LAJMI I FUNDIT:
Zlatko Dalic

Zlatko Dalic

41 Artikuj

Dalic: Jemi të pikëlluar, por duhet të krenohemi me atë që kemi bërë

Dalic: Jemi të pikëlluar, por duhet të krenohemi me atë që kemi bërë

Përfaqësueset
Dalic: Desha të bëj zëvendësime, por askush nuk donte ta lëshojë fushën

Dalic: Desha të bëj zëvendësime, por askush nuk donte ta lëshojë fushën

Përfaqësueset
Dalic: Jemi me meritë këtu, duam të futemi në histori

Dalic: Jemi me meritë këtu, duam të futemi në histori

Përfaqësueset
Dalic feston me lot në sy: Më është dashur të luftoj gjithë jetën

Dalic feston me lot në sy: Më është dashur të luftoj gjithë jetën

Përfaqësueset
Dalic: Mandzukic është shpirti i Kroacisë

Dalic: Mandzukic është shpirti i Kroacisë

Përfaqësueset
Zlatko Dalic kursen yjet kryesore kroate kundër Islandës

Zlatko Dalic kursen yjet kryesore kroate kundër Islandës

Përfaqësueset
Historia e trajnerit të Kroacisë, Zlatko Dalic – Nga Dinamo e Tiranës në Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’ dhe shkëlqimi i tij ndaj Argjentinës

Historia e trajnerit të Kroacisë, Zlatko Dalic – Nga Dinamo e Tiranës në Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’ dhe shkëlqimi i tij ndaj Argjentinës

Përfaqësueset
Munishi: Trajneri i Kroacisë ia ndërpreu oksigjenin Messit, Kroacia është ekipi më i mirë taktikisht që kam parë ndonjëherë

Munishi: Trajneri i Kroacisë ia ndërpreu oksigjenin Messit, Kroacia është ekipi më i mirë taktikisht që kam parë ndonjëherë

Përfaqësueset
Dalic: Argjentina nuk ishte e hutuar, ne ishim të shkëlqyeshëm

Dalic: Argjentina nuk ishte e hutuar, ne ishim të shkëlqyeshëm

Përfaqësueset
Kroacia pritet ta përjashtojë Kalinicin nga skuadra e Botërorit

Kroacia pritet ta përjashtojë Kalinicin nga skuadra e Botërorit

Përfaqësueset
Dalic: Nuk do të ketë trajtim të veçantë për Argjentinën

Dalic: Nuk do të ketë trajtim të veçantë për Argjentinën

Përfaqësueset
Modric: Trajneri më vendosi në pozitën që më pëlqen më së shumti

Modric: Trajneri më vendosi në pozitën që më pëlqen më së shumti

Përfaqësueset
Sokoli: Kroacia ka pasur probleme me trajnerë, fitorja e Francës duhej të ishte më bindëse

Sokoli: Kroacia ka pasur probleme me trajnerë, fitorja e Francës duhej të ishte më bindëse

Përfaqësueset
Zyrtare: Kroacia publikon listën zyrtare për Rusia 2018, yjet më të mëdhenj ftohen nga Dalic

Zyrtare: Kroacia publikon listën zyrtare për Rusia 2018, yjet më të mëdhenj ftohen nga Dalic

Përfaqësueset
Trajneri i Kroacisë, Dalic: Është e pamundur të ndalet Messi

Trajneri i Kroacisë, Dalic: Është e pamundur të ndalet Messi

Përfaqësueset
Kroacia vazhdon me trajnerin që i dërgoi në Kupën e Botës

Kroacia vazhdon me trajnerin që i dërgoi në Kupën e Botës

Përfaqësueset
Zyrtare: Ish-trajneri i Dinamos së Tiranës, Dalic merr drejtimin e Kroacisë

Zyrtare: Ish-trajneri i Dinamos së Tiranës, Dalic merr drejtimin e Kroacisë

Përfaqësueset