LAJMI I FUNDIT:

Washington Wizards

83 Artikuj

Jazz dhe Pelicans marrin fitoret e radhës në NBA

Jazz dhe Pelicans marrin fitoret e radhës në NBA

NBA
Lakers vazhdojnë me fitore, mposhtin në shtëpi Washington Wizards

Lakers vazhdojnë me fitore, mposhtin në shtëpi Washington Wizards

NBA
Anthony Davis me paraqitje të jashtëzakonshme, Lakers triumfojnë në udhëtim te Washingtoni

Anthony Davis me paraqitje të jashtëzakonshme, Lakers triumfojnë në udhëtim te Washingtoni

NBA
Paraqitja e mrekullueshme e James nuk mjafton, Lakers pësojnë nga Wizards

Paraqitja e mrekullueshme e James nuk mjafton, Lakers pësojnë nga Wizards

NBA
James shpërthen me 50 pikë, Lakers kthehen te fitoret në NBA

James shpërthen me 50 pikë, Lakers kthehen te fitoret në NBA

NBA
Brooklyn pësojnë humbjen e 10-të radhazi, Phoenix triumfon në derbi ndaj Bucks

Brooklyn pësojnë humbjen e 10-të radhazi, Phoenix triumfon në derbi ndaj Bucks

NBA
Kampioni në fuqi pëson humbjen e radhës, mposhtet nga Washingtoni

Kampioni në fuqi pëson humbjen e radhës, mposhtet nga Washingtoni

NBA
Milwaukee Bucks kalon në rrethin tjetër, Philadelphias i nevojitet edhe një fitore

Milwaukee Bucks kalon në rrethin tjetër, Philadelphias i nevojitet edhe një fitore

NBA
Jazz fiton dhe barazon serinë ndaj Grizzlies, Philadelphia me triumf komod ndaj Wizards

Jazz fiton dhe barazon serinë ndaj Grizzlies, Philadelphia me triumf komod ndaj Wizards

NBA
Washington Wizards triumfon ndaj Indianas dhe siguron ‘Play-Off’-in në NBA

Washington Wizards triumfon ndaj Indianas dhe siguron ‘Play-Off’-in në NBA

NBA
Rezultatet e të gjitha takimeve në NBA – Lakers morën fitore spektakolare ndaj Warriors

Rezultatet e të gjitha takimeve në NBA – Lakers morën fitore spektakolare ndaj Warriors

NBA
Beal dhe Westbrook të pandalshëm, Wizards befasojnë Clippers

Beal dhe Westbrook të pandalshëm, Wizards befasojnë Clippers

NBA
Lakers fitojnë derbin ndaj Warriors – të gjitha rezultatet në NBA

Lakers fitojnë derbin ndaj Warriors – të gjitha rezultatet në NBA

NBA
Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

NBA
Vazhdon forma fantastike e Utah, Lakers nuk po e rimarrin veten

Vazhdon forma fantastike e Utah, Lakers nuk po e rimarrin veten

NBA
Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

NBA
Atlanta Hawks triumfon ndaj LA Clippers – fitore marrin edhe Houston Rockets e Utah Jazz

Atlanta Hawks triumfon ndaj LA Clippers – fitore marrin edhe Houston Rockets e Utah Jazz

NBA
Curry shënon 62 pikë në triumfin e Golden State, LeBron udhëheq Lakersat

Curry shënon 62 pikë në triumfin e Golden State, LeBron udhëheq Lakersat

NBA
Miami e fillon me humbje, Sacramento e Boston fitojnë me vështirësi

Miami e fillon me humbje, Sacramento e Boston fitojnë me vështirësi

NBA
NBA: Lakers fitojnë ndaj 76-ers, Clippers mposhtin Oklahoman

NBA: Lakers fitojnë ndaj 76-ers, Clippers mposhtin Oklahoman

NBA
Clippers triumfojnë me rezultat të thellë ndaj Grizzlies, fitore merr edhe Cleveland Cavaliers

Clippers triumfojnë me rezultat të thellë ndaj Grizzlies, fitore merr edhe Cleveland Cavaliers

NBA
Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

NBA
Spektakël në NBA: Fitojnë San Antonio Spurs e Sacramento Kings, por pësojnë Chicago Bulls dhe Golden States Warriors

Spektakël në NBA: Fitojnë San Antonio Spurs e Sacramento Kings, por pësojnë Chicago Bulls dhe Golden States Warriors

NBA
Dallas befason Philadelphian në shtëpi, kampioni vazhdon me fitore

Dallas befason Philadelphian në shtëpi, kampioni vazhdon me fitore

NBA