LAJMI I FUNDIT:

West Bromwich Albion

167 Artikuj

“Liverpooli ka gjasa reale për titull”

“Liverpooli ka gjasa reale për titull”

Premier League
Liverpool – WBA, formacionet zyrtare

Liverpool – WBA, formacionet zyrtare

Premier League
Renditja e pronarëve më të pasur të klubeve në Ligën Premier: I pari kryeson me 20 miliardë funte

Renditja e pronarëve më të pasur të klubeve në Ligën Premier: I pari kryeson me 20 miliardë funte

Premier League
Interi rivalizohet nga WBA dhe Chelsea për Caceres

Interi rivalizohet nga WBA dhe Chelsea për Caceres

Serie A
Shaqiri fantastik në rikthimin e tij ndaj West Bromit (Foto)

Shaqiri fantastik në rikthimin e tij ndaj West Bromit (Foto)

Premier League
Capital T në stadium për të ndjekur Shaqirin (Foto)

Capital T në stadium për të ndjekur Shaqirin (Foto)

Yjet
Sakho refuzoi këto klube për të qëndruar te Liverpooli

Sakho refuzoi këto klube për të qëndruar te Liverpooli

Premier League
Rondon drejt La Ligas, e kush do e besonte këtë?

Rondon drejt La Ligas, e kush do e besonte këtë?

La Liga
Arsenali dëshiron ta transferoj dështakun e Unitedit!

Arsenali dëshiron ta transferoj dështakun e Unitedit!

Premier League
Transferimet më të mira nga Liga Premier në Super Ligën turke, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Transferimet më të mira nga Liga Premier në Super Ligën turke, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Arbios Kryeziu
Liverpooli futet në garë për Berahinon

Liverpooli futet në garë për Berahinon

Premier League
Sissoko largohet nga Newcastle, tetë skuadra e kërkojnë atë

Sissoko largohet nga Newcastle, tetë skuadra e kërkojnë atë

Premier League
Miqësoret që nuk duhet humbur sot

Miqësoret që nuk duhet humbur sot

Futboll
Formacioni i mundshëm i PSG-së ndaj WBA (Foto)

Formacioni i mundshëm i PSG-së ndaj WBA (Foto)

Ligue 1
Rezultatet më befasuese në Ligën Premier gjatë sezonit të kaluar (Video)

Rezultatet më befasuese në Ligën Premier gjatë sezonit të kaluar (Video)

Arbios Kryeziu
Gjesti i turpshëm i Dele Allit mund t’i kushtojë me mbarimin e sezonit (Video)

Gjesti i turpshëm i Dele Allit mund t’i kushtojë me mbarimin e sezonit (Video)

Premier League
Barazon Tottenhami, çdo gjë në favor të Leicesterit (Video)

Barazon Tottenhami, çdo gjë në favor të Leicesterit (Video)

Premier League
Super Sanchez rikthen Arsenalin te fitoret (Video)

Super Sanchez rikthen Arsenalin te fitoret (Video)

Premier League
Trajneri i WBA-së përkrahë Wengerin që të qëndrojë

Trajneri i WBA-së përkrahë Wengerin që të qëndrojë

Premier League
City përforcon vendin e katërt (Video)

City përforcon vendin e katërt (Video)

Premier League
Mata flet pas kartonit të parë të kuq në karrierë

Mata flet pas kartonit të parë të kuq në karrierë

Premier League
Tjetër hap prapa i Unitedit (Video)

Tjetër hap prapa i Unitedit (Video)

Premier League
Fillojnë lëndimet te Leicesteri

Fillojnë lëndimet te Leicesteri

Premier League