëvendësues i Alexander-Arnold

Premier League
Zyrtare: Ylber Ramadani nënshkruan me klubin skocez Aberdeen

Zyrtare: Ylber Ramadani nënshkruan me klubin skocez Aberdeen

Ligat tjera
Florian Kamberi gjen golin me Aberdeenin, shënon edhe nga penalltia për ta dërguar skuadrën në çerekfinale

Florian Kamberi gjen golin me Aberdeenin, shënon edhe nga penalltia për ta dërguar skuadrën në çerekfinale

Ligat tjera
Florian Kamberi ka kaluar te Aberdeeni

Florian Kamberi ka kaluar te Aberdeeni

Ligat tjera
Vraponte sikur qentë tjerë, donte të bëhej pjesë e garës që shfaqej në televizion (Video)

Vraponte sikur qentë tjerë, donte të bëhej pjesë e garës që shfaqej në televizion (Video)

Fun Lajme
Nga Ronaldinho deri te Zamorano: Historia pas çdo zgjedhje të çuditshme të numrit në fanellat e tyre (Foto)

Nga Ronaldinho deri te Zamorano: Historia pas çdo zgjedhje të çuditshme të numrit në fanellat e tyre (Foto)

Arbios Kryeziu
Furgonin Volkswagen e ktheu në shtëpizë lëvizëse, për të shëtitur në shumë shtete (Foto)

Furgonin Volkswagen e ktheu në shtëpizë lëvizëse, për të shëtitur në shumë shtete (Foto)

Auto Fun
Këto janë 20 skuadrat që nuk kanë luajtur asnjëherë në një kategori më poshtë se elita (Foto)

Këto janë 20 skuadrat që nuk kanë luajtur asnjëherë në një kategori më poshtë se elita (Foto)

Ndërkombëtare
A është kjo huqja më e turpshme në histori të futbollit (Foto/Video)

A është kjo huqja më e turpshme në histori të futbollit (Foto/Video)

Ndërkombëtare
Humbi numrin e saj të kontaktit, e kërkon përmes posterëve të vendosur në rrugë (Foto)

Humbi numrin e saj të kontaktit, e kërkon përmes posterëve të vendosur në rrugë (Foto)

Fun Lajme
Dy futbollistë humbin jetën tragjikisht një ditë para ndeshjes së Europa League (Foto)

Dy futbollistë humbin jetën tragjikisht një ditë para ndeshjes së Europa League (Foto)

Liga e Evropës
Kjo është skuadra që mund ta shokojë këtë vit futbollin britanik

Kjo është skuadra që mund ta shokojë këtë vit futbollin britanik

Futboll