LAJMI I FUNDIT:

Wuhan

329 Artikuj

Biden zotohet se SHBA do të ‘deklasifikojë’ informacionet në lidhje me origjinën e COVID-19

Biden zotohet se SHBA do të ‘deklasifikojë’ informacionet në lidhje me origjinën e COVID-19

Nga Bota
Drejtori i FBI-së: Pandemia e coronavirusit është shkaktuar nga një incident në një laborator në Wuhan

Drejtori i FBI-së: Pandemia e coronavirusit është shkaktuar nga një incident në një laborator në Wuhan

Amerika
Gazetarja rrezikoi jetën e saj duke shkruar për coronavirusin në Wuhan të Kinës, tani ajo mund të mos i mbijetojë burgut

Gazetarja rrezikoi jetën e saj duke shkruar për coronavirusin në Wuhan të Kinës, tani ajo mund të mos i mbijetojë burgut

Nga Bota
Raporti i republikanëve amerikanë thotë se “coronavirusi doli nga laboratori në Kinë”

Raporti i republikanëve amerikanë thotë se “coronavirusi doli nga laboratori në Kinë”

Amerika
Coronavirusi sërish në Wuhan, autoritetet testojnë 11 milionë banorë

Coronavirusi sërish në Wuhan, autoritetet testojnë 11 milionë banorë

Azia
Çfarë dimë për origjinën e pandemisë?

Çfarë dimë për origjinën e pandemisë?

Nga Bota
Presidenti amerikan u kërkon agjencive të inteligjencës të hetojnë origjinën e COVID-19

Presidenti amerikan u kërkon agjencive të inteligjencës të hetojnë origjinën e COVID-19

Amerika
Rruga në Kinë thjesht shpërtheu, kalimtarët e pafat “fluturonin” – raportohet për katër të lënduar

Rruga në Kinë thjesht shpërtheu, kalimtarët e pafat “fluturonin” – raportohet për katër të lënduar

Azia
Tornado e fuqishme godet Wuhanin, erërat morën me vete gjithçka që u dilte përpara – raportohet për një të vdekur dhe dhjetëra të lënduar

Tornado e fuqishme godet Wuhanin, erërat morën me vete gjithçka që u dilte përpara – raportohet për një të vdekur dhe dhjetëra të lënduar

Azia
Shkencëtarët e laboratorit në Wuhan ndihmojnë ushtrinë kineze në projektin sekret për të zbuluar viruset e kafshëve?

Shkencëtarët e laboratorit në Wuhan ndihmojnë ushtrinë kineze në projektin sekret për të zbuluar viruset e kafshëve?

Nga Bota
Sa kohë mund të ketë qarkulluar SARS-CoV-2 në Kinë para se të zbulohej?

Sa kohë mund të ketë qarkulluar SARS-CoV-2 në Kinë para se të zbulohej?

Nga Bota
OBSH refuzon të lëshojë rezultatet e para mbi origjinën e COVID-19

OBSH refuzon të lëshojë rezultatet e para mbi origjinën e COVID-19

Nga Bota
Hetuesit e OBSH-së “pritet të copëtojnë” raportin e përkohshëm mbi hetimin e origjinës së COVID-19 në Kinë

Hetuesit e OBSH-së “pritet të copëtojnë” raportin e përkohshëm mbi hetimin e origjinës së COVID-19 në Kinë

Nga Bota
OBSH hedh poshtë teorinë kineze se virusi erdhi nga jashtë vendit

OBSH hedh poshtë teorinë kineze se virusi erdhi nga jashtë vendit

Nga Bota
Shpërthimi i COVID-19 ishte shumë i gjerë në Wuhan në dhjetor të vitit 2019, zbulon ekipi i OBSH-së

Shpërthimi i COVID-19 ishte shumë i gjerë në Wuhan në dhjetor të vitit 2019, zbulon ekipi i OBSH-së

Nga Bota
Mund të duhen vite për ta kuptuar se si u shfaq coronavirusi, thotë eksperti i OBSH-së në Wuhan

Mund të duhen vite për ta kuptuar se si u shfaq coronavirusi, thotë eksperti i OBSH-së në Wuhan

Nga Bota
Ekipi i OBSH-së: “Ekstremisht e pamundur” që COVID-19 të ketë “rrjedhur” nga laboratori i Wuhanit

Ekipi i OBSH-së: “Ekstremisht e pamundur” që COVID-19 të ketë “rrjedhur” nga laboratori i Wuhanit

Nga Bota
Informacione të reja në lidhje me “prejardhjen e COVID-19”, ekipi hetues i OBSH-së tregojnë se çfarë zbuluan në Wuhan

Informacione të reja në lidhje me “prejardhjen e COVID-19”, ekipi hetues i OBSH-së tregojnë se çfarë zbuluan në Wuhan

Nga Bota
OBSH në Wuhan gjen të dhëna që ‘askush nuk i ka parë më parë’ – dhe nuk përjashton mundësinë që coronavirusi të ketë shpëtuar nga laboratori

OBSH në Wuhan gjen të dhëna që ‘askush nuk i ka parë më parë’ – dhe nuk përjashton mundësinë që coronavirusi të ketë shpëtuar nga laboratori

Shkencë
Ekipi i ekspertëve të OBSH-së futen në laboratorin kryesor të viruseve në Wuhan, kërkojnë prejardhjen e coronavirusit

Ekipi i ekspertëve të OBSH-së futen në laboratorin kryesor të viruseve në Wuhan, kërkojnë prejardhjen e coronavirusit

Azia
Ekipi i OBSH-së viziton tregun e Wuhanit, ku u zbuluan infeksionet e para të COVID-19

Ekipi i OBSH-së viziton tregun e Wuhanit, ku u zbuluan infeksionet e para të COVID-19

Nga Bota
Ekipi i ekspertëve të OBSH-së vizitojnë spitalin e Wuhanit, ku janë shëruar pacientët e parë të infektuar me COVID-19

Ekipi i ekspertëve të OBSH-së vizitojnë spitalin e Wuhanit, ku janë shëruar pacientët e parë të infektuar me COVID-19

Azia
Ekipi i OBSH-së takon shkencëtarët kinezë në Wuhan

Ekipi i OBSH-së takon shkencëtarët kinezë në Wuhan

Nga Bota
Ekipi i OBSH-së nisi hetimet në Wuhan për origjinën e coronavirusit

Ekipi i OBSH-së nisi hetimet në Wuhan për origjinën e coronavirusit

Azia