LAJMI I FUNDIT:

Zubin Potok

199 Artikuj

OSBE: Asistencë teknike për zgjedhjet në veri të Kosovës

OSBE: Asistencë teknike për zgjedhjet në veri të Kosovës

Kosovë
Këta janë kandidatët për kryetarë komunash nga PDK-ja, në zgjedhjet në veri

Këta janë kandidatët për kryetarë komunash nga PDK-ja, në zgjedhjet në veri

Kosovë
Zgjedhjet në veri, në garë PDK, VV dhe Lista serbe

Zgjedhjet në veri, në garë PDK, VV dhe Lista serbe

Kosovë
Roli i OSBE-së në zgjedhjet e jashtëzakonshme në katër komunat veriore, vetëm këshillues

Roli i OSBE-së në zgjedhjet e jashtëzakonshme në katër komunat veriore, vetëm këshillues

Kosovë
KQZ në pritje për aplikim të subjekteve politike për zgjedhjet në veri

KQZ në pritje për aplikim të subjekteve politike për zgjedhjet në veri

Kosovë
Bombë afër shtëpisë së një afaristi në veri të Mitrovicës

Bombë afër shtëpisë së një afaristi në veri të Mitrovicës

Kronika e Zezë
Presidenti shpall zgjedhjet për kryetarë në katër komunat veriore

Presidenti shpall zgjedhjet për kryetarë në katër komunat veriore

Kosovë
​Taksisti që dyshohet se është vrarë, familjar i Oliver Ivanoviqit

​Taksisti që dyshohet se është vrarë, familjar i Oliver Ivanoviqit

Kronika e Zezë
Policia jep detaje rreth zhdukjes së një serbi ditë më parë në Zubin Potok, dyshohet të jetë vrarë

Policia jep detaje rreth zhdukjes së një serbi ditë më parë në Zubin Potok, dyshohet të jetë vrarë

Kronika e Zezë
Kontrabandë me mallra ushqimore, arrestohen dy serbë në Zubin Potok

Kontrabandë me mallra ushqimore, arrestohen dy serbë në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Kalim ilegal i kufirit, policia ndalon dy kamion nga Serbia në Zubin Potok

Kalim ilegal i kufirit, policia ndalon dy kamion nga Serbia në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Një person sulmohet nga katër persona tjerë në Zubin Potok

Një person sulmohet nga katër persona tjerë në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Serbët lirojnë rrugën që çon në Zubin Potok

Serbët lirojnë rrugën që çon në Zubin Potok

Kosovë
Fondi i Zhvillimit ndanë 2.1 milionë euro për komunat veriore të Kosovës

Fondi i Zhvillimit ndanë 2.1 milionë euro për komunat veriore të Kosovës

Të Tjera
Iniciativa për ndryshimin e kufijve, shqiptarë e serbë në ankth (Video)

Iniciativa për ndryshimin e kufijve, shqiptarë e serbë në ankth (Video)

Kosovë
Policia zbulon laborator të drogës në Zubin Potok (Foto)

Policia zbulon laborator të drogës në Zubin Potok (Foto)

Kosovë
Digjet vetura e një ish-polici në Zubin Potok

Digjet vetura e një ish-polici në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Arrestohet një serb në Zubin Potok

Arrestohet një serb në Zubin Potok

Kronika e Zezë
50 milionë euro për komunat veriore

50 milionë euro për komunat veriore

Financa
Në Zubin Potok gjendet trupi i pajetë i një serbi, policia jep detajet

Në Zubin Potok gjendet trupi i pajetë i një serbi, policia jep detajet

Kronika e Zezë
Policia jep detajet e sulmit në Zubin Potok

Policia jep detajet e sulmit në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Traktori i vjedhur në luftë gjendet tek një serb në Zubin Potok

Traktori i vjedhur në luftë gjendet tek një serb në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Operacion policor i konfiskimit të drogës në Zubin Potok (Video)

Operacion policor i konfiskimit të drogës në Zubin Potok (Video)

Kronika e Zezë
Hajdutë të armatosur tmerrojnë banorët e Zubin Potokut

Hajdutë të armatosur tmerrojnë banorët e Zubin Potokut

Komunat