LAJMI I FUNDIT:

Ylli Dervishi

184 Artikuj

Shokohen banorët: Linda Halimi pjesë e “OnlyFans”

Shokohen banorët: Linda Halimi pjesë e “OnlyFans”

Yjet
Santiana për Bucin: Nëse merrem me të sërish, më pështyni në fytyrë të gjithë një nga një

Santiana për Bucin: Nëse merrem me të sërish, më pështyni në fytyrë të gjithë një nga një

Yjet
”Ti je mashtrues, je dyftyrësh” – agravon debati mes Santianës dhe Bucit

”Ti je mashtrues, je dyftyrësh” – agravon debati mes Santianës dhe Bucit

Yjet
Buci në BBVK: Për mua ka përfunduar shoqëria me Santianën, dua ta shoh në nominim

Buci në BBVK: Për mua ka përfunduar shoqëria me Santianën, dua ta shoh në nominim

Yjet
Linda i thotë Bucit se i “fut duart aty ku s’duhet”, gjersa ai i përgjigjet ashpër: Ti e fut gojën aty nuk duhet

Linda i thotë Bucit se i “fut duart aty ku s’duhet”, gjersa ai i përgjigjet ashpër: Ti e fut gojën aty nuk duhet

Yjet
Ylli mërzitet dhe qan – Santiana e përqafon dhe ia fshin lotët

Ylli mërzitet dhe qan – Santiana e përqafon dhe ia fshin lotët

Yjet
Santiana në ankth: Më shkon mendja të dal nga shtëpia

Santiana në ankth: Më shkon mendja të dal nga shtëpia

Yjet
Santiana e shqetësuar për të dashurin e saj: Letrën ma dërgoi që ta përfundojë lidhjen

Santiana e shqetësuar për të dashurin e saj: Letrën ma dërgoi që ta përfundojë lidhjen

Yjet
Buci: Nuk kam ndjenja për Santianën, veç më rrihet me të më së shumti sepse më kupton për gjithçka

Buci: Nuk kam ndjenja për Santianën, veç më rrihet me të më së shumti sepse më kupton për gjithçka

Yjet
Publikohet klipi, banorët të bindur që Buci dhe Santiana kanë ndjenja për njëri-tjetrin

Publikohet klipi, banorët të bindur që Buci dhe Santiana kanë ndjenja për njëri-tjetrin

Yjet
Santiana Maloku e thekson sërish: Nuk kam ndjenja për Bucin

Santiana Maloku e thekson sërish: Nuk kam ndjenja për Bucin

Yjet
Zbulohet i dashuri i Santiana Malokut?

Zbulohet i dashuri i Santiana Malokut?

Yjet
Santiana: Bucin nuk e njoh nga jashtë as s’e kam njohur kurrë para BBVK

Santiana: Bucin nuk e njoh nga jashtë as s’e kam njohur kurrë para BBVK

Yjet
“Sytë e tu po tregojnë që e do” – Santiana Maloku vihet në siklet pasi pyetet sërish për raportin me Bucin

“Sytë e tu po tregojnë që e do” – Santiana Maloku vihet në siklet pasi pyetet sërish për raportin me Bucin

Yjet
“Çdo festë e prish”, “Ti je baba për sharje” – Buci e Ganiu vazhdojnë përplasjen për fjalorin

“Çdo festë e prish”, “Ti je baba për sharje” – Buci e Ganiu vazhdojnë përplasjen për fjalorin

Yjet
Buci nuk ka të ndalur – e prek sërish në vend intim Santianën?

Buci nuk ka të ndalur – e prek sërish në vend intim Santianën?

Yjet
Santiana – Bucit: Je më i miri, ta ha zemrën, s’kam për të parë kurrë më ndonjë si ty

Santiana – Bucit: Je më i miri, ta ha zemrën, s’kam për të parë kurrë më ndonjë si ty

Yjet
Vallëzim sensual mes Bucit dhe Santianës në ndejën e organizuar në Big Brother VIP Kosova

Vallëzim sensual mes Bucit dhe Santianës në ndejën e organizuar në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Ganiu debaton me Santianën: Ti ma shumë po mërzitesh për burrin a për Bucin

Ganiu debaton me Santianën: Ti ma shumë po mërzitesh për burrin a për Bucin

Yjet
“Nuk po e pranojnë që duhen me njëri-tjetrin”, Linda flet për Bucin dhe Santianën

“Nuk po e pranojnë që duhen me njëri-tjetrin”, Linda flet për Bucin dhe Santianën

Yjet
“Bucit i dridhesh”, Santiana përfshihet në një debat me Gani Gërminë

“Bucit i dridhesh”, Santiana përfshihet në një debat me Gani Gërminë

Yjet
Buci i bindur që të premten largohet Linda Halimi nga BBVK – i bën presion teksa flet me të

Buci i bindur që të premten largohet Linda Halimi nga BBVK – i bën presion teksa flet me të

Yjet
Edona James shokon banorët, pyetet për numrin e marrëdhënieve seksuale brenda natës

Edona James shokon banorët, pyetet për numrin e marrëdhënieve seksuale brenda natës

Yjet
Santiana Maloku i kërkon llogari Bucit: Po ndihem shumë keq për sjelljet e tua ndaj meje

Santiana Maloku i kërkon llogari Bucit: Po ndihem shumë keq për sjelljet e tua ndaj meje

Yjet