LAJMI I FUNDIT:

Zoe Saldana

16 Artikuj

Ka ardhur paraqitja e shkurtër e “Avatar: The Way of Water”

Ka ardhur paraqitja e shkurtër e “Avatar: The Way of Water”

TV / Film
Festivali i Filmit në Venecia 2021: Veshjet më të mira deri më tani në tapetin e kuq

Festivali i Filmit në Venecia 2021: Veshjet më të mira deri më tani në tapetin e kuq

Modë
Sfida e re ‘gratë mbështesin gratë’ në Instagram, e nisur nga Vanessa Bryant

Sfida e re ‘gratë mbështesin gratë’ në Instagram, e nisur nga Vanessa Bryant

Trend
Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë

Yjet
Njëzetetetë të famshmit të cilët nuk kanë frikë të tregojnë jetën e tyre të përditshme në rrjetet sociale

Njëzetetetë të famshmit të cilët nuk kanë frikë të tregojnë jetën e tyre të përditshme në rrjetet sociale

Yjet
Shtatëmbëdhjetë fotografi që dëshmojnë se të famshmit nuk ndryshojnë nga njerëzit e zakonshëm

Shtatëmbëdhjetë fotografi që dëshmojnë se të famshmit nuk ndryshojnë nga njerëzit e zakonshëm

Yjet
Zoe Saldana reagon ndaj publikimi të fotografive, ku shfaqet një femër e zhveshur dhe thuhet se është ajo

Zoe Saldana reagon ndaj publikimi të fotografive, ku shfaqet një femër e zhveshur dhe thuhet se është ajo

Po Flitet
Shtatëmbëdhjetë rastet kur të famshmet veshën të njëjtin fustan

Shtatëmbëdhjetë rastet kur të famshmet veshën të njëjtin fustan

Yjet
Filmat e zhanreve të ndryshme që kanë marrë vlerësime të mira si nga publiku, ashtu edhe nga kritikët

Filmat e zhanreve të ndryshme që kanë marrë vlerësime të mira si nga publiku, ashtu edhe nga kritikët

TV / Film
Tridhjetegjashtë të famshmit që kanë ngjashmëri “të frikshme” mes vete

Tridhjetegjashtë të famshmit që kanë ngjashmëri “të frikshme” mes vete

Yjet
Aktorja Zoe Saldana bëhet me yll në “Walk of Fame”: Suksesi im më i madh janë tre fëmijët e mi

Aktorja Zoe Saldana bëhet me yll në “Walk of Fame”: Suksesi im më i madh janë tre fëmijët e mi

Yjet
Shtatëmbëdhjetë yjet që janë plotësisht të panjohur pa makijazh (Foto)

Shtatëmbëdhjetë yjet që janë plotësisht të panjohur pa makijazh (Foto)

Yjet
Dhjetë aktoret që do ta luanin për mrekulli rolin e ‘007’

Dhjetë aktoret që do ta luanin për mrekulli rolin e ‘007’

TV / Film
Njëzetegjashtë prindër të famshëm që kanë binjakë (Foto)

Njëzetegjashtë prindër të famshëm që kanë binjakë (Foto)

Yjet
Edicioni 2016 i sozive të famshme: Dyshet e reja me ngjashmëri të pabesueshme

Edicioni 2016 i sozive të famshme: Dyshet e reja me ngjashmëri të pabesueshme

Trend
Kë e preferojnë yjet në rolin e James Bondit?

Kë e preferojnë yjet në rolin e James Bondit?

TV / Film