LAJMI I FUNDIT:

Zara

17 Artikuj

Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen – Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen – Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Me ritëm të lartë pune – Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius po përgatisin hapjen në Prishtina Mall të dyqaneve të tyre më të mëdha në Ballkan

Me ritëm të lartë pune – Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius po përgatisin hapjen në Prishtina Mall të dyqaneve të tyre më të mëdha në Ballkan

Prishtina Mall
Rroba me pika për pranverë dhe verë me të cilat është e pamundur të bësh një gabim mode

Rroba me pika për pranverë dhe verë me të cilat është e pamundur të bësh një gabim mode

Modë
Pronarja e butikut “House of Zana” fiton gjyqin kundër “Zara” rreth emrit të markës

Pronarja e butikut “House of Zana” fiton gjyqin kundër “Zara” rreth emrit të markës

Moda
Kate Moss ka pozuar në një edicion magjepsës për fushatën e re të modës

Kate Moss ka pozuar në një edicion magjepsës për fushatën e re të modës

Moda
Kështu vishet pronarja e kompanisë “Zara” kur shkon në dasmë

Kështu vishet pronarja e kompanisë “Zara” kur shkon në dasmë

Moda
Përdoruesja e TikTok rikrijon poza qesharake në të cilat duhet të fotografohen modelet

Përdoruesja e TikTok rikrijon poza qesharake në të cilat duhet të fotografohen modelet

Modë
Këto katër fustane verore nga Zara do të jenë të parat që do të shiten këtë sezon

Këto katër fustane verore nga Zara do të jenë të parat që do të shiten këtë sezon

Modë
Kate Middleton ka zgjedhur xhaketën e gjelbër nga Zara për Ditën e Shën Patrikut

Kate Middleton ka zgjedhur xhaketën e gjelbër nga Zara për Ditën e Shën Patrikut

Modë
Zara pritet të mbyllë deri në 1200 dyqane të modës në të gjithë botën

Zara pritet të mbyllë deri në 1200 dyqane të modës në të gjithë botën

Trend
Pandemia COVID-19 ‘detyron’ Zaran t’i mbyll 1,200 dyqane në të gjithë botën

Pandemia COVID-19 ‘detyron’ Zaran t’i mbyll 1,200 dyqane në të gjithë botën

Botë
Pjesë nga koleksioni i ri i Zara-s që ia vlenë të gjenden në listën tuaj të blerjeve

Pjesë nga koleksioni i ri i Zara-s që ia vlenë të gjenden në listën tuaj të blerjeve

Modë
Zara fillon shitjet online në Kosovë

Zara fillon shitjet online në Kosovë

Marketing
Zara veçse ka filluar shitjen e çizmeve për vjeshtë

Zara veçse ka filluar shitjen e çizmeve për vjeshtë

Moda
Apple, Louis Vuitton, Nike… kompanitë më të vlefshme në botë

Apple, Louis Vuitton, Nike… kompanitë më të vlefshme në botë

Biznes
Albi Group përmes Albi Mall paralajmëron ardhjen e gjigantit botëror, Inditex Group – Zara

Albi Group përmes Albi Mall paralajmëron ardhjen e gjigantit botëror, Inditex Group – Zara

Albi Mall
Markat më të fuqishme të shtetit për vitin 2018

Markat më të fuqishme të shtetit për vitin 2018

Shell