LAJMI I FUNDIT:

Yll Hoxha

37 Artikuj

Hoxha: Krimi i Hamasit ndaj Izraelit është terrorizëm, s’ka zgjidhje ushtarake pa zgjidhje politike

Hoxha: Krimi i Hamasit ndaj Izraelit është terrorizëm, s’ka zgjidhje ushtarake pa zgjidhje politike

Kosovë
Suhareka debuton me fitoren ndaj Drenicës në Ligën e Parë – klubi i ri ka krijuar një skuadër me plotë emra të njohur

Suhareka debuton me fitoren ndaj Drenicës në Ligën e Parë – klubi i ri ka krijuar një skuadër me plotë emra të njohur

Liga e Parë
Zyrtare: Mevlan Zeka dhe Yll Hoxha i bashkohen Suharekës

Zyrtare: Mevlan Zeka dhe Yll Hoxha i bashkohen Suharekës

Liga e Parë
Yll Hoxha largimi i radhës nga SC Gjilani

Yll Hoxha largimi i radhës nga SC Gjilani

Superliga
Hoxha: Kërkesat e ndërkombëtarëve janë në favor të Kosovës

Hoxha: Kërkesat e ndërkombëtarëve janë në favor të Kosovës

Kosovë
A po frikësohen policët nga të “fortët”, përplasen Ylli Hoxha me ish-kryeshefin i IPK-së

A po frikësohen policët nga të “fortët”, përplasen Ylli Hoxha me ish-kryeshefin i IPK-së

Siguri
Raporti i Freedom House, Hoxha e cilëson Haradinajn si target të lehtë

Raporti i Freedom House, Hoxha e cilëson Haradinajn si target të lehtë

Politikë
Sekuestrimi i vajit pa dokumentacion dhe mbyllja e depove – analistët komentojnë veprimet e Prokurorisë

Sekuestrimi i vajit pa dokumentacion dhe mbyllja e depove – analistët komentojnë veprimet e Prokurorisë

Kosovë
Rikthimi i protestave kundër Qeverisë, analistët skeptikë për unifikimin e opozitës

Rikthimi i protestave kundër Qeverisë, analistët skeptikë për unifikimin e opozitës

Politikë
Formacioni më i mirë në BKT Superligë për javën e 18-të

Formacioni më i mirë në BKT Superligë për javën e 18-të

Superliga
Formacioni i javës së 15-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 15-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i javës së 14-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 14-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Gjilani me komunikatë zyrtare njofton për nisjen e fazës përgatitore, largimet, transferimet dhe ndryshimet në kryesi

Gjilani me komunikatë zyrtare njofton për nisjen e fazës përgatitore, largimet, transferimet dhe ndryshimet në kryesi

Superliga
Zyrtare: Gjilani transferon Yll Hoxhën

Zyrtare: Gjilani transferon Yll Hoxhën

Superliga
Zyrtare: Yll Hoxha largohet nga Feronikeli

Zyrtare: Yll Hoxha largohet nga Feronikeli

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 15-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 15-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së nëntë në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni më i mirë i javës së nëntë në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Feronikeli kthehet te fitoret, mposht në shtëpi Llapin me super golin e Yll Hoxhës

Feronikeli kthehet te fitoret, mposht në shtëpi Llapin me super golin e Yll Hoxhës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 24-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 24-të në IPKO Superligë

Superliga
Feronikeli kërkon përmbysjen ndaj Slavia Bratislavës: Flasin Zekrija Ramadani, Astrit Fazliu e Yll Hoxha

Feronikeli kërkon përmbysjen ndaj Slavia Bratislavës: Flasin Zekrija Ramadani, Astrit Fazliu e Yll Hoxha

Liga e Evropës
Zyrtare: Yll Hoxha vazhdon me Feronikelin

Zyrtare: Yll Hoxha vazhdon me Feronikelin

Superliga
Kampion në fushë dhe jashtë saj, lojtarët e Feronikelit dhurojnë donacion për zonjën Qerkezi që i humbi familjarët në luftë

Kampion në fushë dhe jashtë saj, lojtarët e Feronikelit dhurojnë donacion për zonjën Qerkezi që i humbi familjarët në luftë

Superliga
Formacioni i sezonit 2018/2019 në IPKO Superligë – 11 yjet që e dominuan futbollin kosovar

Formacioni i sezonit 2018/2019 në IPKO Superligë – 11 yjet që e dominuan futbollin kosovar

Superliga
Yll Hoxha: Në Prishtinë jam rritur, por Feronikeli e meritoi titullin

Yll Hoxha: Në Prishtinë jam rritur, por Feronikeli e meritoi titullin

Superliga